בריכת שחיה נגד הזרם

אם מעולם לא השתמשת בבריכת שחייה, יכול להיות קשה מאוד לדעת איזה סוג בריכת שחייה מתאים לך. אם מעולם לא ביקרתם במרחצאות, הרבה יותר קשה לדעת אילו זרמים נכונים. זה יכול להיות קשה מאוד גם למי שמעולם לא התרחץ, מכיוון שסוגי השחייה והסגנונות השונים שונים מאוד.

ספא השחייה הם כמו בריכת שחייה קטנה בה תוכלו להירגע ולשחק

או שאתם מהווים אנטיתזה לבריכות אחרות, שלעתים קרובות זוכים לשבחים כיחידות שחייה. בריכות אלה יכולות להיות מתוכננות לאדם אחד לשחות בהן, בעוד שאחרת יכולה להיות בקצה העמוק כדי לעשות אירובי או לשבת על המושב המובנה ולהירגע. יש אתרי נופש על חוף שנראים מעט שונים בהתאם לדגם, אך יש כאלה שיש להם דגמים מפוצלים, שבהם יש לך קצה אחד בקצה השני.

אם נמאס לכם לשחות בבריכה ענקית שהותקנה

ספא שחייה הוא אלטרנטיבה נהדרת. בימים בהם אינך רוצה להתאמן, אתה תמיד יכול להתרווח בבריכה כמה שעות או אפילו כמה ימים. אם אתה משתמש בבריכה הנוכחית, אינך צריך לשחות בה כאשר משתמשים בה, רק מעט מים.

אם אתה רוצה להשקיע בבריכת שחייה אך אין לך תקציב או מקום לבריכת שחייה גדולה, אין שום בעיה. בריכות אינסופיות מבריקות אם אין לכם מספיק מקום בבריכות השחייה הרגילות שלכם או שתרצו למזער את עלות הקנייה וההפעלה של בריכה.

אם יש לך בריכה קטנה ותרצה שיהיה לך בריכה גדולה מספיק

כדי לשחות בהקפות, יש לנו את הפתרון שאתה צריך. אין דבר גרוע יותר מאשר מכונת שחייה משלך בבריכה, אבל עם מומחים לבריכת השחייה אתה יכול לעשות הכל בעצמך. התבונן בבריכה החדשה המותקנת בעצמנו במחיר של 5,000 דולר ונשמח ללמוד עוד על המוצרים המדהימים האחרים שלנו.

כאן בבריכות המצפן אנו מבינים טוב יותר את בריכות השחייה מרובכם

ולצוות שלנו יש את המומחיות הדרושה כדי לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה. כאשר עוברים מבריכה קונבנציונאלית גדולה לבריכה קונבנציונאלית גדולה יותר, יש לקבל החלטות רבות. מבין צרכים אלה, הראשון צריך להיות איזה אתר נופש המתאים ביותר לצרכים שלך ואיזו בריכה קונבנציונאלית מתאימה לך ביותר. אנחנו אוהבים את סטודיו השחייה הבלתי נגמר מכיוון שהוא מציע לך ולמאמן כל כך הרבה יתרונות וכלים שיש לנו.

אם אתם אוהבים את חוויית הבריכה האינסופית בבריכה רגילה

אנו יכולים להציע לכם גרסה שונה במיוחד של הבריכה, גם היא מבוצעת על ידי Endless Pools, Fastlane. בריכה זו המותאמת להקפות מתאימה בצורה מושלמת לחלל העומד לרשותכם, ומוסיפה טכנולוגיית Endless Pool כדי ליצור את האפקט של בריכה גדולה בהרבה.

תוכלו להוסיף את יחידת ה- Fast Lane Swim Jet לרוב הבריכות התת קרקעיות ולקבל מיידית ספא לשחייה כדי לשמור על זרימת המים בבריכה הקיימת שלכם. אתה יכול גם לצייד הקפות רבות של הבריכה בטכנולוגיית בריכה אינסופית לזרימת מים בלתי פוסקת.

זה נהדר לבניית סיבולת וכוח

ואתה יכול לראות מדוע הם ידועים גם כבריכת התעמלות. בריכות אינסופיות מאפשרות לכם לשחות נגד הזרם, מה שמאפשר לכם לעשות הקפות בבריכה גדולה בהרבה. זה לא נהדר רק עבור אלה שרוצים לשפר את כושרם, אלא גם אפשרות נהדרת עבור אנשים שמנסים להחלים מפציעה או ממחלה.

אם אתם תוהים מהו ספא

תוכלו לקרוא את המדריך הקצר שלנו לסוגי הספא השונים בארצות הברית. "ספא שחייה" הוא מובנה – במערכת הנוכחית, המאפשר לשחות כנגד הנקודה ברציפות. על ידי שליטה בתפקודו וכיבויו כשרק רוצים ליהנות מהמים, הציוד הצף הנוכחי יכול לספק שעות של הנאה לכל המשפחה.

בהשוואה לבריכת שחייה מסורתית

התחזוקה של ספא השחייה קלה בהרבה מכיוון שהוא קטן יותר ומשתמש בפחות כימיקלים. בריכות מיכל יעזרו לכם לשפר את אימוני השחייה ולשפר משמעותית את שגרת הכושר שלכם. הפק את המירב מבריכת השחייה הקטנה שלך עם Remco SwimJet ותשתפר במידה ניכרת על ידי תרגילי הכושר.

שחייה נגד הזרם זה כיף

אבל זה לא כיף כמו הקפות שחייה בבריכה רגילה או בבריכת הברכיים. אתה אף פעם לא פוגע בקיר ולעולם לא צריך להסתובב כדי להמשיך לשחות. זה מאפשר לשחיין לשחות הכי מהר שאפשר מבלי להסתובב בקצה הבריכה ולשכלל את המכה לזמן מה. שחייה נגד הזרם אינה מאתגרת כמו עם בריכת הברכיים, מכיוון שאתה שוחה סביב הבריכות הרגילות והבריכה.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן