חימום בריכה

כשמדובר בחימום בריכה, יש כמה דברים שאתה רוצה לשחות בהם וכמה דברים שאתה לא יכול לשחות בהם. אתה רוצה את הסוג הטוב ביותר של חימום לבריכה לעבודה, ואתה יודע איזה סוג של דוד מתאים לך מתי זה מגיע לחימום המים מחדש. תנודות הטמפרטורה העונתיות משפיעות על כולם בבריכה, אך אולי לא תרצה שיהיה חם מדי או קר מדי לשחייה, במיוחד בחודשי הקיץ.

אם חימום הבריכה שלך אינו מספיק גדול עבורך

אתה יכול לקנות מערכת חימום בריכה קטנה יותר לבריכה אם היא לא עובדת מספיק ואינה יכולה לספק מספיק מים מחוממים. אם אתה קונה את חימום הבריכה הגדול ביותר לבריכות שלך, זה בזבוז כסף ומקום ולעולם לא תהיה מרוצה. זכרו שתנורי הבריכה לעולם לא יכולים להיות גדולים מדי, לכן אל תקנו אותם כאשר אתם קונים אותם מכיוון שהם קטנים מדי.

אם אתם מעוניינים לחמם את הבריכה שלכם ואינכם יכולים להרשות לעצמכם עוד לחמם אותה באמצעות דלקים מאובנים בלבד

עליכם לשקול להתקין חימום בריכה סולארית. אם אתה זקוק לתנור בריכה ענק בנפח של יותר מ -10,000 ליטרים מים ביום, עליך להשיג דוד שמש גדול!

אם ברצונך להתקין חימום לבריכה בבריכה הביתית שלך, התייעץ עם מומחה כדי לקבוע את הסוג המתאים ביותר לבריכה שלך.

זה יכול להיות חשוב לקנות מערכת חימום בריכה ידידותית לסביבה או לעצב את מערכת החימום שלך על פי גודל הבריכה הנוכחית שלך

כדי להבטיח בקרת טמפרטורה אופטימלית. חימום הבריכה שלך יכול להיות השקעה יקרה, אך לחסוך כסף פשוט באמצעות כיסוי חום לבריכה (המכונה גם "כיסוי מים חמים לבריכה") יכול לחסוך לך כסף וזה פשוט באמצעותו. שימוש בכיסוי בריכה סולארית הוא החלטה מצוינת, במיוחד אם אתם מחממים את הבריכה באמצעות משאבת חום או חימום בריכה סולארית. שלב את כיסוי השמש וטבעת השמש עם משאבות החום לבריכה שלך והוא יישאר חם כל עוד תרצה.

משאבות חום לבריכה עונות על כל צרכיך, אך אם תחליף את הבריכה או את מערכת השמש שלך, סביר להניח שתזדקק למשאבה גדולה יותר בחורף שאתה גר בהשוואה למערכת הנוכחית שלך, במיוחד אם היא נמצאת אקלים חם יותר.

השמש לבדה אינה יכולה בדרך כלל לשמור על מי הבריכה לטמפרטורות מינימליות נעימות של 78 מעלות

אך ניתן גם להאריך את מה שמכונה עונת הרחצה. חימום הבריכה שתקנו יחמם את מי הבריכה שלכם לפחות חודש לפני שהם מחוממים. אם יש לכם תנור שמחמם את המים בחודשים הקרירים יותר, אתם תורמים לשימוש היומיומי שלכם בבריכה. משאבת חום לבריכת חום וקירור, המכונה גם מקרר לבריכה, יכולה להאריך את עונת השחייה עוד יותר בכך שהיא נותנת לכם את האפשרות לקרר את מי הבריכה שלכם בימי הקיץ החמים ולחמם אותם בחודשים קרירים יותר. בעזרת חימום בריכה סולארית ניתן לקרר את הבריכה ולחמם ולקרר אותה.

בעלי בריכות יכולים לחסוך אלפים על ידי התקנת משאבת חום לבריכה או מקרר לבריכה שעליו פאנלים סולאריים.

סוג זה של חימום בריכה סולארית

הוא פשוט וזול, ורבים מהם תוכננו במיוחד לשימוש במערכות חימום לבריכה. אם אתם מחפשים טכנולוגיית ייצור חום ידידותית לסביבה לבריכה שלכם, אל תסתכלו רחוק יותר מחימום סולארי של פאקו, שכשמו כן הוא, תוכנן במיוחד לבריכות שחייה מחוממות על הקרקע. זהו ייצור חום הייטק יקר, שכן הוא יקר יותר מחימום בריכה ישיר. בסך הכל, אספן החימום של דוהני הוא אחד הפתרונות הפופולאריים והמשתלמים ביותר לחימום בריכות סולאריות, לצד מגוון פתרונות קירור וקירור בריכות ידידותיים לסביבה, המיועדים להתקנה בכל בריכה בכל גודל וסוג.

חימום השמש של הבריכה משתמש באנרגיה חופשית מהשמש לחימום המים המסתובבים ולהחזרתם לבריכה בטמפרטורות גבוהות

פאנלים סולאריים לבריכות הם שני חלקים נפרדים הפועלים זה לצד זה, והם פועלים על ידי שאיבת מים דרך פילטר לבריכה והפנייתם לקולט שמש המחמם את המים כשהם זורמים חזרה לבריכה.

שיטה זו של חימום בריכה עשויה שלא להיות אידיאלית עבור בעלי בריכות המשתמשים בבריכותיהם במזג אוויר חם או החיים באקלים חם בעונה הקרה

עבור בעלי בריכות שרוצים להאריך את עונת הרחצה שלהם, לחמם את המים במהירות ולשחות ללא תלות בטמפרטורה, תנורי בריכה סולאריים הם אולי חלופה טובה יותר.

אם אתה הטיפוס שאוהב שמי הבריכה שלו חמים בצורה יוצאת דופן בכל עת

חימום בריכה סולארית היא אפשרות טובה. זמן רב להתחמם של פאנלים סולאריים לבריכות שחייה, אך הם מהווים אופציה נהדרת למי שמחפש בריכה מהירה יותר – אפשרות חימום – וניתן לחמם אותם בכמה דקות בלבד, אפילו במזג האוויר הקר ביותר.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן