טיסות להולנד

הולנד היא מדינה מלאה בערים היסטוריות, אדמות חקלאיות וחופים, והמטיילים יכולים לראות הכל מהשמיים עם טיסות להולנד. כדי להשוות את עסקאות הטיסה הטובות ביותר בתיבת החיפוש שלמטה, הזן את תאריך הנסיעה שלך ואפשר ל-Skyscanner למצוא את הטיסות הזולות ביותר מהולנד ואליהן בכוונתך לטוס.

הולנד מגבילה את הכניסה לנוסעי האיחוד האירופי שאינם מחזיקים ברישיונות שהייה לאומיים, בעלי אשרות שהייה ממושכת ממדינות החברות ב-EEA (למעט שווייץ) ובני משפחותיהם.

מצא את הטיסות הזולות ביותר מיותר מ-600 חברות תעופה וסוכנויות נסיעות מובילות כדי לקבל את התעריפים הטובים ביותר. ומצא את טיסות הלואו קוסט הטובות ביותר מיותר מ-600 חברות תעופה ב-Top Travel Agents וקבל את התעריפים הטובים ביותר.

אמסטרדם היא בירת הולנד ומציעה חוויות רבות ושונות למטיילים כגון קניות ייחודיות, מוזיאונים ואולמות קונצרטים. נוסעים שטסים להולנד יכולים להשתמש בשדה התעופה של איינדהובן, שהוא שדה התעופה הגדול במדינה.

בחרתי מושב לחבר שנסע באמצע תא הנוסעים אבל בסופו של דבר קיבלתי מושב בחלק האחורי של המטוס ללא מקום למתלי מזוודות (הם שמורים לציוד על הסיפון ועושה לא נשען לאחור), אין זכות למטבח וזה היה רועש מכדי לישון.

אם אתם מתכננים לנסוע להולנד בעתיד הנראה לעין, מומלץ מאוד להתעדכן בהגבלות הנוכחיות ולמלא אחר אמצעי האבטחה המתאימים אם אתם בעין הציבורית.

להולנד יש תרבות עצומה והיא מארחת מיליוני מטיילים מדי שנה

האוויר הצח והטעם של המטבח ההולנדי המפורסם יכולים להחיות מטיילים עייפים. עם זאת, אזרחים שאינם הולנדים שאינם תושבי הולנד או המתגוררים בממשלת הולנד כפופים להגבלות נסיעה ואינם מורשים להיכנס למדינה למטרות תיירות.

לטיסה הראשונה שהגעתי 8 שעות או יותר מאוחר ממה שתכננתי

הסיבה שהזמנתי את Swiss Air הייתה העיתוי של טיסת הפאר לכאורה. אף אחד לא דאג למושב שלי, לא ארוחת ערב ואף אחד לא דאג לי לשארית הטיסה. עשיתי צ'ק-אין לטיסת ההמשך שלי בקופנהגן לפני שהמריאה – נאלצתי להחליף רכבת מפראג לאתונה ופספסתי את זה.

הייתי בשדה התעופה בקופנהגן כדי לבצע את טיסת ההמשך שלי והרגשתי כאילו עשו לי צ'ק אין, אבל הם עדיין חיכו שאעלה. למרות שישבתי בשארית הטיסה, כולל הנחיתה, לא הייתי מודע לכך.

הולנד היא מדינה של תרבות, קסם ואירוח משמעותיים, ויש משהו לכל טעם. לחקור את שאר המדינה מתוגמל בטחנות רוח וצבעונים, אבל אמסטרדם היא בלתי נשכחת. כמטייל, ההולנדים מדברים אנגלית מצוינת, אז אל תצפו להבין את השפה המקומית.

עם התעלות המקסימות שלה

אדריכלות הרנסנס, שדות הצבעונים רחבי הידיים והכפרים הכפריים, הולנד היא יעד חלומי למטיילים מתוחכמים. בקרו בהולנד וגלו את המדינה האוהבת הזו. עיירות וכפרים פופולריים במזרח הולנד הם ביתם של מבנים ציוריים מימי הביניים והיסטוריות מתפתחות.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן