חימום סולארי לבריכה

חימום הבריכה או הג'קוזי באמצעות מערכת סולארית הוא דרך מוכחת, פשוטה, משתלמת ואמינה לחסוך כסף ולעזור לאיכות הסביבה. פשוט אין דרכים ידידותיות לתקציב לחימום בריכה ממוצעת או גדולה יותר מאשר בריכה סולארית – חימום בריכה. להלן מספר דברים שעליך לדעת על חימום בריכה באנרגיה סולארית ודברים שיש לקחת בחשבון בעת ההחלטה האם אנרגיה סולארית מתאימה לך.

האם ניתן להשתמש במערכות הסקה הקיימות לבריכה עם מערכת סולארית

ומדוע אתה בוחר במערכות סולאריות לחימום הבריכה שלך? מתקנים סולאריים לבריכות מתוכננים בדרך כלל לשמש כחימום היחיד לבריכה. הם אחד המחממים הבודדים שגורמים לתנורי בריכה יקרים וחשבונות שירות למיותרים.

מי הבריכה נדחפים דרך פילטר דרך משאבה סולארית לקולט השמש

שם הם מחוממים עד שהם זורמים חזרה לבריכה. מערכות סולאריות לבריכה עובדות עם משאבות הבריכה הקיימות שלכם כדי לתעל את מי הבריכה דרך פילטרים ופאנלים סולאריים למשאבת הבריכה שלכם.

לאחר שתסיים, החימום הסולארי שלך למערכת הבריכה מותקן ומחובר למערכת קולטי השמש ואז למשאבת הבריכה שלך.

ייתכן שתרצה לדעת יותר על הגודל והקיבולת של מערכת השמש המתאימה ביותר לבריכה שלך

אם תרצו לבחון גם את אפשרויות חימום הבריכה הסולארית, שימו לב כי מתקיני PV רבים יכולים גם להתקין דודי שמש לבריכה ולהמליץ על חברות ידועות. עם זאת, יצרן הפאנלים הסולאריים שלך יהיה מודע להנחות הסולאריות המקומיות והתמריצים באזור שלך. ייתכן שתרצה גם לקנות חשבון עם חברת בריכות סולאריות שתוכל להתקין חימום לבריכה המופעלת על ידי השמש וללמוד היטב את מערכת החימום לבריכה. תוכל גם לחקור חשבון זה באתר מחממי הבריכה הסולארית לבריכה למידע נוסף.

אם אתה מעוניין לחמם את הבריכה שלך אך אינך יכול להרשות לעצמו עוד לחמם אותה באמצעות דלקים מאובנים בלבד

עליך לשקול התקנת חימום בריכה סולארית. עלות חימום הבריכה הסולארית משתנה מאוד, וכך גם טמפרטורת המים הרצויה. אם בחרתם בדרך ידידותית יותר לסביבה לחימום הבריכה שלכם או סתם רוצים להוזיל את עלויות הבריכה החודשיות שלכם, דוד שמש לבריכה הוא הבחירה שלכם.

אם יש לכם גג שטוף שמש ורוצים לחסוך את הסכום המקסימלי בחשבון החשמל שלכם

עליכם לשקול לשלב את מערכת השמש שלכם עם מערכת סולארית. נצל את ההזדמנות ליצור קשר עם Custom Solar כדי ללמוד עוד על התקנת מערכת סולארית לחימום בריכה בביתך או בעסק בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה או ניו זילנד. אם יש לך שאלות לגבי התקנת פאנלים סולאריים, אנא המשך לקרוא למידע נוסף. אם ברצונך להתקין פאנלים סולאריים בבריכה שלך ויש לך גגות שטופי שמש, קרא עוד בחימום הבריכות הסולאריות שלנו למדריך הבריכה להתקנת דודי שמש לבריכה שלך.

אם אתה רוצה לקצור כמה שיותר אנרגיה סולארית

חשוב שתתקין את הפאנלים הסולאריים שלך לשימוש בבריכת שחייה סולארית. הפאנלים הסולאריים של הבריכה שלך מיושרים להתאמה לנתיב השמש, ובכך למקסם את כמות האנרגיה הסולארית שהם מקבלים. אם ברצונך להתקין פאנלים סולאריים לבריכות, עליך לגשת למשאבים הסולאריים באתר.

ללא אור שמש קבוע, לדודי הבריכה הסולאריים אין דרך להעביר את אנרגיית החום למי הבריכה. אבל חימום בריכה סולארית יכול לחמם את הבריכה שלכם כמה או מעט שרק תרצו.

בשילוב עם תקרת בריכה

מערכת החימום הבריכה הסולארית של FAFCO יכולה לחסוך לכם עלויות אנרגיה של אלפי דולרים תוך תועלת מהסביבה. משאבת חום לבריכה או חימום גז עושה עבודה נחמדה של חימום בריכת מים מלוחים בחצר האחורית, אך חימום הבריכה שלך יכול להיות השקעה יקרה. אתה יכול לחמם את הבריכה שלך באמצעות תנור בריכה יעיל DIYSolar, שקל לבנות אותו. חימום כיסוי החום לבריכה שלך, הידוע גם בשם "כיסוי חם לבריכה", חוסך לך כסף פשוט באמצעותו.

המים בבריכת השחייה מחוממים באנרגיה סולארית ומופצים על ידי אספן צלחות שטוח

המותקן בדרך כלל על הגג ליד הבריכה. הוא נספג במים זורמים מהמודולים השטוחים ומפאנלים סולאריים, המותקנים בדרך כלל על גג ליד הבריכה לפני שהמים המחוממים מוחזרים לבריכה. ניתן להשתמש בחימום בריכה סולארית גם לקירור המים בבריכה שלך, אך יעיל בהרבה ממשאבת חום לבריכה או חימום גז. הגדר את טמפרטורת המים הרצויה תחת אור השמש ואם אנרגיה סולארית זמינה דרך קולט השמש, שסתום ממונע אוטומטי יעביר את המים ויעביר את החום מהבריכה המחוממת לשמש שלך לפאנל סולארי על הגג או הגג שלך.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן