כיסויים לבריכות

במאמר זה נפרט את הסוגים השונים של מכסי הבריכה שתוכלו לקנות וכיצד לבחור את מכסה הבריכה המתאים לגודל שלכם. Namco מציעה מגוון רחב של אפשרויות כיסוי בריכות לגדלים שונים של בריכות. בחר סוג כיסוי למטה כדי לראות את הגדלים הזמינים עבור כל בריכה. כאן פירטנו 11 מכיסויים לבריכות החורף הפופולריות ביותר והיכן לקנות אותם, כמו גם כמה אפשרויות שיש לקחת בחשבון כשאתם מחפשים את הכיסויים המתאימים לכם ולביתכם. לפני שאתם קונים את הבריכה מקורה, השוו את 11 הבריכות ובחרו בריכה טובה לבריכה עצמה.

בהתאם להוראות היצרן לכיסוי בריכות

ייתכן שתצטרך גם לצלם את הבריכה שלך ולצייר תרשים שלה במקומות שונים. זה כולל מדידתם בכדי לקבל את הגודל המתאים של כיסויי הבריכה עבורך ועבור ביתך. יצרני מכסי בריכה צריכים לספק לכם כיסוי תפור למדידת האקוויפר שלכם, מה שכנראה ידרוש שיטת מדידה מורכבת יותר המכונה "מדידת A / B".

אם אתה תוהה כמה כיסוי הבריכה שלך גדול

אתה יכול למדוד את בריכת מי התהום שלך כדי לקבוע את גודל הכיסוי הנכון לפני שאתה הולך לקנות. רוב כיסויי הבריכה מעט גדולים יותר מגודל הבריכה, כך שלרוב אינך צריך לקחת מקום נוסף בעת ההזמנה. אתה יכול להשתמש במידות הבריכה מכיוון שהן קלות למדידה כשהן ליניאריות, אך אם הבריכות שלך מעוצבות באופן לא סדיר, ייתכן שתצטרך שיטת מדידה מורכבת יותר, כגון מדידת צורת האקוויפר שלך.

אם אתה רציני לגבי בטיחות בריכת שחייה ואינך יכול להרשות לעצמו לכסות את שתי הראשונות בבריכת החורף, ישנן חלופות טובות יותר.

אם אתה לא רוצה שהבריכה שלך תהפוך לבלגן ביצתי עד אז

כדאי לך לשקול להוסיף מכסה לבריכה. כדי למקסם את האפקטיביות שלכם בכדי שתוכלו ליהנות מהבריכה בקיץ הקרוב, המומחים בבריכות החוף יעצו לכם מתי הגיע הזמן להתייעץ עם איש מקצוע להחלפת כיסוי הבריכה או להחלפתו ומדוע כדאי להשקיע בבריכה זו. אם עדיין אין לכם כיסוי לבריכה שלכם, עכשיו זה הזמן המושלם עבורכם לרכוש כיסוי בטיחות! מכיסות הבריכה היקרות ביותר שקיימות בארה"ב, על כיסויי הבטיחות יש אחריות של 12 שנים ודורשים הכי פחות תחזוקה.

כיסויים בעלות נמוכה אלה מיוצרים במיוחד עבור בריכות שחייה, כמו כיסויי בועות וסולאר שהם בועות או כיסויים סולאריים או מכסים לבריכות שחייה.

שמיכות סולאריות לוכדות את אנרגיית השמש ומכוונות אותה למי הבריכה כדי לחמם. ניתן להעלות או להחזיק כיסויים סולאריים ויכולים לספוג פי 1,000 יותר מים מכיסוי בריכה רגיל.

אם ברצונכם להעלות את טמפרטורת המים בבריכה בכ -10 מעלות צלזיוס, בריכות מבעבעות הן חלופה מושלמת.

עם זאת, עליכם להיות מודעים לכך שלא כל כיסויי בריכת השכשוך מגנים על חיית המחמד שלכם או על הילדים מפני טביעה. ישנם מחסומים נוספים בבריכת השחייה לאנשים עם ילדים, אך חיפוי בריכת בטיחות הוא חובה – אביזרים נלווים.

תלוי בעיצוב מכסה הבריכה שלך

ייתכן שיהיה צורך במקום לאחסן אותו בבטחה. המשמעות היא שלא תצטרך להחליף את הבריכות באותה תדירות ולא תצטרך להקדיש תשומת לב כה רבה בחורף. תוכל להוסיף כיסוי נוזלי או שמש לכל בריכה אם ברצונך להשתמש בה, אך הקפד לכלול אותה בתוכנית אחזקת הבריכה שלך.

בנוסף להגנה על הבריכה שלך במהלך חודשי החורף

להילחם בחיידקים ולהפחית את האידוי, כיסויים לבריכות יכולים גם להיות חלק חשוב בשימור חיי הבריכה שלך. אם תעלו את עלויות האחזקה של בריכת השחייה, תוכלו תמיד להוסיף שכבת הגנה נוספת בקיץ. אם יש לך חיות מחמד שמשתמשות בגינה שלך אך אינך שוחה או שוחה טוב או רע, מכסה לבריכה יכול להיות דרך טובה לשמור עליהן. כיסויים לבריכות אוטומטיות מבטיחים כי הבריכה שלכם נקייה לפני הכניסה. היתרון הגדול ביותר של כיסוי קבוע הוא ששום דבר לא יכול להיכנס לבריכה בלי כיסוי, אפילו לא מים.

אם בריכה חמה

היא חובה עבורכם – יש לכם, כיסוי לבריכה יכול לעזור להפחית משמעותית את עלויות החימום שלכם. השתמש בסוג של כיסויים לבריכה סולארית מכיוון שהם יעזרו לך לחסוך כסף בשתיית מים והחלפת כימיקלים לבריכה. אם תחמם את הרצפה התת קרקעית של הבריכה שלך, סוג זה של כיסוי לבריכה סולארית ישמור יותר חום ויותר מים בבריכה. שימוש בכיסוי בריכה לא יכול רק לעזור להפחית את הכסף שפאנל סולארי יכול לחסוך לבריכות, אלא גם לעזור לחסוך כסף עבור שירותים, חילופי מים וכימיקלים לבריכה.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן