דולפין

PrimeHack, טורניר StarCraft II המקצועי הגדול והמצליח ביותר, הודיע על הצעתו למאגר פרסים בסך 10,000 דולר לזוכה באליפות העולם הראשונה בדוטה 2 אי פעם.

הם נוסעים לבד או בקבוצות של כ -12 דולפינים וניתן לצפות בהם בעדרים של מאות דולפינים

כאשר חלק מדולפינים באף הבקבוק נוסעים לבד ובקבוצות של עד 12 דולפינים. לדוגמא, אחד הדולפינים המפורסמים בעולם (הידוע גם בשם הלוויתן הקטלני), הדולפין המצוי, "הלוויתן הרוצח" יכול להיות לא רק לוויתן קטלן, אלא גם הדולפין החזק ביותר באוקיינוס, והוכשר לעזור לחיל הים האמריקני בפעולות החיפוש וההצלה שלו. דולפינים בבקבוק חיים עם נקבות זמן רב, חיים 60 שנה או יותר מזכרים.

דולפינים נסערים במים כמו בני אדם

כי יש להם יותר חמצן בגופנו מאשר לנו בני האדם, וזה הופך אותם למבצעים כל כך מבדרים. היכולת שלה לשחות מהר, לקפוץ למים צלולים ולשחות במהירות גבוהה היא אחת הסיבות העיקריות לפופולריות שלה כבדרנית, לצד האינטליגנציה הרבה שלה.

אולי אתה לא יודע שדולפינים הם גם כוורנים

שעוזרים להגן על החיים הימיים בחצי האי באחה קליפורניה ובאזורים אחרים באוקיאנוס השקט. מתקן בלה פאס, מקסיקו, עמד במרכז המחלוקת יוצאת הדופן כאשר תפס שמונה דולפינים מהמים מחוץ לחצי האי באחה בסוף דצמבר 2000 ונקבה דולפין מתה רק כמה שבועות לאחר מכן. שלושת הדולפינים הנותרים הועברו למתקן אחר, אך הוא נסגר לאחר ההוריקן בסוף 2003, אז מתו ארבעה דולפינים נוספים.

ג'ון ואיבן טורס הם חברים ממש טובים ויש הרבה כבוד בינם לבין משפחותיהם ", אומר ג'ון, מייסד ארגון Dolphin Watch, ארגון המוקדש לסיום השחיטה והניצול של דולפינים ברחבי העולם.

דולפין באף בקבוק נמצא במימי חופי צפון קרוליינה ודרום קרוליינה

ארה"ב. דולפין באף בקבוק נראה על קרקעית הים של מפרץ מקסיקו, ארה"ב, בתצלום זה שסופק על ידי שירות הפארק הלאומי אתר אינטרנט. דולפין בוטני נמצא בחוף ליד העיר סנט פטרסבורג, פלורידה, ארה"ב, ב -14 באוקטובר 2016.

הדולפין באף הבקבוק (להלן פשוט המכונה "דולפין האף הבקבוק") נמצא במימי החוף מול החוף

כולל מפרץ מקסיקו, האוקיינוס האטלנטי והאיים הקריביים, ובשפכים שבהם נהרות פוגשים את הים. דולפינים מבקבוק שחיים בסמוך לחוף הם לרוב קטנים יותר ובהירים יותר מאלה שחיים מול החוף. קל לזהות דולפינים של בקבוקי אף הטבע, אך הם נמצאים גם בסיכון מוגבר לפציעה אנושית או למוות. דייגים יכולים גם להיות מתוסכלים כאשר הדולפינים לוקחים את מלכודתם ויכולים להשיב באלימות על הדולפינים. כאשר דולפינים תקועים ביבשה במצב עוין, הם עלולים לגרום לפגיעה קשה בבני אדם ובעלי חיים אחרים.

אם דולפין אינו יכול למצוא את דרכו לחפץ שנשמט

הוא נשאר מתחת למים זמן רב. אם הדולפין ספוג מים בתחתית הצלחת או על החזה, ניתן להציל את הדולפינים מטביעה על ידי טבילה במים למשך מספר דקות לפחות. בעוד שדולפין פעיל מבחינה טכנית על פני השטח, הוא שוכב על פני המים או בסמוך להם, קופץ פנימה והחוצה ומתחכך בזה. ברגע שהדולפין עוזב את המים, הוא מתחיל לסבול מחנק במשך שתי דקות ובסופו של דבר מת מתמנון, אך הוא ממשיך להשקיף על הטורפים מסביב לשעון, ונח מוח אחד אחרי השני. הדולפין מעניק לשחקן כעת את אפקט "גרייס הדולפין", המאפשר לו לשחות מהר יותר כשהוא שוחה איתו. לאחר 5 שניות של JE, שחקנים אשר רצים רק עם דולפינים יקבלו חסד דולפינים, ומי ששוחה עם דולפינים לא יקבל.

הדבר המדהים בדולפינים

הוא שכמו רוב חיות הבר, יש להם ריפוי מהיר בהרבה מבני אדם. מדענים מאמינים כי אף סוג אחר של פרימטים פרט לדולפינים של בקבוק האף אינו מסוגל למדוד, ולכן ממצא זה מספק ראיות נוספות לכך שהם סוג מיני פחות מודאג. מגמות האוכלוסייה של הדולפין באף הבקבוק אינן ידועות, אך לדולפינים הבוגרים אין טורפים ידועים וצעירים נלקחים לעתים נדירות, ולכן מדענים מאמינים כי הדולפינים הללו הם – לפחות – מינים.

כאן בבריכה של אולפני הים, האופי השובב של הדולפינים חביב לראות, והיכולת שלהם ללמוד טריקים במהירות מקשה על חיבתם. עם זאת, המחסום בין דולפינים לבני אדם נותר, מחסום שהם חולקים עם בעלי חיים רבים אחרים.

גרסה 3.5 של Dolphin שוחררה ב- 25 בדצמבר 2012 ומציעה את היכולת לחקות את מתאם הפס הרחב GameCube ואביזרי המיקרופון

זה גם שיפר את האמולטור, שאיפשר לשחקנים לשחק במשחקי Gamecube ו- Wi מרובי משתתפים כל עוד המשחק לא נדרש לשלט Wii. באפריל 2019 הוסיפה דולפין תמיכה בגרסת ה- Wii U של נינטנדו 3DS ובגרסת פלייסטיישן 4. גירסה 2.3.0 הסירה את ממשק התוסף, שאיפשר ממשק אינטואיטיבי יותר עם ממשק משתמש טוב יותר ושליטה טובה יותר.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן