כיסוי בטיחותי לבריכה

שימוש בכיסוי הוא רק חצי מהקרב בכל הנוגע להגנה על הבריכה בחורף. ודא ששלג וקרח מצטברים על כיסוי בטיחותי מוצק לפני שתוכל לפגוע בו. רק שאל את עצמך, "נזק לכיסוי ולבריכה" או "איך אני מסיר שלג מכיסוי הבריכה וכיסויו" יכול להראות די הרבה. אם יש לך מרפסת לבריכה עם בעיה זו או סתם רוצה להפוך אותה למעט יותר בטוחה, שקול להוסיף עוגן כיסוי בטיחותי לבריכות שלך.

לפני שאתה קונה כיסוי לבריכה, השווה את 11 כיסויי הבריכה האלה ובחר את הטוב ביותר לבריכה שלך. כעת, כאשר אתם מכירים את הסוגים השונים של כיסויי הבריכה הקיימים בשוק, תוכלו לבחור באחד מ -11 הכיסויים הטובים ביותר הקיימים כיום.

זה לא צריך להיות תהליך מסובך כדי להחליט מה הכי מתאים לבריכה שלך, אבל אני מקווה שתהיה לך עכשיו הבנה טובה יותר של הסוגים השונים של כיסויי הבריכה שקיימים היום ושיעזור לך לבחור את הכיסוי שהכי יועיל לבריכות השחייה שלך.

קיים סולם הזזה להתקנת כיסוי בטיחות בבריכת השחייה שלך

בהתאם למאפייני הבריכה שלך. בפרט, כיסויי הבטיחות לבריכת השחייה הם הכיסויים האיכותיים ביותר בשוק, אך בכדי להשתמש בהם צריך מסגרת בריכה מאובזרת וכיסוי מוצק. כיסויים קבועים גבוהים מדי עבור מרבית הבריכות והכי טובים אם אתם מחפשים כיסוי עם רמת הגנה גבוהה למים, כמו למשל אניה לבריכה או קרש צלילה.

אם אתה משלם יותר

תקבל כיסוי בטיחות קבוע לבריכת שחייה העומד בתנאי ASTM לכיסוי בטיחות או חורג ממנו. אם אתה רציני לגבי בטיחות בריכת השחייה שלך ואינך יכול להרשות לעצמו לבזבז את שתי הראשונות בבריכת החורף, ישנן חלופות טובות יותר. כיסוי בטיחותי מוצק הוא בחירה טובה אם ברצונכם לחסוך זמן על ידי פתיחת הבריכה שלכם באביב.

הוא מספק את אותה הגנה מפני לכלוך, אך הוא גם מוסיף אלמנט נוסף של בטיחות, אשר חיוני כאשר אנשים, חיות מחמד או בעלי חיים נמצאים בקרבת מקום. במיטבו, כיסוי הבטיחות לבריכה ממש נושא משקל רב ואביזר חובה אם אתם אי פעם בבריכת ילדים קטנה. למעשה, יש אנשים שיש להם ילדים ומחסומי בריכות שחייה אחרים גבוהים יותר מאלה של בריכות שחייה אחרות. כיסוי לבריכת האבטחה הוא אביזר שאתה צריך לבריכה שלך, לא רק לבטיחות ילדיך, אלא לכל האנשים בקהילה שלך.

אם יתמזל מזלכם שיש לכם בריכה תת קרקעית או תת קרקעית

עליכם לדעת שחשוב לבחון כיסוי אבטחה איתן, מכיוון שהוא אינו זול. ציפויי בטיחות מותאמים אישית עולים יותר מציפויי בטיחות סטנדרטיים מכיוון שהם מעוצבים, נחתכים ותופרים במיוחד לבריכה שלכם ורק לבריכה. הסיבה היחידה שנתיכים מוצקים מכסים את העלויות היא שהם מותקנים בדרך כלל בכיסויים ובמשאבות. כיסויים לבריכות שחייה אוטומטיות הם חסמים בטוחים במיוחד, במיוחד אם הם מכסים בריכה גדולה כמו בריכה לילדים או אפילו בריכה קטנה למבוגרים.

כיסוי בטיחות יכול לסייע בהגנה על הבריכה שלך מפני אותו פסולת כמו כיסוי חורף

אך ביתר שאת בתנאי מזג אוויר קשים. כיסויי בטיחות מוצקים חוסמים את כיסוי הרשת, המאפשר מעט אור שמש ומשקעים למי הבריכה. יש להם גם מסנן שמסנן בדרך כלל כל מים שעלולים להיכנס לבריכות.

אם תחליט שהדבר מתאים ביותר לבריכה ולסגנון החיים שלך, אתה יכול לישון טוב בידיעה שאהוביך וחיות המחמד שלך בטוחים מפני תאונות בריכה. הגן על הבריכות שלך עם כיסוי בטיחותי לבריכה או אפילו עם בגד ים או בגד ים.

תוכלו להשיג כיסויים לבריכה בהתאמה אישית אם הבריכה שלכם ייחודית בדוגמה ואתם יכולים להיות מאוד בטוחים בבריכה

כיסוי לבריכת שחייה הוא כיסוי המיועד לבריכות תחתונות לתחתית, בין אם מדובר בכיסוי מנעול, ברזנט או שקית מים. כל סוג של כיסוי וחומרי הגנה מפני קרקע יגן עליכם מפני נזקי מים ומים וסכנות אחרות כגון התזה ושחייה.

כפי שתלמד בהמשך מאמר זה

ישנם כיסויי בריכה חורפיים מיוחדים עם תכונות מתקדמות שיכולות לשפר את בטיחות הבריכה שלך. כיסויים אלה נועדו רק לכסות את המים בעונת השחייה ולשמור על החום מהבריכות בשעות הלא מנוצלות. בריכת כיסוי רשת ביטחון מיועדת לשימוש ארוך טווח, למשל כאשר אתם סוגרים את הבריכה שלכם בחורף. כיסויי בטיחות אינם מיועדים לאבטחת שטח הבריכה, אך הם שימושיים באזורים בהם יש לנעול את הבריכה לפרק זמן קצר, למשל לאחר שחייה.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן