הקמת בריכת שחיה ביתית

בריכות שחייה היו קיימות הרבה יותר זמן ממה שחשבתם, ובריכות שחייה החלו לנבוט בכל רחבי הארץ. זמן קצר לאחר מכן, בשנת 1910, הגיעה בריכת השחייה הציבורית הראשונה בארצות הברית, מרכז המים פילדלפיה בפילדלפיה. הבריכה נבנתה כחלק ממועדון בשם פילדלפיה ראקאט וזמן קצר לאחר מכן הבריכה הזו הפכה לבריכה בחצר האחורית על הקרקע עצמה, אם כי לא הוקדשה מחשבה איך הכל התחיל. בשנת 1912, אחת הבריכות הציבוריות העתיקות ביותר הידועות על הקרקע בכל אמריקה נבנתה בבלמונט, מסצ'וסטס, אגן בנפח של 1,000 קוב מים.

כעת

"הספלאש הגדול" תפס מקום לא רק בלבם ובמוחם של אמריקאים רבים, אלא גם בחייהם הרצויים, ועזר להפיץ את הרעיון של חור מים פרטי בחצר האחורית, מה שהופך את האזור כמעט שם נרדף לבריכות שחייה. כיום, בריכה, אפילו בריכה מעוצבת כמו מרכז המים של בלמונט, היא סמל סטטוס של פרברים, מלא בתחושת החופש שמספקת האליטה של הבריכה.

קוד הבנייה הבינלאומי מסדיר את השימוש בבריכות השחייה

והקירות הסובבים את בריכות המגורים חייבים לעמוד בכל הדרישות הנ"ל, כמו גם לכל הדרישות לבניית קירות המשמשים כמחסומים, גדרות או חסמים אחרים לשימוש. של בריכות מקורות וחיצוניות. מחסום או מתחם נועד למנוע כניסה של ילדים ללא השגחה לבריכה, ובכך להפחית את הסיכון לטביעה בשוגג. יש להקפיד על המכשול באופן הבא: "יש קיר לבניית בריכת שחייה פרטית, כולל בריכה חיצונית פרטית, והיא חייבת להיות תואמת לנקודה 9.

אין להתקין בריכת שחייה בחצר כ זה יעכב כניסה ויציאה של ילדים או גישה לחצר ו / או לשטחים ציבוריים אחרים.

דרישות המכשול הנדונות במסמך זה חלות על כל בריכות השחייה, אך יש לספק מחסום לבריכת המגורים. שמקיף אותו לחלוטין וחוסם את הגישה אליו. במהלך ההתקנה והקמה של בריכת שחייה, בריכת השחייה חייבת להיות סגורה על ידי גדר זמנית.

בעלי בעלי בריכות פוטנציאליים רבים בוחרים לקבל בריכה פרטית משלהם

אך הם שקול גם את הסיכונים הקיימים עבור מי שנמצא בדירה משותפת. בריכת מגורים צריכה להיות בנויה בצורה כזו שתוכל באמת לסגור את הציבור הרחב ובאמת לשלוט מי שוחה איתך. שים לב שהסיכון אינו רק לבריכה שלה שדון, אבל גם בשבילך ובני משפחתך.

בריכה מקורה רגילה

היא בריכה בשטח של כ -1,500 מ"ר. בריכות תחתונות הן הבריכות שנבנות בתדירות הגבוהה ביותר, שניתן לבנות בהזמנה אישית ולבנות אותן בגודל ובצורה גדולה יותר, הגדולה ביותר היא הבריכות האולימפיות. הסוג הנפוץ ביותר של בריכת שחייה המיוצרת ברצפה בארצות הברית הוא אגן בטון. בחלק מהבריכות יש גם קשיים טבעיים, כמו סלעים גדולים, כדי ליצור את הרושם שהם מעשה ידי אדם – בריכות, אך הן לא.

לאפס, המכונה גם בריכת הכניסה לחוף, יש קצה כניסה שמשתפל מסיפון למים, ומעמיק בכל צעד, כמו חוף טבעי.

בריכת שחייה ציבורית מוגדרת כמבנה

תא או מיכל בתוך הבית או בחוץ המכיל גוף מים המשמשים במשותף לשחייה, צלילה או רחצה. אזעקה כאשר היא ממוקמת בבריכה תישמע כדי לאתר כניסה לא מכוונת או בלתי מורשית למים. בריכת שכשוך (או בריכת שחייה) בבניין מגורים או משרדים היא מבנה שנועד להכיל מים כדי לאפשר שחייה או פעילויות פנאי אחרות. בריכות שחייה מקורות מיועדות לבניינים המכילים לחלוטין בריכת שחייה ומוקפים בקירות המבנה מכל ארבעת הצדדים.

בריכות שחייה ציבוריות אינן כוללות בריכה הממוקמת בשטח בית משפחתי פרטי

בריכת שחייה פרטית אינה מתופעלת כבריכת שחייה ציבורית אלא אם כן היא ממוקמת ביעוד של הנכס או אם היא מזמינה אורחים. שפכים מבריכות שחייה מוזרמים למערכת המחלחלת למחתרת. מפלס המים בבריכה של בריכה פרטית טיפוסית בבניין מגורים או משרדים הוא פחות מ -3 מ"ג / ליטר, כפי שמוצג בערכת בדיקה הנפוצה בתעשיית הבריכות. לפיכך, בכוונת המחוקק לספק לכל בתי המשפחה הפרטיים לפחות שלוש שכבות של אמצעי אבטחה, כמתואר בפרק זה. דוגמאות לשכבות אלו כוללות התקנת מחסומים פיזיים ואזעקות בבריכה, מעקב צמוד אחר ילדים, הקפדה על כך שכל בני הבית מכירים את יסודות הבטיחות בבריכת השחייה, יכולים לשחות ויודעים בטיחות בסיסית בבריכה, עמידה בחוקים ומדיניות ב בריכת החצר האחורית, הכנסת וסקירת כללי הבריכה והכנה למקרי חירום. יש לקודד את מערכת הצנרת של הבריכה כדי לעזור למפעיל הבריכה או לבעלים לקבוע את הדרך הנכונה להפעלת הבריכה. מחוז רתרפורד מחייב שלפחות 1,000 מטרים רבועים של שטח בריכה פרטי להיות מוקף בגדר סביב הנכס ולא יותר מ- 5 מטרים מהדלת הראשית לדלת האחורית.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן