גיוס עובדים וירטואליים מהפיליפינים בזול

הפיליפינים הם פלטת שיגור נהדרת לחברות שרוצות להעביר את פעילותן למיקור חוץ לעובדים בחו"ל. תן לי לדבר בקצרה על העסקת עוזר וירטואלי VA מהפיליפינים. במאמר זה תלמד כיצד להקים עוזרים וירטואליים ממדינות בהן יש הרבה כאלה. הפיליפינים היו אחד המקומות המובילים לחפש אחר עוזרים וירטואליים דוברי אנגלית, עובדים קשה ומיומנים מאוד (VA) שיכולים לעבוד ממיקום מרוחק. אם אתה רוצה להעסיק עוזר וירטואלי, זה תמיד זמן טוב להעסיק אותו במדינה עם אבטלה גבוהה.

כמה חברות בינלאומיות בחרו בעוזרים וירטואליים מהפיליפינים מכיוון שיש להם השכלה גבוהה, כישורי אנגלית טובים, צוות עובדים קשה ומיומנויות מוכשרות ביותר.

השכר הממוצע של עוזרים וירטואליים בפיליפינים הוא כ -400 דולר לחודש, כך שיש לך את הסיכוי לחסוך כסף. אנשי מקצוע פיליפינים שיכולים לעזור לך בניהול העסק שלך, אך אל תשכח לעבוד תמורת 250 הדולרים שהוזכרו לעיל.

כמובן

המפתח לניצול מלוא העוצמה של מיקור חוץ עם עוזר מרחוק פיליפיני וירטואלי הוא למצוא מישהו עם הכישורים הנכונים ומוסר העבודה. עם זאת, אם אתם מחפשים תקציב צפוף, עדיף להעסיק עוזרים וירטואליים מאסיה. הוצאות חלק מהתקציב שלך על העסקת עוזרים וירטואליים מוכשרים ואמינים מהפיליפינים היא אחת ההחלטות הטובות ביותר שתוכל לקבל עבור העסק שלך. לאחר שבחרת עוזר וירטואלי מפיליפינים עם הכישורים וה מוסר העבודה המתאימים לעסק שלך, עליך ללמוד עוד עליו לפני שתעסיק אותו. לינצ'פין מצאה רשימה גדולה של עוזרים וירטואליים מאסיה עם מגוון רחב של כישורים, אבל מה שבאמת נלחץ לי גם הופך אותי למנהיג טבעי, ולכן אני חושב שחשוב מאוד להעסיק עוזר וירטואלי חדש מהפיליפינים לעסק שלי.

מדריך זה יראה לכם תהליך שלב אחר שלב שיעזור לכם למצוא ולשמור על עוזר פיליפיני וירטואלי

בזמן שאתה ממתין למועמד הפוטנציאלי שלך, אתה יכול לדפדף בסרטונים אינפורמטיביים המסבירים בפירוט את היתרונות של הגדלת הפרודוקטיביות שלך עם עוזרים וירטואליים. אנו גם נותנים טיפים כיצד להגדיר את הפיליפינים כעוזרים וירטואליים ומראים לך כיצד להחליט אם אתה בכלל זקוק לעוזר וירטואלי.

בהמשך אנו מתארים את התעריף לשעה שתוכלו לצפות לעוזר וירטואלי בפיליפינים. שים לב שמדיניות שכר זו חלה על בית – מבוסס על עוזרים וירטואליים מהפיליפינים שעובדים ישירות עבורך כמעסיק.

אתה יכול לצפות שעוזר וירטואלי בפיליפינים יצטט בערך 50% יותר ממה שתשלם במקום

המשמעות היא שאם אתה מבצע מיקור חוץ לפיליפינים ומעסיק עובד מקומי, אתה יכול לעשות את אותה עבודה בשבריר מהעלות. תלוי בהשכלתך ובניסיונך, תקבל תעריף שעתי בין 1,000 ל -2,500 דולר. עבור עוזרים וירטואליים החיים בפיליפינים, שכר העבודה שלך לפי שעה משתנה ממה שאתה יכול לשכור באזור שלך, אך לא הרבה.

העסקת פרילנסר פיליפיני דרך עבודות מקוונות

היא אפשרות נהדרת אם אתם מתכננים להעסיק עוזר וירטואלי בפיליפינים, בין אם אתם עובדים במשרה מלאה, במשרה חלקית או בעצמאים. זה מאפשר לך להציע שירותים וירטואליים ישירות מאמריקה ולהקל על הגישה של החברה שלך לבריכה במיקור חוץ. תמצאו חברות שעובדות עם עוזרים וירטואליים מוסמכים מהפיליפינים, שם הדרישות שלכם תואמות את הדרישות שלהם, ואפילו תוכלו לשכור אותם ישירות.

ראוי לציין גם כי יותר ויותר חברות מעסיקות עוזרים וירטואליים

עם עליית הכלכלה החופשית, לחברות יש כעת גישה למאגר גדול הרבה יותר של עוזרים וירטואליים מיומנים מאי פעם. טכנולוגיה חדשה זו, בשילוב עם כוח אדם צעיר, משכיל ושאפתן, הופכות את הפיליפינים למקום נהדר עבור הדור הבא של פרילנסרים ועובדים וירטואליים.

בנוסף

לפיליפינים מוניטין של עבודה קשה ויושר, שהיא אחת האיכויות הטובות ביותר שיש לך כעוזר וירטואלי. כמובן שיש יוצאים מן הכלל, אך צפו לצוות טוב בעת העסקת עוזרים וירטואליים מהפיליפינים. אם אתה מוצא מעסיק שבמקרה כבר עובד איתך, אתה עלול לגלות שהם צריכים קצת כסף נוסף עבור ההכנסה הנוספת.

אם יש לך כמה עוזרים וירטואליים מהפיליפינים

בהחלט יתכן שהם לא יכולים לעבוד במקביל. העסקת עוזר פיליפיני וירטואלי לעבודה מרחוק מפחיתה באופן דרמטי את הסיכון הזה, מכיוון שהוא יכול לעבוד מכל מקום בעולם, לא רק במדינת מולדתו. אם התשובה חיובית, הם מכירים את הציפיות שלך ויכולים להתאים בקלות אזורי זמן ולהסתגל לאזור הזמן שלך.
למידע נוסף בנושא של גיוס עובדים וירטואליים מהפיליפינים בזול ניתן לגשת לאתר fillva.com

לחץ על רשימת הבדיקה למטה

כדי לברר כיצד שכירת עוזר וירטואלי פיליפיני יכולה לעזור לך, ותוך כדי כך, קח הפסקה והתיישב לראיון מהיר עם אחד העובדים המרוחקים הפיליפינים הטובים ביותר שאתה יכול לקבל. הנה כמה חברות טובות בהן תוכלו להשתמש כדי לשכור עוזרים וירטואליים מהפיליפינים. אם אתה רוצה שעוזר וירטואלי פיליפיני יעבוד בשבילך, עליך לעבור לארבעת העוזרים הווירטואליים הבאים. אלה החברות שיש להם את הדרכים האמינות והמשתלמות ביותר להשיג עוזר וירטואלי פיליפיני שיכול לעבוד מכל מקום בעולם בפחות מ -1,000 דולר בחודש.

למידע אודות מנשה בטיטו ניתן להעיף מבט ב- menashe.org.il

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן