בריכת שיקוף

בריכת מראה היא בריכה קטנה עם מים, הממוקמת במערה תת קרקעית ביער אוורפרי ומחוברת למשטח באמצעות מנהרה. בשל גודלו ויופיו הכמעט קסום, משווים אותו לעיתים קרובות למפלים אחרים, כמו האח, האח ובריכות הקרח והמים באגמים הגדולים.

בריכת מראה

הנקראת גם בריכת מראה, היא בריכה מכושפת שמכפילים אותה בעמידה מולה. בריכת המראה מוזכרת גם בספר "יער האוורפרי" ובמספר ספרים וסרטים אחרים. למרות השקט של הבריכה, השמים והעצים המשתקפים מסבירים את אגן שור הנהר המתפתל המתרחש כאשר הנהר משנה מסלול. הסקיפר הקטן ביותר נמצא לידו, והפרפרים הקטנים בצבע נחושת הם ספציפיים לבית הגידול של הנהר הזה, שוזרים ומתנדנדים בתוך בריכת השוורים הזו ומחוצה לה.

פינקי פאי יוצר תחילה שיבוט של עצמו ומאוחר יותר חוזר כמשובט ליצירת שניים נוספים

לאחר שעזבו את שביל מורגן משאבי אנוש והתאדה במורד נהר שיינה, הם חוזרים לבריכת המראות לאחר הסטתם. במהלך הבדיקה למצוא את עוגת הזרת האמיתית, דמדומים מאפשרת לשכפולים שלה לייבש את הצבע ולגאוף אותו בצורה קסומה כל מה שמסיח את דעתו יחזור למראה. ברגע שהזרתים "האמיתיים" יעברו את המבחנים, הכניסה למערה התת קרקעית של דמדומים ובריכת המראות של ביג מקינטוש תהיה אטומה בסלעים.

בריכת המראות היא אגם של 4 דונם הממוקם באזור יער פרטי בבסינס – סור – גרטמפט, עשרים דקות צפונית ללימוז.

כדי להבטיח שתפיק את המרב מטיולך לבריכת המראות, עליך לפגוש את הפקיד עם ההגעה ולתת לו טיפים ועצות במהלך שהותך. בריכת המראות יכולה להכיל עד 20 אורחים, מה שהופך אותה למקום נהדר לשהות בו כמה ימים או אפילו שבוע שלם. חסוך 15% במחיר השהייה שלך ובטיול הבא שלך להרי סמוקי, אל תתרגש יותר מדי מעלות חדר מלון במשרה מלאה בלימוז.

בחירה מפורטת שנוספה לפקודת מצב בריכת המראות מראה גם פרטי מצב עבור המראות והתמונות בבריכה

ציין לוח זמנים עבור תמונת המצב של המראה על ידי הסרת ה- rbd והתאמת אפשרות זו לפקודה המתאימה לתוספות. רשום את מספר צילומי המראה בבריכה שלך, את היום והלילה לאותו יום, והזן ל- rBD כדי לרשום את כולם. האשכול המרוחק מעתיק את הדלתא אל העותק המקומי של התמונה וקורא את היומן המשויך. הוא יציג ויקבע את המספר הכולל של תמונות המראה בבריכת המראה, את היום והלילה ואת תמונת המראה הנוכחית.

כתיבה לתמונת RBD מוקלטת לראשונה ביומן המשויך מבלי לשנות את התמונה בפועל

כתיבה אליהם צפויה להכפיל את חביון הכתיבה באמצעות הפונקציה RBD Journaled Image, מכיוון שהיא תגרום לשתי פעולות כתיבה לכל אשכול Ceph. הערה: מראות RBD אינן דורשות שם פנימי ייחודי לאשכולות מקור וניתן וצריך לקרוא על ידי Ceph. כאשר אמצעי אחסון יחיד שנמצא באשכול אחר מועברים עם מראה Rbd, ניתן להשיג רווחי ביצועים משמעותיים על ידי הגדרת ה- RBD בתצורה מרכזית. השתמש באפשרות זו כדי לציין את מאפיין החיבור של אשכול עמיתים בעת הוספת עמית מראה עמיתים. יש צורך בקידום בכפייה בכדי להפיץ את ההורדה לאנשים בעלי דעות דומות באשכול Cepheps.

זה יוביל לתרחיש מפוצל מוחי בין שני העמיתים ויגרום לתמונות להיות מסונכרנות עד להוצאת פקודת כוח Resync. כאשר הדמון של מראה ה- RBD מזהה את אירוע המוח המפוצל, הוא ינסה לשקף את התמונה המושפעת כדי לתקן זאת.

כדי לחדש את התמונה המשקפת, ראשית דרדר את התמונה הלא מעודכנת ואז בקש שחזור של התמונה הראשית. בעת שימוש בשיקוף מבוסס תמונת מצב, נוצרת תמונת מצב של מראה וצריך ליצור אותה בכל פעם שרוצים לשקף את התוכן המשתנה של תמונת RBD (למשל כאשר מתרחש תרחיש מפוצל). מוגדר לוח זמנים של תמונת מצב של מראה ורק לוח הזמנים של המראה הספציפי ביותר התואם את התמונות המראות הבודדות מבוצע. ברמה זו, ניתן להגדיר מספר לוחות זמנים של מראה מראה, וכל אחד מתזמונות אלה יוצר מאגר מראה עם לוח זמנים מוגדר של מראה מראה עבור כל תמונת מראה בבריכת המראה.

זה לא משנה אם כדור הרמז נמצא על מסילה מותאמת אישית

פשוט הזז את המסילה הבאה (בה נמדד היהלום כולו) כדי להיות מקבילה למטרה. אם לא ניתן לבחור יעד, היעד החוקי החדש נשאר ללא שינוי, בעוד שהיעד הנוכחי אינו חוקי. אותו עיקרון של 2 ל -1 חל על מדידת ההשפעה כמו שיטת זווית הייחוס ששימשה בעבר, המשתמשת ביחס של 1: 1 למרחק בין שתי מסילות המטרה לבין היהלום כולו. בין אם אתה משקף או ממקד מטרה אחרת (למשל מטרה חדשה או ישנה) תלוי במהירות הצילום ובמרחק.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן