חדר מכונות לבריכה ביתית

אם אתה קונה בית עם בריכה בחצר האחורית, אתה בוודאי תזכה בכמה זכויות התרברבות בשכונה שלך. אם יתמזל מזלכם שיהיה לכם מקום בריכה בבית בריכה, אתם תקנא את העולם. יש כמה סיפורים שאתה יכול לדמיין, איך בריכת שחייה מרעננת ובריכה נהדרת בבית שלך יהיו הגשמת חלום.

מחסן לאחסון בתי בריכה יכול להיות מקום ייעודי לאחסון כל הציוד הדרוש לכיסוי הבריכה

כלי גינה, צעצועי בריכה וציוד אחר. סביר להניח שתוכלו לאחסן פריטים אחרים בסככה, כולל ציוד הבריכה שלכם כמו שולחן ביליארד, שולחן וכיסאות, ואפילו שולחן פיקניק. בית הבריכה יכול גם לספק חדר אחסון לצעצועי הבריכות שלכם מכיוון שיש מקום נחמד לבילוי איתם. אם יש לך זמן, משאבים וכישורים, אתה יכול לבנות מתחם משלך כדי להסתיר את ציוד הבריכה שלך, כדי להוסיף מגע אישי וייחודי לבריכה או בחצר הפטיו שלך בחצר האחורית. בתחתית אנו רואים סככת בריכה נחמדה, שיכולה להיות נהדרת אם אתם צריכים סככת בית בריכה פשוטה עם כיסוי לבריכה, צעצועי בריכה וציוד אחר. אם ברצונכם לשלב פינת ישיבה ואחסון עם בית ציוד הבריכה שלכם, חשבו קצת יותר גדול. סככות לבריכה – בית בריכה או סככת גינה לבניית ציוד הבריכה שלכם, כל מה שרציתם היה סככת PoolHouse.

איפה שלא רואים את זה, החלק האחורי של הבריכה וחזית בית הבריכה נמצאים בפנים עם כיסוי לבריכה, צעצועי בריכה וציוד אחר.

בענף הבריכות המסחריות מקובל להציב את משאבת הבריכה בבור שקוע

כדי לאפשר שימוש במשאבת יניקה מוצפת. חדר המשאבות המשולב בבריכה שלכם ממוקם בדרך כלל במרתף של בית הבריכה הביתי שלכם או בחדר טכני מעל הקרקע. זה יכול להיות חדר קטן עם כיסוי לבריכה, צעצועי בריכה וציוד אחר או חדר גדול מלא בציוד ומכשירים.

בעלי בריכות רבים רוצים משהו מוסתר או מכוסה מעל מסנני הבריכה

ולכן אין צורך לכלול את כל ציוד הבריכה שלכם אם בית הבריכה שלכם גדול מספיק. יש גם אפשרות לבנות ולהסתיר את משאבת הבריכה הגדולה ולסנן בחלק האחורי של החדר המכני כשאתם בחוץ. יציאה נוספת למיכלים יכולה להיות שימושית גם כאשר משאבה נושבת לתוכם, כפי שמוצג כאן.

אם תחליט שבית הבריכה שלך

הוא השקעה טובה, אתה עדיין יכול למצוא בריכה בשכונה שלך, אבל אם אתה שוחה בה, מדוע שלא תקים במקום בריכה מקורה? אם אתם מבעלי הבריכות שמתלוננים על היעדר צינור מים בבריכה שלהם, יש לכם רעיון חדש. אם לבית הבריכה שלכם כבר יש צינורות מים, מדוע לא לשקול לבנות מקלחת קטנה בחדר המכני כדי שיהיה נוח במיוחד?

הצעד הראשון צריך להיות להחליט כיצד ברצונך להשתמש בבית הבריכה שלך

כדי שתוכל להבין את הגודל הנכון ולהחליט איזה מים וחשמל הוא זקוק. בנוסף לגודל הבריכה, סוג וכמות ציוד הבריכה יכולים להשפיע מאוד על המרחב המכני הנדרש. הציוד בבריכת השחייה או במתקן יכול ליצור רעש, לכן חשוב לבחון דרכים לדכא או לחסום את הרעש באזור בריכת השחייה. אתה צריך את סוג הבריכה, הגז או החשמל וגודל אספקת המים.

סככת הבריכה הופכת לחלל רב תכליתי להסתרת ציוד לבריכה

ובגב בית הבריכה יש מקום לאחסון ציוד וציוד כמו משאבות לבריכה ומסננים. הקופסאות לציוד הבריכה מגנות על הציוד מפני האלמנטים ומסתירות את המשאבה והפילטר של הבריכות. סככת הבריכה הופכת למקום רב תכליתי לאחסון והסתרת ציוד הבריכה שלכם.

בהתאם למרחב ולתקציב בגינה

תוכלו להפוך את בית הבריכה שלכם לגדול או קטן ככל שתרצו, אך אם יש לכם את האמצעים לעשות זאת, זו הדרך הנכונה. דאגו לקחת בחשבון את העיצוב של הבית שלכם ולהפוך אותו לבלוט ולהיות הדבר שלו. יש טון שניתן לעשות עם כל כך מעט מקום ועדיין להגיע לבית בריכה נהדר ופונקציונלי. השתמש בבתי הבריכה שתכננת כדי ליצור סגנון חדש לבית הראשי שלך שישלים באופן מושלם את הבריכות שלך.

בנו את הבריכה, הפטיו לבריכה או בית הבריכה שלכם בכל מקום שתוכלו ליהנות ממנו במלואם וזה ישתלב בצורה מושלמת בשאר ביתכם.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן