השתלמות המנעולנים במרכז

קורסי המנעולנים שלנו נותנים לך כלים אמיתיים ושיעורים מקוונים שיעזרו לך להגיב במהירות למקרי חירום, להתמודד עם מערכות הייטק ולשלוט בכישורי המפתח הנדרשים לקריירה במנעולנות. תוכנית יסודות המנעולנות (AFL) של ALOAA מלמדת אותך ידע מעשי בסיסי במנעולים וחומרה הקשורה לאבטחה.

כאגודה המקצועית הגדולה ביותר במנעולנים בבריטניה

אנו מציעים מגוון קורסי הכשרה של מנעולנים החל מקורס למתחילים שלנו המושלם עבור מנעולנים חדשים ועד קורסים מתקדמים למנעולנים קיימים המעוניינים ללמוד מיומנויות חדשות. אנו מציעים גם קורסי ביניים ומתקדמים למנעולנים שרוצים לשפר את כישוריהם.

איגוד המנעולנים של אמריקה מציע שלוש רמות הסמכה המבוססות על בחינות הסמכה והשלמת קורסי בחירה. ALOA מחזיקה ברשימת קורסי הכשרה מאושרים ורשימה זו מספקת הדרכה לאנשים התוהים כיצד להפוך למנעולן.

יהיה עליך להשלים מספר חניכות של מנעולן

לבצע מבחן הסמכה מרכזי לשירות ולעבוד לקראת קריירה בענף. מר שלוסר הוא מנעולן מקצועי בעל הכשרה חדישה ואנו מקנים ידע מעשי ומקיף אודות עקרונות נעילה ונעילה, בעיות אבטחה ושימוש יעיל במוצרים חדישים. אנו מציעים גם קורסי מנעולנים בהדרכה ומנעולנות בקנדה.

סטודנטים של קורס המנעולנים לומדים קורסים בנושאים כגון זיהוי מפתחות

ייצור מפתחות, הרכבת מנעולנים, נעילה, מנעולי מגורים, מנעולים מסחריים, מנעולי רכב, מנעולי גישה אלקטרוניים, מערכות אבטחה לבית ולעסק, מערכות מפתח ראשיות. , מנעולים בטוחים ומנעולים בעלי אבטחה גבוהה.

לסטודנטים המסיימים תוכניות אישיות יש את ההזדמנות ליישם את הלמידה הלכה למעשה בעזרת הכלים בהם משתמשים המנעולנים

בתי ספר רבים למנעולנות ותכניות חניכות ממוקמים בכל רחבי הארץ ומציעים קורסים אישיים ומקוונים. מנעולנים של אמריקה (ALOA) שומרת על רשימת תוכניות ההכשרה המורשות באתר האינטרנט שלה – וזה מקום טוב להתחיל בו אם אתה צריך תוכנית הכשרה.

בקורס הדרכה זה תקבל הכשרה מעמיקה עם הציוד העדכני ביותר העומד לרשות מנעולי רכב מודרניים כגון תכנות מפתחות

שיבוט, ציוד eeprom, מר לי ומספר בחירות מנעולים. קורס בן יום זה לוקח אותך ממתנע מתחיל ועד מנעולן מוסמך בעל ידע ב- EEPROM. עם סיום הקורס תהיה לך הזדמנות להתאמן כמנעולן מיומן בעל יכולת מעמיקה לעבודה עם כל רכב שהוכשר.

קורס הכשרת מנעולנים מוסדי זה מלמד אותך את הכישורים הדרושים כדי להפוך לטכנאי יעיל ומוכשר לשירות התקנה, פתרון בעיות ושליטה במפתחות ומנעולים תעשייתיים. קורס זה נותן לך את ההזדמנות להפוך למנעולן לנכס שלך.

מנעולנים וטכנאי אבטחה מוסמכים עובדים עם בתי ספר, עיריות, בתי חולים, נותני שירותי אבטחה וחברות שיש להן מנעולים הדורשים תמיכה של מומחה. שירות מפתח מוסדי מוסמך במתקן שלך יכול לעזור לפתור בעיות אבטחה ולאבטח את המתקן שלך.

ניתן להשלים תוכניות הכשרה של מנעולן תוך שלושה חודשים בלבד במדינתך ולתת לך לעבוד כמנעולן

בחלק מהמדינות המנעולנים צריכים לעבור מבחן רישום פלילי, בעוד שבמדינות אחרות עליהם לעבור הכשרה מוכרת ולעבור מבחן רישיון. מדינות אחרות דורשות הכשרה עד שנה, כולל הכשרה רשמית, ניסיון בעבודה, הסמכה ורישיון.

AO מספקת בחינות רישוי במדינות כמו אילינוי באמצעות מחלקת הרגולציה המקצועית וצפון קרוליינה באמצעות מועצת הרישוי הלאומית למנעולנות ועובדת עם ערים ומדינות אחרות

כדי לקבוע את כשירותן לשכר ולרישוי של שירותי מפתח. בנוסף, מרכז ההדרכה החדש של ALOA יציע הכשרה לאורך כל השנה במגוון נושאים, כולל קורס מנעולן בסיסי של שישה ימים. נקודת פתיחה טובה היא לבדוק מול ההתאחדות המקצועיות של המנעולנים, החל מה- Lockersmiths of America (ALOA), שדגל בהזדמנויות הכשרה כדי ללמוד מה נדרש במדינה שלך.

הקורס

הבטח מנעולן. רכבות 2, כולל מדריך הדרכה, תמונות שלב אחר שלב, DVD הדרכה, ערכת כלים ושכפול מפתחות ($ 910). מכללת הטכנולוגיה של פוקס ואלי באפלטון, WI מציעה קורס הדרכה בן חמישה ימים (1,300 $) הכולל חומרים וחומרי קורס. Hostos Community College [5] בניו יורק מציעה סדרה של שלושה קורסי הכשרה של עשרה שבועות ($ 1200).

הקורס בן יומיים

הוא חובה למנעולנים שרוצים להתעדכן ברכב. הטכנולוגיה. קורס המנעולנות הכללי שלנו בן חמישה ימים מכסה את רוב ההיבטים של ייצור מפתחות פרטי ומסחרי ומראה כיצד לפתוח ולשווק עסק. עם סיום הקורס התלמידים מוכנים להקים מנעולן נייד או נייח משלהם– — הקורס הזה הוא ap בית ספר מקצועי riv התמקד בהכשרת תלמידים לעיסוקים בתחום האבטחה והמנעולנות הצומח במהירות. זה יהיה שילוב של הרצאות והדרכה מעשית המתקנים במתקנים המאובזרים שלנו בוונקובר, קולומביה הבריטית וטורונטו, אונטריו.

סיום הקורסים של 70 שעות של CityTech יכול לפתוח הזדמנויות חדשות

כולל אפשרות לעבודה עצמית. הכישורים שהוכשרו ב- CityTech מספקים לך רקע שעושה אותך תחרותי יותר לתעסוקה ומוביל לקריירה בענף האבטחה ולרישיון מנעולן. כאשר אתה משיג את תעודת המנעולן שלך, היא משמשת הוכחה לכך שלמדת כישורים מעשיים באמצעות הכשרת המנעולן שלנו.
למידע מורחב אודות השתלמות המנעולנים במרכז עליך לגשת לאתר manulan-tlv.co.il

Glens Key Lock & Safe Company 7 Salt Lake City, UT שכירת פועל מיומן עד שנתיים בתעריף כניסה של 10 $ לשעה. קורס ההנהלה של פרק 35291 קוד מנהלי בטקסס דורש ממנעולנים להשלים 16 (16) שעות השתלמות במשך שנתיים (2).

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן