הסכם ממון אצל נוטריון למה זה חשוב כל כך

קליפורניה מתירה לנוטריונים לאשר עותקים של ייפוי כח או כתבי עת נוטריוניים אלא אם כן ביקשו פקידי ממשל או בית המשפט. בעוד שאישור עותקים נחשב לשטר נוטריוני נפוץ, כמעט מחצית ממדינות ארה"ב אוסרות על נוטריונים לבצע סוג זה של אימות. נוטריונים בטקסס ומונטנה יכולים לאשר שעתק פיזי של מסמך אלקטרוני מאושר (כגון עותק מודפס של מסמך אלקטרוני) הוא עותק אמיתי ונכון. במדינות מסוימות, כמו קולורדו ופנסילבניה, נוטריונים רשאים להעיד בחתימה.

לשם כך ניתן להיעזר בשירותיו של נוטריון אשר עד לחתימה על חתימות וחותם על ההסכם או המסמך. כדי למנוע הונאה ועדות שקר, נוטריונים ועדים מפקחים על החתימה על המסמך ומאמתים את זהותו של כל חותם.

בעת אימות מקוריות מסמכים

נוטריונים נדרשים לזהות את החתומים על המסמך על מנת להעלים מתחזים ולוודא כי הצדדים יתקשרו בהסכם מרצון ובמודע. תפקידו העיקרי של נוטריון הוא לוודא את האותנטיות של מסמכים משפטיים וליצור סביבה בטוחה לצדדים לחוזה. הדרישה החשובה ביותר לאישור נוטריון היא שהחתימות על המסמך חייבות להיות מאושרות על ידי נוטריון. אולם אם המסמך המשפטי אינו עומד בדרישות או שלא נקבעה זהות הצדדים המעורבים, רשאי הנוטריון לסרב לאשר את המסמך.

הנוטריון מסייע בעריכת המסמך באופן חוקי; חלק מהמסמכים המשפטיים אינם תקפים עד שהם מקבלים אישור נוטריוני

כאשר מסמך משפטי מאושר על ידי נוטריון, הנוטריון מאשר את תוקפו ונכונות ביצועו. למסמך המאושר יש ערך משפטי מכיוון שהנוטריון פועל כעד חיצוני ניטרלי.

נוטריון אחראי לאמת את זהותם של אנשים החותמים על מסמכים חשובים, לפקח על עמידה בתקנות ממשלתיות, ולהשתמש בשכל הישר אם נמצא שאדם הונאה או מנסה בדרך אחרת לערער את תהליך האישור הנוטריוני.

חותמות הן חובה ונוטריון מחויב לנהל רישום של כל המעשים הנוטריונים

בציון שמו של האדם, כתובתו, סוג המסמך המאשר את מקוריותו, סוג תעודת הזהות המשמשת לאישורם (או המוכרים אישית). ). ) אישור נוטריוני, וחתימות של אנשים. תפקידם של נוטריונים הוא לוודא שכל החתימות על המסמך חוקיות. לנוטריון יש מטרה חשובה לאמת את זהות הצדדים החותמים על החוזה, וכן לקבוע שהחתימה אכן שייכת לאנשים.
בכדי לשמוע פרטים נוספים בנושא של הסכם ממון אצל נוטריון למה זה חשוב כל כך יש לגלוש לאתר notary-heskem-mamon.com

נדרש נוטריון עבור כל המסמכים המכילים תנאים והגבלות להם הסכים החותם. בדומה לחובות של נוטריון, עדים הם צדדים שלישיים המעידים בעצם בפני הצדדים החותמים על ההסכם. חובתו של נוטריון היא לשמש כעד חסר פניות בחתימה על מסמכי מפתח. הם מזהים ומאמתים מסמכים ומבטיחים שכל הצדדים המעורבים מבינים על מה הם חותמים.

נוטריונים אינם צריכים עותקים של מסמכים ויכולים לסרב לשירותיהם על פי כל חוזים שהם אינם רואים כחוקיים

לנוטריון תפקיד חשוב בהבטחת תקפותם המשפטית של חוזים. אחד מהשלבים הללו כרוך בחתימה על כל החוזים מול נוטריון, שכן הדבר יכול להגן על החברה במקרה של מחלוקת משפטית על תוקף החתימות על החוזה.

מסמכים מסוימים

כגון ויתור על זכויות, מחייבים נוטריון להיות נוכח ולנהל את התהליך בזמן שאתה וצדדים אחרים חותמים. אם יש לך מסמך שצריך לעבור אישור נוטריוני, תצטרך לבקר אצל נוטריון, אדם המוסמך לבצע סוגים מסוימים של הליכים משפטיים בעת עריכת מסמכים. בעת עבודה באינטרנט, נוטריון חייב לאמת את זהותך ולהקליט את חתימתך באמצעות סרטון. במצבים מסוימים, כמו עסקאות מקרקעין בחלק מהמדינות, נדרשת נוכחות אישית של נוטריון.

אם אתה מעוניין לאשר מסמך, אתה עשוי לחשוב שאתה צריך לנסוע ברחבי העיר כדי למצוא נוטריון. בדרך כלל תוכלו למצוא נוטריון בסניף דואר, בנק או משרד עורכי דין; עם זאת, הנוטריון לא תמיד נוכח.

נוטריון יכול לסרב לשירותים אם

הוא חושד בהונאה או אינו בטוח בזהות החותם. הם יכולים גם לסרב לאמת את המסמך אם יש סיבה להאמין שאחד הצדדים נכפה, או אם אחד הצדדים לא מבין את ההסכם. למסמך נוטריוני יש ערך משפטי מכיוון שהנוטריון פועל כצד שלישי ניטרלי המאשר את זהותו של צד אחד או יותר החותמים על הסכם, תצהיר, תעודה או מסמך דומה אחר.

לאחר האישור הנוטריוני

הנוטריון מאשר את האותנטיות של כל חתימה על המסמך. הנוטריון מאשר את זהות החותם, מאשר את חתימת המסמך, חותם על המסמך את החותם הרשמי ורושם את העסקה ביומן. מנגד, לעיתים נדרש נוטריון לאשר חתימת I-9 ומסמכים רשמיים נוספים שאינם מצריכים אישור נוטריוני.

יחד עם זאת, ישנם מספר מצבים בהם נוטריון אינו יכול לאשר את האותנטיות של מסמך ספציפי. אלו הן רק כמה דוגמאות למצבים שבהם לא ניתן לאמת מסמכים.

מסמכי בעלות ואחריות משפטיים הם חלק מהמסמכים הנפוצים ביותר שיש צורך באישור נוטריוני. בררו אילו סוגי מסמכים יש לאשר ועל אילו מסמכים לא ניתן לחתום על ידי נוטריון.

אם השטר הנוטריוני חוקי ועומד בסטנדרטים המקובלים

על הנוטריון לבצע את האישור הנוטריוני. אם הנוטריון סבור או יודע שהעסקה אינה חוקית, הנוטריון לא יכול להמשיך באישור הנוטריון. אם הנוטריון מתרשם כי החותם אינו שפוי או סבור שהעסקה אינה חוקית, הוא תמיד יכול לסרב לאמת.

באחריותך לדעת על מה אתה נרשם שכן נוטריונים אינם מספקים ייעוץ משפטי. בעת הכנת מסמך המחייב אישור נוטריון, תמיד יש לפנות לייעוץ של עורך דין. אם אתה צריך מסמך נוטריוני עבור עורך הדין שלך, פשוט שאל אם הם יכולים לעשות זאת בבית.

נוטריון נייד יכול לבקר בבית, במשרד או במיקום אחר כדי לעזור עם הניירת. בדומה לאימות האותנטיות של מסמכים, נוטריונים אינם יכולים לסרב לשירות זה בהתבסס על אמונות אישיות, השתייכות פוליטית או דעות קדומות.

כעובד מדינה אחראי

הנוטריון אחראי על אימות מקוריות המסמכים ופועל כעד חסר פניות בחתימה על מסמכים משפטיים. נוטריון הוא פקיד הממונה על ידי הממשלה, אשר מוסמך לאמת מסמכים (כלומר, לאשר ולאשר חתימות באופן רשמי). נוטריון הוא אדם שיש לו ועדה מיוחדת מממשלת המדינה או המחוז המאפשרת לו להכיר באופן רשמי או לאשר חתימה של אדם אחר על מסמך. הנוטריון אחראי לוודא שהאדם מבין את תוכנו של המסמך ומסיים את החוזה מרצונו.

 

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן