כיסוי לבריכה ביתית

הסיבה שבגללה החלטתי שלא להתקין כיסוי בריכה אוטומטי בבריכה האישית שלי היא שאני עוסק בתחום בריכות השחייה בסיבים אופטיים מאז 2001. כיסוי בריכה אוטומטי להתקנת בריכת השחייה פיברגלס שכיסיתי לפני כמה שבועות, והשבוע התקין את הכיסוי.

אם אתה קונה מכסה לבריכה אוטומטית לבריכה שלך או מתכנן מסיבת בריכה בסוף השבוע

הייתי מציע לפתוח את המכסה ביום רביעי ולהשאיר אותו פתוח עד אחרי המסיבה. הזמן הטוב ביותר לחשוב על כיסויים לבריכה הוא בערך בזמן התקנת הבריכה בעצמך, ולא בסוף השבוע כפי שהיית מצפה.

אם אתה משתמש במשאבת כיסוי לבריכה כדי להסיר מים עומדים, קח את הזמן לתת לכיסוי קצת TLC. מים כבדים עלולים לפגוע בכיסוי הבריכה ולמשוך כיסויים לא מעוגנים מהבריכה, כמו גם לגרום נזק למשאבת המים.

עלות כיסוי הבריכה תלויה במספר גורמים

כולל הצבע שתבחרו, גודל הבריכה שתבחרו והעוגן הדרוש לכם, והאם אתם צריכים גודל מותאם אישית או לא. גודל וצורת כיסויי הבריכה והאם הם נחוצים הם בדרך כלל הגורמים המניעים. כדי לכסות ולסגור את הבריכות כראוי, הכיסוי חייב להיות גדול מספיק כדי להיות בגודל המתאים לבריכה.

כיסויי בריכה אוטומטיים מבטיחים סביבת שחייה נקייה בעת כניסה ויציאה

באופן אידיאלי, תוכלו להזמין מכסה לבריכת חורף לבריכה התחתונה שלכם בהתבסס על הממדים האמיתיים של הבריכה שלכם, וסוג ארוג מוצק נחשב לטוב ביותר מכיוון שהוא אינו מקדם גידול אצות בבריכה.

כיסוי סולארי בבריכת השחייה יכול להאט את אובדן החום של הבריכה לאורך זמן

ראשית, הם נועדו לספוג ולאחסן אור שמש וחום, כך שתוכלו להשתמש בחימום הבריכה שלכם כשאתם רוצים לשחות בערב ביום קר. כיסוי לבריכה גם מחמם את הבריכות על ידי ספיגת אור שמש והעברת חום אליהן. אם אתה משתמש בכיסוי הבריכה הנכון, ניתן להשתמש בו גם בחודשי הקיץ.

בריכה מחוממת תרמית מכסה מכסה עבה במיוחד לבידוד הבריכה מפני אידוי ואובדן חום

שלא כמו כיסויים אחרים לבריכות סולאריות, כיסוי בריכה סגלגל כחול סגלגל A של Sun2Solar נועד להפחית את האידוי ב -95% ולהבטיח שהבריכות ישמרו על חוםן הסמוי כאשר אינן בשימוש.

עם זאת

הגנה על הבריכה שלך מפני מזג אוויר ולכלוך מחוץ לעונה אינה הסיבה היחידה להגנה על הבריכה האיכותית. המטרה העיקרית האחרת של כיסוי זה היא להגן על הבריכה בזמן שהיא סגורה לחורף. כיסויי בריכות חורף מגנים על הבריכות שלך מפני אלמנטים ופסולת למשך מספר חודשים כאשר הם כבר לא נמצאים בשימוש.

לכיסוי חורפי טוב יש כמה פונקציות חשובות:

הוא מרחיק את שלג, קרח ושקעים אחרים ממי הבריכה ויכול לסייע בחסימת אור השמש בעונה שאינה פועלת. איכות טובה של הבריכות עוזרת להגן על הבריכות שלך מפני אלמנטים כמו גשם, רוח, קור, שלג וקרח.

השימוש בכיסוי בריכה יכול גם לסייע בהפחתת הצורך בחימום בריכה סולארית, מה שיכול לחסוך לכם כסף. תקרות בריכות סולאריות, הידועות גם בשם תקרות סולאריות, הן דרך נהדרת לרתום את אנרגיית השמש כדי לשמור על הבריכה שלכם חמה ונוחה.

אולי הכי חשוב

כיסויי בריכה רבים משמשים מחסומי מגן כדי למנוע מילדים, בעלי חיים ופסולת ללא השגחה ליפול לבריכה. בניגוד למינים אחרים, מכסה בריכה שומר על לכלוך או פסולת ממי הבריכה, אך גם מגן על ילדים וחיות מחמד מפני חדירה מקרית. עם גדר תוכלו לספק אבטחה נוספת סביב הבריכה שלכם ולהגן עליה מפני סכנות אחרות כמו חיידקים ווירוסים.

כיסוי נהדר נוסף לבריכת בטיחות A הוא כיסוי לשומרים, והטוב ביותר מביניהם הוא הגל הכחול, הנקרא הגל הכחול.

אם הבריכה שלך נמצאת מתחת לעץ, ייתכן שתצטרך לוכד עלים כדי למנוע כניסת עלים לבריכה כאשר הגיע הזמן להסיר את מכסה בריכת החורף. הבריכה בטוחה מנפילת ענפים ופסולת כבדה, והכיסוי אינו פוגע בעץ.

אם כבר יש לכם בריכת שחייה ורוצים להוסיף מכסה לבריכה אוטומטית

תוכלו להרכיב מעקה על כיסוי הבריכה. בתנאי שבבריכה שלך כוללת סיפון עץ שמקיף אותה, ניתן להתקין אותה ללא כיסוי, בתנאי שהיא מתנהגת באותו אופן כמו סיפוני העץ שמקיפים אותה.

אם יש לך בריכה תחתונה לתחתית, אתה צריך כיסוי חורפי כדי להגן על הבריכה מפני ריצה או כניסה. אגני מיגון קרקע מספקים מרכיב חשוב של בטיחות. כיסוי עם סיפון הזזה הוא כיסוי בטיחות שהופך את הבריכה שלכם למשטח עליו תוכלו ללכת.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן