בריכת שחייה אקולוגית

אולי שמעתם על בריכה נקייה שמשתלבת בנוף ודומה לבריכה טבעית, כמו מפל, מפל או אפילו בריכה. בעוד שבריכות מסורתיות הן לרוב בצבע כחול קריר בעלות מראה מעשה ידי אדם, בריכות טבעיות נראות יותר כמו בריכה בחצר האחורית או בית גידול טבעי. הם יכולים להיות בעלי צורות לא סדירות עם סלעים, מפלים ופסולת והם סתומים במשקעים, ולכן הצבע שונה מהבריכות הכחולות הבהירות שרובנו מכירים. בשונה מבריכה מלאת כלור או בריכה גדולה, בריכה "טבעית" נועדה לחקות את התנאים הטבעיים של הסביבה, כמו מים בנחל, נהר, אגם או אגם.

כדי להבטיח מים ללא פתוגן, בדרך כלל מטפלים בבריכות שחייה מסורתיות בשילוב של כלור וכימיקלים אחרים כגון נתרן כלורי, נתרן ביקרבונט של סודה ונתרן חנקתי.

בריכות שחייה טבעיות דורשות תחזוקה שונה מזו של בריכות כלור

אך העלות הכוללת זהה. הכימיקלים הקשים המשמשים לניקיון בריכות רגילות הם יקרים, ופעם בבריכת שחייה טבעית, עלויות התחזוקה השוטפות הללו חייבות להיות יקרות יחד. אם יש לכם בריכת שחייה נקייה וטבעית ללא כלור, נתרן חנקתי או נתרן חנקתי, עלויות התחזוקה של בריכת השחייה הטבעית שלכם נמוכות בהרבה ממה שאתם חושבים. בריכות שחייה טבעיות יקרות יותר לבנייה מאשר בריכות קונבנציונליות, אך ניתן לחסוך מכיוון שאינן זקוקות לכמה כימיקלים קשים יותר המשמשים לניקוי שלהן.

יתרון עיקרי של בריכות טבעיות על פני בריכות כלור הוא שלא נדרשת הירק נוסף, כפי שקורה באמבטיה תחתונה מסורתית, שניתנת להמרה לאמבטיה טבעית. זו הדרך המושלמת להעניק לבריכה הקיימת מראה ירוק יותר ולגרום לנוף שלכם להרגיש טבעי.

בריכות טבעיות נראות יותר כמו בריכה מאשר בריכת שחייה

כי יש להן זנבות וחבצלות שמנבטות סביבן. אם תבחר להיראות כמו בריכת שחייה מסורתית, אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה, בין אם זה אומר שתצטרך לבחור בין בריכה טבעית לבריכת כלור או בריכה עם מים שבטוח לחלוטין לשחות בה. בריכות טבעיות נראות גם הרבה טבעיים יותר מבריכות כלור מכיוון שהמים נקיים מכימיקלים לחלוטין, ולכן הם נראים רעננים ונקיים כמו המים בבריכה המקומית שלך.

הסביבה מרוויחה מהיעדר כלור והיא גם חוסכת מים

מכיוון שבניגוד לבריכת שחייה קונבנציונאלית, אין צורך בהחלפת מים מלאה. הערה: כל מיכל קונבנציונאלי קיים ניתן להמיר למיכל טבעי וצמחים יכולים להחליף כלור בכל הנוגע לשמירה על פתוגן המים חופשי. אם אין לכם את המשאבים להפוך את הבריכה לבריכת שחייה טבעית, תוכלו להסתמך על צמחים המפחיתים את הצורך בכלור ובכימיקלים כבדים אחרים.

תלוי באיזו נוחות אתם שוחים באגמון, תוכלו להשיג דגמים שונים של בריכות טבעיות באזורים שונים בעולם.

ניתן לעצב את רוב הבריכות הטבעיות במגוון סגנונות ותוכלו אפילו להמיר בריכה קיימת לבריכה טבעית

זכרו שרוב בריכות השחייה הן בריכות כלור ולא כל בוני הבריכות מתמחות במערכות אורגניות. בריכות טבעיות דורשות סינון והקמתן יכולה להיות יקרה למדי, אך הן בחירה טובה עבור כל מי שרוצה שהבריכה שלהם תשתלב עם הסביבה הטבעית ותמנע משימוש בכימיקלים בבריכות שלהם.

אם ברצונך להתקין אחת כזו בעתיד, בריכת שחייה טבעית היא הדרך הנכונה, גם אם זו לא האופציה היקרה ביותר.

כיצד תבחר לבנות בריכה טבעית או לשנות בריכת שחייה תלוי בהעדפותיך ובהמלצות הקבלן שלך

למידע נוסף על אופן המרת הבריכה לבריכה "טבעית" ומה לעשות. ההחלטה הראשונה שעליך לקבל היא אם לבנות בריכה חדשה או בריכה שונה בגודל ובצורה זהים לבריאה הטבעית.

האפשרות השנייה

היא לבנות בריכת שחייה טבעית הדומה בגודלה ובצורה לבריכה הטבעית, אך עם צמחים וצמחים שונים מסביב. בריכות שחייה טבעיות פועלות בצורה שונה, כך שאינכם צריכים לדאוג לכימיקלים ופשוט ליהנות מהמים הצלולים שמסתובבים באדמה, בסלעים, בצמחים וכו '. אזורי הצמחים בקצה הבריכה משמשים כ"סינון טבעי ". מערכת "המאפשרת למי השחייה להסתובב בסביבה. מי שבוחר בבריכת שחייה טבעית לא צריך לדאוג רק לחומרים הכימיים, אלא גם לאיכות המים.

האם חשבת פעם כמה קילוגרמים של כימיקלים נכנסים לבריכת שחייה טיפוסית

אך מנקים בריכה טבעית בעזרת צמחים במקום כימיקלים? ניתן לטהר את המים ללא שימוש בכימיקלים כגון כלור, מכיוון שאין להם השפעות מזיקות על אורח הרחצה או על הסביבה.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן