התקנת רשתות תקשורת

כבלי סיבים אופטיים מעבירים אור כאות אלקטרוני, ומבטלים את בעיית ההפרעה החשמלית. זה הופך אותו לאידיאלי עבור סביבות מסוימות המכילות כמות גדולה של הפרעות חשמליות. זה גם הופך כבלים סיבים אופטיים לתקן לחיבור רשתות בבניינים, מכיוון שהם חסינים בפני לחות ותאורה.

היתרון הברור ביותר בשימוש ברשת כבלים מסורתית

הוא שניתן להעביר נתונים באמצעות כבל בודד, מה שמקטין את מספר הכבלים להתקנה. בנוסף, כבלים קואקסיאליים תומכים באורך כבלים ארוך יותר בין התקני רשת מאשר בכבלים זוגיים מעוותים. למרות שקשה יותר להתקין אותו, הוא גם עמיד יותר בפני הפרעות אות.

Profibus DP ו- Profibus PA יכולים לתקשר באמצעות שני חוטים או זוג כבלים מעוות ללא הבדלים משמעותיים

בבריטניה, WIME 302 (2014) מציע שמהירויות DP של Profibus של 1.5 מגה לשנייה מוגבלות למקטעים באורכי כבלים של 200 מ ', אך ניתן לבצע את רוב העבודות ברשתות עם מהירויות של 500 kbit / s מעל 500 מ' אורך כבלים ו -1,875 kbit / s מעל 1,000 מ 'אורך כבלים.

טלפון שמוקם במקום שולחן עבודה עשוי לדרוש חיבורים מרובים של זוגות מפותלים או התקנת שני זוגות או יותר של כבל בודד

סוג זה של פיתרון מספק כבלים פשוטים וחסכוניים למרחקים ארוכים בהם גודל הנתונים ומהירות התקשורת נמוכים. לעומת זאת, אתרנט מוגדר כבלים המיושמים בזוגות 4 טוויסטים כדי לאפשר תקשורת מקבילה.

פריסת הכבלים המשמשת לחיבור מכשירים היא הטופולוגיה הפיזית של הרשת. הכוונה היא לפריסת הכבלים, למיקום הצמתים ולקשרים בין צמתים לכבלים. הצמתים בדרך כלל צמודים זה לזה בטופולוגיה של רשתות ה- LAN.

רשתות תקשורת שימשו להעברת הוראות, נתונים ותהליכים לניטור ובקרה במשך שנים רבות. קיימות רשתות מחשבים לחיבור מגוון מחשבים והתקני גישה. כללי תקשורת, מה שמכונה פרוטוקולים, מאפשרים לתקשר בין חומרה ותוכנה שונים ברשת אחת.

רשתות בקרת תהליכים משתמשות בטכנולוגיות וטופולוגיות שונות עבור רשתות עסקים ומחשבים במצבים פחות קריטיים

מרבית רשתות המחשבים והטלקומוניקציה הציגו העברת סיבים סטנדרטית, כבלים מנחושת וחיבורים אלחוטיים. מכיוון שיש כל כך הרבה סוגי חיבורים, אי אפשר להכליל את מאפייני חיבור הסיבים, אך טבלה באתר FOA מתארת את רוב הסטנדרטים לכל רשת.

קבלנים מתכננים תקני כבלים המאפשרים שימוש בכל רשת או מערכת תקשורת בעת תכנון והתקנת כבלים סיביים ועיצוב תקן הכבלים הספציפי לרשת

כדי לייעל את מערכת הכבלים. מאחר והשימוש ברשת בפועל בכבלי סיבים אופטיים אינו ידוע, התוכנית הטובה ביותר היא לתכנן, להתקין ולבדוק מערכות כבלים המבוססות על המפרט הסטנדרטי לרכיבי סיבים אופטיים הנדרשים על ידי כל רשת.

עלות הקמת רשת אלחוטית לרוב זולה יותר מקנייה והתקנת כבלים

במצבים מסוימים, כבלים קואקסיאליים שימושיים עבור רשתות ביתיות. ניתן לחדש בתים קיימים במצבים אלה, אך ניסיון להתקין כבל קואקסיאלי חדש עשוי להיות קשה, אם לא בלתי אפשרי.

ניתן להתקין מערכות אינטרנט בכבלים במשקי בית עם טלוויזיה בכבלים. כבלים משתמשים ברוחב הפס המשמש כבלים קואקסיאליים להעברת אותות טלוויזיה לבית, ותעשיית הכבלים מציעה חיבורי אינטרנט מהירים באותה מערכת כבלים.

כבלים קואקסיאליים הם הסוג העיקרי של כבל נחושת המשמש חברות חברות כבלים להפצת אותות

אנטנות קהילתיות ומשתמשים בבתים ובעסקים. זהו גם המדיום העיקרי עבור אתרנט וסוגים אחרים של רשתות מקומיות. הכבל נקרא כבל קואקסיאלי מכיוון שהוא מכיל תעלה פיזית (ליבת הנחושת) המקבלת את האות ומוקפת בשכבת בידוד ובתעלות פיזיות קונצנטריות (רדיד המתכת השזור בין המעטפת החיצונית לנדן) הזורמים לאורך אותו ציר.

שיחות למרחקים ארוכים

גשרים לכנסים, שיחות ועידה, שירותי ספריית קמפוס, שירותי ממסר בקמפוס, ליקויי שמיעה וטכנולוגיות תומכות ייעוץ, תכנון ובדיקה של שקעי כבלים ומתקני קמפוס היכן שהם נמצאים, כיצד לקבור את הקמפוס כבלי תקשורת התקנה ותחזוקה של כבלים סיביים וקואקסיאליים בקמפוס כחלק משקעי תקשורת של החיווט האוניברסלי בקמפוס היכולת לספק חיבורי קול ונתונים. עמוד שדרה של בנייה בין-עמוד השדרה של רשת מבטיח תקשורת בין יותר מבניין אחד.

יש להתקין את תשתית התקשורת בקמפוס בהתאם לתקני הקמפוס הנוכחיים ולאשר ולאמת על ידי רשת הטלקומוניקציה

ניתן לבקש שירותים מנציג לקוחות רשת טלקום בטופס בקשת שירות באוניברסיטה. טופס הבקשה דורש התקנה, העברה, שינוי, הסרה או החלפה של שירותי טלפון, נתונים, וידאו וכבלים.

התקנות חדשות של כבלי תקשורת

שדרוגים ושדרוגים של כבלי תקשורת קיימים באוניברסיטה חייבים לעמוד בתקנים המפורטים במדיניות זו. רק צוות המפוקח על ידי מתקין תושב בהתאם לסעיף 13 רשאי להתקין, להאריך או להחליף כבלי תקשורת באוניברסיטה. התקנות חדשות של כבלי תקשורת או שדרוגים או שדרוגים של כבלי תקשורת קיימים בתוך האוניברסיטה, אם לאוניברסיטה יש את הכספים, חייבים לעמוד בסטנדרטים אלה, ולא ניתן ליישם מדיניות כמו עבודות חדשות ושיקום השירותים הקיימים אם לא יהיו מספיק כספים זמין.

התקנים ורכיבים של רשתות חשמל כגון מפסקים וחיישנים מחוברים ליישום של תשתית רשת תקשורת כגון מתגי אתרנט

בקרים, מערכות אוטומטיות ומחשבים (מחשבים אישיים). כבלים זוגיים מעוותים יחידים נפוצים לתקשורת סדרתית ומשמשים באוטובוסי שדה לחיבור מכשירים וחיישנים רבים המעורבים בתהליכי בנייה בשטח.

האפשרות הפופולארית והטובה ביותר עבור רשתות בתי ספר

היא ה- UTP (Unshielded Paired Pair) (ראה איור. זה יכול לשמש ככבלים לכל רשת מכיוון שהוא קל להתקנה ותחזוקה. מצד שני, מוגן וכבלי UTP מפותלים רגישים לבעיות הפרעה והאטה, אך ברוב המקרים ניתן להתגבר על בעיות אלה על ידי שימוש והתקנה מתאימים.

למידע נוסף על התקנת רשתות תקשורת עליך להעיף מבט ב- sysmarter.co.il

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן