בריכת שחייה

אנחנו מתמודדים עם בריכות עיתונות כל היום, אז חשבנו שכולנו נשאל אותך על הבריכה בפועל. אנו שמחים לבשר כי נתקין מחדש את בריכת השחייה שלנו בשבועות הקרובים, יחד עם כמה תכונות אחרות. אחד הדברים הנהדרים בהתקנת הבריכות הוא שתוכל להתאים אותם אישית לטעמך.

אם אתה חושש שאדם לא יכול לשחות

בקש ממנו לעבור מבחן שחייה לפני שירד בהמשך הצלילה או ישתמש בקרש הצלילה. אם ילדים בגילאי 0 עד 6 מבוגרים מספיק כדי לשכשך לבריכה ולשחק במים עומדים, הם חייבים לשחות לפחות 15 מטר מקצה החומה. אם הילד מתחת לגיל 12 או לפחות 9 שנים, עליו לעבור את "מבחן השחייה" המאפשר לו לשחות 15 מייל לשעה ומעלה בבריכה בעומק 10 מטר. השחיין נלחץ על קיר בשני קצות הבריכה וסיבוב של 15 מטר מושח לקרקע ואז חוזר לגבות אותו לסך של 20 מטר.

כאשר צורת בריכה תת רצפתית זו משלימה על ידי הצפה אינסופית

היא הופכת לאופי עוד יותר והופכת את הבריכה לאחת עם הסביבה. התזת המים שנופלת ורעש המים המתיזים אל הקיר כשהם מותקנים בצד בריכת שחייה מעניקים לאזור מגע יפה. הערה: אסור ששחיינים לא ייכנסו לעומק הבריכה, ולכן כולם ללא מכשיר צף חייבים להישאר בקצה הרדוד. הפסקות רוח חייבות להיות מספיק חזקות כדי למנוע יצירת מערבולת בתוך הבריכות, מה שמגביר את האידוי. יש לסגור את האגן מעל הקרקע אם קרח יכול למשוך את קירותיו ומבנהו קורס.

אם לא ניתן לגשת בקלות לבריכה, הבריכות הבלתי נגישות יישארו פתוחות. אין אזור עישון ייעודי במקום, ואין לעלות עליית אדים בבריכה או בבריכה החמה. זה נגיש לאנשים עם מוגבלויות – אנשים עם מוגבלויות, אך לא לילדים מתחת לגיל 18.

מזח שלוחה המובנה במים מגן גם על צלע הבריכה ומספק דרך קלה להיכנס ולצאת לבריכה. ציוד שחייה לילדים אינו מורשה בבריכת השחייה או בבריכה החמה, למעט ילדים מתחת לגיל 18.

מעלית בריכה שאינה קבועה המשתפת את הבריכה מהווה סיכון בטיחותי לשחיינים עם מוגבלויות

שכן נכה אינו יכול להיכנס לבריכה או לבריכה בעת העברת המעלית מהבריכה. עבור בריכות קיימות, מספר הבריכות והספא שחייבים רישיון מומחה לבריכת שחייה ו / או ברישיון ורישיון תרמי תלוי במה שנגיש בקלות. לדוגמא, קבלנים בקליפורניה שמבצעים יותר מ -500 עבודות בבריכה חייבים להיות בעלי רישיון ורישיון ל"התמחויות הבריכה ".

בריכות שחייה ציבוריות עשויות להיות קוד לבוש מחמיר יותר מאשר חופים ציבוריים, ויש ללבוש בגדי ים. יש מדינות בהן מותר לנשים להיות חשופות חזה על החוף, כמו אוסטרליה, קנדה, ניו זילנד וארצות הברית.

לא ניתן להכניס כביסה וכיסויי פנים לבריכה, אך הם חובה בחדר ההלבשה או על סיפון הבריכה. אם אתם משתמשים בבריכת שחייה במהלך היום, הסירו את הכיסוי ממש לפני השחייה והחליפו אותו ברגע שסיימתם איתו.

מעלית בריכת השחייה חייבת להישאר פעילה ולהיות פעילה רק כאשר בריכת השחייה פתוחה ופתוחה לקהל. זה מחייב שהבריכות יהיו פתוחות לאורחים בכל עת וחייבות להיות פעולות ותפעוליות בזמן שהבריכה פתוחה לאורחים, ולא בשום זמן אחר.

אם ברצונכם לערוך מסיבת יום הולדת או אירוע קבוצתי אחר מחוץ לשעות השחייה הרגילות

תוכלו לשכור בריכה ליום. אתה יכול לקנות קומביפאס או לבצע צ'ק-אין בבריכת השחייה בשעות הבריכה הרגילות בין השעות 10: 00-17: 00. MM, לונדון. ב -1 במאי כרטיסי המשולב לשנת 2020 יהיו זמינים עבור $ 25 למבוגרים ו- $ 20 לילדים מתחת לגיל 18.

מי שרוצה עדיין לחסוך כסף צריך לשקול בריכה גדולה יותר, אך לא להרתיע מכיוון שדרישות המרחק יכול לאפשר עד ארבעה אנשים להיות בבריכה בסך הכל ארבע שעות בכל פעם.

אחרי הכל

ישנם רעיונות רבים לבריכת שחייה בעלי צורות חכמות שיכולות לעזור לכם לחסוך מקום. בריכות עם צורה חופשית הינן אידיאליות גם עבור בעלי בתים המעוניינים לשלב בריכה במרחב אסימטרי שכבר מתפתח. גם עבור סלונים קטנים מומלץ להשתמש בבריכה לא סדירה, שכן הבריכה חייבת להיות תלויה בצורת החצר.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן