טרקוטה

צבא הטרקוטה ידוע גם בשם "לוחמי הסוסים והסוסים" ומתייחס לחיילים, לסוסים ולמרכבות שהופקדו בעיר העתיקה לישן במחוז שאאנשי, מרכז סין, כמאה קילומטרים צפונית למרכז בייג'ינג.

הצבא נועד לחיים שלאחר המוות, וכלל קציני טרקוטה חמושים בסכינים, לוחות במבוק וכתיבה, ו"אקרובטים של טרקוטה ", שפירושם בידור. החלקים הקדומים ביותר, כצפוי, נמצאו כסירי בישול, והוכיחו עד כמה הטראקוטה הנפוצה באמנות.

בסך הכל, טרקוטה הייתה צורה פופולרית מאוד של כלי חרס, וזה היה כמובן חומר אדמדם חום אשר היה מבוסס על אדמת דבורים. הוא היה עשיר גם בסידן פחמתי, שנמצא בשוניות אלמוגים אמיתיות, מה שהופך אותו למתאים עוד יותר.

ככלל, טרקוטה לא היה חימר טהור דבורים, אלא נמצא ב"טרוגרוטה טרוגוטה "ממוחזרת, ולעיתים מעורבב עם חימר טרי כדי לייצר אצווה חדשה של החומר.

אם ברצונך ללמוד עוד על מגוון עציצי הטרקוטה הלבנים שלנו

בקר באתר האינטרנט שלנו או התקשר אלינו לשיחה עם אחד ממומחי החרס שלנו. אנו מצפים לענות על כל שאלותיך אודות קדרות הטרקוטה הלבנות שלנו והמבחר שלנו. תוכלו לעזור לנו למצוא את כלי החרס המושלם עבורכם.

אם ברצונך ללמוד עוד על מגוון סירי הטרקוטה הלבנים שלנו, אנא צרו קשר עם צוות המשאבים של הפלנטר כאן למידע נוסף. בכדי להשיג את סיר Terrifieda הלבן המושלם לצמח שלכם, צרו קשר עוד היום עם אדניות משאבים לקבלת ייעוץ בחינם.

טרקוטה גן לבן יכול לשמש גם לכל עיצוב שתרצו להשיג עבור צמחים פנימיים או חיצוניים

הם מתאימים במיוחד לצמחים בשטח פתוח ובפנים, מה שאומר שאפשר לשים חתיכת חרס טרקוטה בכל מקום. אם אתה רוצה לשתול את צמחי הטרקוטה של הצוות שלך בסיר קרמיקה עם חורי ניקוז, כמה שינויים פשוטים יכולים לחולל שינוי גדול.

טרקוטה גן לבן יש אופי נקבובי טבעי המאפשר לזרימת האוויר לסיר ולמים לזרום דרך הקירות

והוא אוגר יותר לחות מטרקוטה לא צבועה. באופן מכריע, קרמיקה וטרה-חימר נשחקים באופן טבעי, כך שאחרי כמה עשורים, כך מקווים המדענים, האריחים ייעלמו ורק אלמוגים חדשים יישארו.

חברות איטלקיות שסיפקו לאזור קרמיקה ומוצרי בנייה במשך מאות שנים הם ייצרו למעשה טרקוטה

ושתי חברות עדיין מייצרות את זה בצורה זו בבריטניה. עד אז אנו יכולים לומר שמרכז עיצוב הגינות שלנו Eye of the Day מוכר רק מוצרים איטלקיים אותנטיים של Galestro. TerrACotta, שהופק מאותו פיקדון חימר במשך חמישה דורות ונזקק לשלמות.

TerrACotta מושלם גם כאבן חמה או קרמיקה מזוגגת וניתן להשתמש בו במגוון רחב של צבעים, החל באדום עז ועד כחול כהה, אדום, ירוק וכחול.

למרות שטראקוטה אינו מזוגג בדרך כלל

ניתן להשיג זיגוג עם מספר צבעים ומרקמים שונים. לפעמים טרקוטה לא זקוקה ליותר מזיגוג שקוף בכדי להעצים את צבעו הטבעי והמודלק ולהעניק לו ברק גדול יותר. לפני שנות ה -90 של המאה ה -20, רוב הבלוקים היו מזוגגים או מצופים בגרסה מושקלת של תערובת חימר. זיגוגים אמיתיים עשויים ממלחים שונים, אך לא תמיד באותו אופן כמו זכוכית או קרמיקה אמיתית.

למרות שטראקוטה הומצא במקור עבור כלי חרס ופיסול

בעלי מלאכה זיהו את הפוטנציאל הטמון בו כמוצר בנייה והחלו לייצר אותו במאה ה -14 לחיפוי ואריחי גג, וזמן קצר לאחר מכן החלו לייצר אותו כלבנים וטיט. פיתוח טכנולוגיות חדשות הניע את הביקוש לפסלי חרס וכישורי חרס הפכו לתנאי מוקדם לאקדמיות לאמנות ברחבי אירופה. דוגמניות החימר מילאו תפקיד מרכזי בפורטרטים, תבליטים ופסלים; חימר שימש יותר ויותר ליצירת חיים כמו חזה במאה ה -15. צורת אמנות זו של הרנסנס נחשבה לעתים קרובות לדיוקן, ובסוף המאה ה -19 הטרה אקוטה המזוגגת הפכה פופולרית יותר.

בעת הגשת עיצובים, רוב הפסלים השתמשו בדגמי טרקוטה ליצירת מחקרים, פסלים גדולים וציורים. בסוף המאה ה -19, כאשר תוכננו ונוצרו דגמים לבניית מבנים חדשים, terrACotta שימש לרוב כמודל חימר עבור רוב העיצובים.

טרקוטה מיוצר מתערובת שיוצקים ונלחצים לתבניות טיח או אבן חול או מוחלצים מהתבנית באמצעות מכונה מיוחדת

כמו אריחי קרמיקה, ניתן לזגג את הטראקוטה בזכוכית – כמו משטח המודבק לאריח החימר בתהליך ירי שני. כאשר מורחים את הזיגוג על טרקוטה, הוא מסתיר את היופי והצבע הארצי של האריח. מבנה טרקוטה קל להכנה, שכפול, קישוט מחדש ואפילו לשימוש כעובש, אך בניגוד לקרמיקה ואריחים לא ניתן לזגוג. את החימר ניתן לחתוך ולקשט ביד, וכן לקשט בזיגוגים ובחומרים אחרים כמו צבע, מכחולים, דבק, נייר זכוכית וכו '

מה בכתבה

פוסטים קשורים

סגנון ציור פוטוריאליזם

ההיסטוריה של הפוטוריאליזם בפורטרטים הפעם הראשונה שבה השתמשו במילה "פוטוריאליזם" לתיאור ציור הייתה בשנת 1941. המונח נגזר מהמילים היווניות "תמונות" ו"אמיתי". פוטוריאליזם הוא ז'אנר של

להמשך קריאה »

כיסוי פלסטיק לתו נכה

מבוא: מהי שילוב נכים? שילוב של נכה הוא סט ייחודי של מיומנויות ויכולות שקובעות מה הוא יכול לעשות.למידע נוסף בנושא של כיסוי פלסטיק לתו נכה

להמשך קריאה »

קבלן בנייה ושיפוצים

מבוא: מהו קבלן בניה ושיפוצים? קבלנים מומלצים קבלני בנייה ושיפוצים הם אנשי מקצוע מיומנים העוסקים בענף הבנייה. קבלני בנייה ושיפוצים אחראים על בנייה, שיפוץ, תיקון

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן