ג'קוזי

ג'קוזי הוא לא המותג הוותיק ביותר בטיול זה – במבחן האמבטיה (הכבוד הזה מגיע לתקן האמריקאי של קולר) – אבל עם האמבטיות המשודרות, המוצרים האיכותיים והעיצוב הייחודי, הוא ללא ספק המותג המפורסם ביותר. אף על פי שהוא אחד ממותגי הספא הידועים ביותר בארה"ב, ייתכן שהוא לא מציע שירותים רבים כמו מותגים אחרים, כמו אמבטיה בגודל מלא. ההיסטוריה של החברה חוזרת לאמצע המאה ה -20, כאשר אחיו המציאו משאבה תת מימית שניתן להשתמש בה בכדי להקל על הכאב בקרב חולי דלקת מפרקים תת מימית.

ג'קוזי המציא את המשאבה הצוללת הראשונה, וזה הוביל לג'קוזי הראשון, מה שהפך את ג'קוזה ל"החברה הראשונה שהשקיעה בהידרותרפיה. " ב -1996 הם התקינו משאבה הידרותרפית בקיר הפנימי של האמבטיה שלהם, ויצרה את הג'קוזי הראשון העצמאי.

בתוך מספר שנים בלבד, ג'קוזי הפך לשם דבר ובמהירות שימש לציון ג'קוזי, אם כי כוזב. כמו שאנשים רבים משתמשים במילה Kleenex כדי להתייחס לסוג של רקמה, המילה "jazzi" לרוב מנוצלת לרעה כדי להתייחס לכל מיני "ג'קוזי" או "wellness".

Merriam-Webster מגדירה את זה ככזו המצוידת בג'קוזי

כדי שהמתרחצים יוכלו להירגע ולארח, אם כי היא יכולה להתייחס כראוי למרכז בריאות. בספא משתמשים גם בג'קוזי המצויד בסילונים חזקים המערבבים אוויר עם מים כדי להשיג אפקט עיסוי בולט יותר. מותגי הג'קוזי מציעים ללקוחותיהם סילונים מתכווננים, כולל Cal Spa ו- Jacuzzi, כך שהם ואורחיהם יכולים לארגן את המטוס לעיסויים. בהמשך, באמבט הג'קוזי ג'ק בוז'י יש סילון הממוקם באמצע האמבטיה המגיב לקבוצות השרירים העיקריות לעיסוי מלא כמו גב, כתפיים, ירכיים וגב עליון.

למרות שג'קוזי

הוא לא הדרך הזולה ביותר – במותג האמבטיה והאפשרויות מוגבלות, הם מציעים התקנות בשירות מלא. קח את הזמן כדי לברר אודות הערבויות לג'קוזי שלך. חברת Cal Spas מציעה 3 שנות אחריות על דגמי ג'ק בוז'י שלה, ו- Cal Spa, יצרנית הרחצה השנייה בגודלה בעולם, מציעה 5 שנות אחריות ברוב הדגמים. תנאי האחריות של Jacuzzlei משתנים מעט מדגם לדגם, אך מציעים ללקוחות עד 5 שנות אחריות ברוב הדגמים.

ג'קוזי

חשוב לקחת בחשבון את כל ההיבטים והתכונות בכדי להבטיח שאתה משקיע בג'קוזי. אנו מקווים שהדבר יבהיר כל בלבול כשאתה מחפש את הדרך הטובה ביותר – באמבטיה לאורח החיים שלך, לתקציב ולסגנון החיים שלך. כדי לברר אם אמבטיה מושלמת עבורך ועבור אורח החיים והתקציב שלך, עיין ברשימת הספא העשוי אמריקאי שלנו והסתכל עמוק, ידיים – בסיור בדגמי Jac Jaczzi מבית Cal Spa. אם יש לך שאלות בנוגע לג'קוזי, אחריות Jacuzzii או מוצרים אחרים, אנא פנה אלינו ונחזור אליך תוך פחות משבוע.

ג'קוזי

אחד המותגים המובילים של ג'קוזי בארצות הברית, מנוהל באולם התצוגה שלנו בברנסוויל. התקציב הגדול, בחרנו את החברה עבור מדריך החברות המובילות שלנו בג'קוזי מכיוון שהן מציעות את מה שהן מציעות ואת איכות המוצרים שלהן. למרות שהם לא מפרטים את כל המחירים של דגמי ה- Whirlpool באופן מקוון, הם סיפקו לנו את טווח המחירים בטבלה שלהלן. Jacuzza מציעה מגוון רחב של דגמים, החל מ -1,000 דולר ו -2,500 דולר לחודש, עם תשלומים חודשיים החל מ -50 עד 200 דולר, תלוי בעלות והתצורה הסופית של הג'קוזי שלכם. הם מציעים גם אמבט בגודל מלא תמורת 3,200 דולר ו"ג'קוזי "בעלות של 4,000 דולר, אם כי התשלום החודשי מתחיל ב-100-150 דולר, תלוי בעלות התצורה הסופית של הג'קוזי.

תוכלו להשתמש בסחר של ג'קוזי של ג'קוזי – בתוכנית כדי לקבל הנחה במחיר של דגם חדש, כמו גם להחליף את הדגם הישן שלכם לדגם חדש יותר.

ג'קוזי הוא המוביל הבלתי מעורער באמבטיות יוקרה, ואת כל המוצרים המדהימים שלהם תוכלו למצוא כאן באתר Faucet.com. אם אתה מוכן לקנות את האמבטיות היוקרתיות הטובות ביותר, עליך למצוא אותם ב- F sinktubers.org ולמצוא את אמבט הג'קוזי שלך בברזים.

תראה אפילו את כל כיסויי הג'קוזי הזמינים ותמצא את זה שמתאים לארון או לספא שלך. אתה יכול לבחור ג'קוזי אם הוא נמצא בטווח המחירים שלך וחווית אותו בעצמך – יד כמה נפלא זה יכול להיות. תסתכל על הג'קוזי הזמין ב- F sinktubers.org ותהנה!

לג'קוזי יש שתי אפשרויות מוצקות בכל מה שקשור להליכה – באמבטיות, אבל הם לא האמבטיות הנכונות היחידות אם תרצו לעשות אמבטיית מלח אפסום. בדקתי את שניהם ושניהם אושרו וקיים סיכון למלחי אפסום.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן