הקמת בריכות שחיה ביתיות

בארצות הברית יש כיום מעל 10 מיליון בריכות, אך בריכות שחייה היו קיימות הרבה יותר זמן ממה שחשבתם, והן לא תמיד היו כל כך נפוצות. רק באמצע המאה ה -19 הם הפכו לאתר נופש פופולרי במיוחד. בריכות בחצר האחורית, הן על הקרקע והן מעל הקרקע, הן כה נרחבות עד שאנחנו לא חושבות הרבה על איך הן נוצרו.

בריכות שחייה התפתחו ככל שיותר ויותר אנשים הבינו ששחייה בבריכה ולקיחת חופשה בחצר האחורית

היא חלק מ"החלום האמריקאי ". זה הביא את הרשויות לפרסם אמצעים בנושא היגיינת בריכות שחייה כדי להקל על החשש לאורך זמן ממחלות הנישאות במים. שנות השבעים היו טובות מאוד עבור צרכנים ויזמי בריכות שרצו יותר מסתם בריכה, הם קיבלו בדיוק את מה שהם רוצים.

במדינות רבות יש כיום בריכות שחייה פרטיות

המגודרות ודורשות בידוד אזור הבריכה כך שילדים לא מורשים מתחת לגיל שש לא יוכלו להיכנס. לכן ההנחיות לנגישות בבריכות שחייה חלות לא רק על בריכות סגורות עם חסמים זמניים, אלא גם על בריכות פרטיות. בעת התקנה ובניית בריכת שחייה, המרחק הנדרש מגבול הנכס חייב לעמוד בדרישות הסוכנות להגנת הסביבה האמריקאית (EPA).

אפס הבריכות, הנקראות גם "בריכות כניסה לחוף", חייבות להיות בקצה מדרון הכניסה מהסיפון למים ונעשות עמוקות יותר בכל צעד, כמו חוף טבעי.

בריכות שחייה מגיעות בסוגים ובגדלים שונים

עם מים חמים וקרים המשמשים לשחייה, שחייה, מנוחה או למטרות תחרות. בריכת שחייה מוגדרת כבריכה בנויה או טרומית המשמשת גם לשחייה וגם לרחצה. בריכות שכשוך, כמו בריכות שחייה ובריכות שכשוך, מצוידות במבנה המחזיק מים כדי לאפשר שחייה או פעילויות פנאי אחרות. האזעקה כאשר היא מוצבת בבריכה תישמע אם מתגלה כניסה לא מכוונת או בלתי מורשית למים.

בריכות שחייה נעות בין ילדים מפלסטיק לבריכות דרמטיות יפהפיות שמגיעות לכוכבי קולנוע להירגע על שפת הבריכה. אנו אוהבים להסתכל בתמונות שלכם ולא יכולים לחכות לשכור בונה בריכות מיוחד שיספק לכם בריכה יוקרתית בגינתכם.

שחייה

היא אחת מצורות הפעילות הגופניות הטובות ביותר שיש, ובריכת שחייה למגורים יכולה גם להיות שמחה. זכרו שרוב בעלי הבית מוציאים כמחצית מעלות הבריכה להשלמת פרויקט הבריכה שלהם. בריכות מקורות הן השקעה נהדרת אם אתם רוצים לשחות כל השנה או אפילו רק כמה שעות ביום.

במקומות רבים בעולם

למשקי בית רבים יש בריכות שחייה, ועבור רבים, טבילה בבריכה צוננת ביום חם זה הקיץ. רוב בריכות השחייה קטנות וממוקמות באזורי מגורים, בעיקר כדי להפחית את עלויות הבנייה בהשוואה לבריכות המקורות. בחלק מהמקרים, על פי ההערכות 10,000 דולר מבריכת שחייה יכולים להפוך לחלק מהקהילה שלך או מהבית שלך, גם אם זה רק למספר שעות ביום.

היוונים והרומאים הקדומים בנו גם בריכות מלאכותיות למטרות ספורטיביות

ואחת המילים הלטיניות לבריכה היא piscina. לקיסרי רומא היו בריכות שחייה פרטיות משלהם, שהיו מאוכלסות בדגים ובהן גם שמרו דגים. היוונים והרומאים הקדומים בנו גם בריכה מלאכותית לאתלטיקה והייתה מילה לטינית לבריכה: "piscinas". לקיסר הרומי הייתה בריכת שחייה ציבורית משלו, המאוכלסת בדגים, אך הוא גם החזיק אותם בבריכה הפרטית שלו.

בנוסף

הבריכה יכולה לשמש למטרות מגוונות, כגון שחייה, צלילה, שחייה בים או למטרות אחרות. הבריכה נחשבה לאסתטית ויכולה לשפר את יופיו של הנכס, כפי שעשו היוונים והרומאים הקדומים. היא שימשה גם כבריכת שחייה ציבורית ביוון העתיקה ובאימפריה הרומית, כמו גם באזורים אחרים באירופה.

זמן קצר לאחר מכן

בשנת 1910, נערכו המשחקים האולימפיים הראשונים, והשחייה נכללה כספורט, יחד עם בריכות שחייה, שהומצאו בארצות הברית בשנות העשרים. בשנת 1912 הוקמה בריכת שחייה ציבורית בבלמונט, מסצ'וסטס, הידועה כ"עתיקה ביותר בשטח "בארצות הברית. הבריכה נבנתה כחלק ממועדון בשם פילדלפיה מחבט בפילדלפיה, פנסילבניה. יש לתת קרדיט למלונות ומלונות אמריקאים שהחלו להתקין בריכות שחייה בשנות החמישים כדי למשוך אורחים, ובריכות שחייה החלו לנבוט בכל רחבי הארץ. יש אומדן כי 360,000 בריכות ציבוריות פתוחות בכל ימות השנה בארצות הברית, כולל 1.5 מיליון בעיר ניו יורק בלבד. יש מעל 2.2 מיליון בריכות שחייה ציבוריות באוסטרליה, ניו זילנד, קנדה ודרום אפריקה, כולל יותר מ -1,500 בריכות ציבוריות ופרטיות ומספר בריכות פרטיות. זוהי מערכת בריכות השחייה הציבורית הגדולה ביותר בצפון אמריקה והשנייה בגודלה בדרום אמריקה, בעוד שישנן סך של 3.7 מיליון מערכות בריכות שחייה פרטיות ברחבי העולם, רובן ממוקמות בניו זילנד, אוסטרליה וקנדה.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן