ימית 2000

מדינות וממשלות מקומיות מתחזקות לקרב ארוך כשהגאות ממשיכה לחנק מים בחוף המפרץ של פלורידה. דג נשטף על החוף לאחר שנהרג מהשיטפונות ליד סניבל, פלורידה, ב -1 באוגוסט 2018. דגים נראים במים מול חופי פורט מאיירס, פלורידה, בשבוע הראשון של אוגוסט 2018. — פרויקט ה- TOPP עוקב אחר נושאיו, כולל כרישים לבנים נהדרים ולווייתנים כחולים, ומשתמש בחיבורי לוויין מתוחכמים כדי להעביר מידע על תנועותיהם והתנהגותם. צוללנים שוחים על פני דג שמש מסומן, Kiwa hirsuta, שהתגלה במים מול חופי הוואי ב -1 באוגוסט 2018. שרימפס אחד, שרימפס Deepwater (Hymenodora glaciali), ייאסף ממפרץ מקסיקו ליד סניבל, פלורידה, בשבוע הראשון של אוגוסט 2019. בגלל גודלו, רגליו הארוכות וזנבותיו הארוכים, כמו גם צבעו האדום-לבן המובהק, נקראה החיה "סרטן היטי".

מחקר זה התמקד ב -1,848 משתתפי מחקר שנרשמו לחוג חיל הים 2000

שכלל 350 עד 450 מגויסים, בין התאריכים 15 במאי לסוף יולי 2017. מחקר זה מתמקד בשנה הראשונה של פרויקט TOPP, בשנת אשר 1.48% ממשתתפי המחקר נרשמו בין התאריכים 15 במאי לסוף יולי, כאשר הכיתה כוללת 350 עד 450 מגויסים.

תשעה מגויסים שונים מכל כיתה נבדקו בין התאריכים 15 במאי ל -31 ביולי

ו- 16 (0.9%) נבדקו חיוביים ל- COVID-19, בעוד ש- 15 (94%) לא הראו תסמינים. מאמצים אלה הרחיבו מאוד את הידע המדעי של ביוטופים ימיים ברחבי העולם וזיהו מספר איומים ביולוגיים חדשים על החיים הימיים, כגון COVID-19. בעוד שהמתגייסים הימיים החדשים נמצאים תחת שבועיים של הסגר בפיקוח, הם יכולים ללמוד במעבדה הביולוגית הימית (MBL) בסן דייגו, קליפורניה, עד חצי שנה. במהלך ההסגר בפיקוח בן שבועיים, הנחתים החדשים יוכלו ללמוד כל עוד הם נמצאים בפיקוח של יחידה לחקר יונקים ימיים (המרכז הרפואי של חיל הים, סן פרנסיסקו, קליפורניה, ארה"ב) במהלך השנתיים הראשונות שלהם שירות בחיל הים. לאחר ההסגר המפוקח לשלושה חודשים (15 במאי – 31 ביולי 2000), ביולוגים ימיים חדשים מהמעבדה לביולוגיה ימית בארה"ב בסנטה מוניקה, קליפורניה, חוקרים מגויסים חדשים לחיל בעוד שהם נמצאים בחודשיים של הסגר (1 ביוני – יוני) 30, 2002). פרויקט אוכלוסיות בעלי חיים ימיים (FMAP) מדגמן מסנתז את המידע שנאסף מפרויקט זה, כמו גם מ- HMAP ו- OBIS, כדי לחזות תרחישים צפויים למערכות אקולוגיות ימיות פגיעות. מערך הנתונים הנוכחי כולל נתונים מהיחידה לחקר יונקים ימיים (MBL) בסנטה מוניקה, קליפורניה, ארה"ב, והמעבדה הביולוגית הימית האמריקאית (MBL).

ב -2 באוגוסט

קבלן מחוז לי השתלט על השלב הראשון בפרויקט FMAP של יחידת חקר היונקים הימיים (MBL). לאחרונה הוצע כי דלדול Cd במים עיליים נגרם על ידי שימוש בפיטופלנקטון ימי [4] וכי הוא עשוי להיות אחראי לירידה במספר ובמגוון של בעלי חיים ימיים במערכות אקולוגיות ימיות [5, 6]. תקליטורי CD ו- CA עשויים להיות נפוצים באוכלוסיות טבעיות [7, 8, 9, 10].

נתון זה אינו כולל את החיים הימיים שנאספו על ידי הפארק האזורי ומשרד הבילוי, אך הוא כולל את הספירות באיים בוקה גרנדה וקפטיבה.

נתונים מהאזור המוגן הימי 2000 של מחלקת הפארק והנופש האזורית והוועדה לשימור דגים וחיות בר בפלורידה (FWC) עבור האיים בוקה גרנדה וקפטיבה.

בשנת 1995 פרסמו שירות הדגים וחיות הבר האמריקניות (USFWS) והאיחוד האירופי (האיחוד האירופי) דו"ח הקורא לניתוח מקיף של המגוון הביולוגי הימי

Marine 2000, פרויקט שיתופי פעולה בינלאומי שבוצע בשנים 2000-10, קטלג את מגוון מיני הדגים ובתי הגידול שלהם בבריטניה. עם למעלה מ -1,000 מינים, המרלין הפך לתכונה מוכרת של המערכת האקולוגית הימית הגדולה והמגוונת ביותר בעולם.

פורמט הפרוטוקול ברמה גבוהה מבוסס על SAE J1939

עם מסרים ספציפיים לסביבה הימית. פרוטוקול זה משמש ליצירת רשת תקשורת בין סירות למכשירים ימיים אחרים כגון מערכות GPS. המכשירים השונים העומדים בתקן NMEA 2000 מחוברים בכבל מרכזי, מה שנקרא עמוד השדרה, והרשת הכוללת את כל המכשירים האלקטרוניים למשלוח היא GPS.

הנחיות בתי הגידול והציפורים משולבות בהנחיית המסגרת לאסטרטגיה ימית

ופרויקטים ויוזמות רבות מגנות על הסביבה הימית ועל מינים ימיים ובתי גידול. הוראת הציפורים אמנם מפרטת אזורים מוגנים ימיים הנחוצים להגנה, אך הוראת בתי הגידול מפרטת כאתר חובה של Natura 2000, ואילו הוראת הציפורים מפרטת אזורים מוגנים הזקוקים להגנה ושמירה על חיי הים. הסביבה הימית של אירופה מגוונת להפליא, וכתוצאה מכך מערכות אקולוגיות ימיות מורכבות מארחות מינים ובתי גידול שאינם נמצאים בשום מקום אחר בעולם. נכון ליוני 2016, למעלה מ -1,000 קמ"ר של אזורים מוגנים ימיים באירופה הוגדרו כאתרי חובה של Natura 2000 המכסים מגוון רחב של מינים, בתי גידול, מערכות אקולוגיות וחיים ימיים. ייעודם של אזורים ימיים באירופה למינים ימיים מבוסס על תאריך יוני 2016.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן