כיסוי לבריכה מלבנית

יש לנו כל מה שצריך לדעת על קניית כיסוי בריכה חורפי אידיאלי לבריכת השחייה שלכם. אם יש לכם בריכת שחייה תת קרקעית או תת קרקעית, הנה מבחר כיסויי הבריכה החורפיים הטובים ביותר עבורכם. עטיפות של LOOP, LOC ו- MESH, עקבו אחרין בפייסבוק, טוויטר, פינטרסט, אינסטגרם או גוגל + (לא מומלץ). גלה ממחקר, ניסיון ומשוב מההורים ומהניסיון שלך.

מעל הקרקע

כיסויי רשת חדשים נוטים להתכווץ בתיבותיהם, כך שתוכלו למצוא מידע נוסף בכיסויי הבריכה הארוכים במיוחד שלנו המתאימים לכיסויי בריכה גדולים. מכסה לבריכה מלבנית: עיינו ברשימת אפשרויות הכיסוי הטובות ביותר לבריכת החורף באזורכם.

אמריקן סייל מבחר רחב של כיסויים לבריכה למגוון גדלים, צורות וגדלים של בריכות. רשימת אפשרויות כיסוי הבריכות הטובות ביותר שלנו בארה"ב כוללת בריכות מרופדות בוויניל ואפשרויות כיסוי הבריכות הפופולריות ביותר בקנדה.

בריכות פלדה של Bestway Power הן בחירה עליונה למשפחות עם מסגרת פלדה המיועדת לחוזק מרבי לבריכות שחייה מעל הקרקע

סדרת כיסויי הבריכה החורפית של רובל מורכבת מסורג כבד 12×12 והיא הבחירה המושלמת לעטוף את בריכת השחייה מעל הקרקע. כסא נוח בבריכה, תיהנו מהשמש עם אחת האפשרויות הטובות ביותר לכיסוי הבריכה לצרכים שלכם.

כיסוי הבריכה מאובטח ברצועת תמיכה, המחוברת לעוגן בטון, המוצמד סביב הבריכה. במקום להכביד על ידי שקית מים, המכסה נדבק לקיר הצדדי של הבריכה שלך וננעל.

אם יש לך מכסה בריכת מתח Loop Loc ומעדיף לסגור את הבריכה שלך, זה כלי שימושי מאוד. יש כמה דברים שאתה צריך לדעת אם אתה רוצה בריכה חיצונית – או אחת סגורה – עם מכסה מתח לולאה.

כיסוי קרקע טוב לבריכה שלך מגשים את המטרה ליצור מחסום בטיחות

כדי להגן עליך ועל יקיריכם ולהפחית את תחזוקת הבריכה. על הכיסוי להתאים את הבריכה לאורך ולרוחב שנמצאים בגודל הבריכה המוצע. ישנם סוגים רבים ושונים של כיסויים לבריכה המתאימים לבריכות בגדלים וצורות שונות, וכמה כיסויי בטיחות מעוצבים אפילו כך שלא יתאימו לגודל ובצורה של הבריכה שלך או לתכונות אחרות של בריכה. ביטוח האחריות של בעל הבית שלך יכסה את אחריותך אם ביצעת פוליסת אבטחה שאינה מתאימה לגודל או לצורה שלך.

הצוות המנוסה ב- Patio Pool Fireside מציע לכם את כל הסיבות לרכוש מכסה בריכה של LOOP LOC. לסירס יש מכירות של בריכות נכסים ברחבי הארץ, כך שתוכלו למצוא את הסגנון המתאים לביתכם.

PL Kmart מציעה גם משאבת כיסוי שמסירה במהירות ובקלות מים שנאספו בבריכת החורף

מילוי המלח מהשמש העולה, בריכות וספא מציעים מבחר מצוין של כיסויים לבריכה החיצונית שלכם, כמו גם מגוון אביזרי בריכה אחרים. אנו מציעים מגוון רחב של בריכות ובריכות עם אפשרויות מכסה שונות, כמו מכסי בריכה, משאבות לבריכה ואפילו בר בריכה.

ודא שבבריכה שלך מכסה את הרשת היחידה שהוכחה כחזקה מספיק כדי לשאת פיל. משאבת מכסה לבריכה זו צוללת לחלוטין ומסירה מים מכיסוי הבריכה שלך. קל להסיר אותו אם אתה יודע לעשות זאת ומאפשר למים לנקז מהכיסוי לבריכת השחייה שלך.

כיסוי לבריכה זה אידיאלי אם אתה צריך לבנות מחדש או לבנות מחדש בריכה וזקוק לכיסוי שיחסוך לך יותר כסף על חימום בעונה נמוכה ושימור כימי בעונה נמוכה

כיסוי בידוד וכיסוי סולארי זה כולל כיסוי מבודד, פאנלים סולאריים ומשאבת חום סולארית לבריכה שלכם.

כיסוי הבריכה של LOOP LOC הוא יקר יותר מהכיסויים הרגילים, אך אינכם צריכים לדאוג שילדים או חיות מחמד ייפלו לבריכה. החשוב מכל, זהו כיסוי הבריכה היחיד שמציע סיכוי טוב ליפול מהבריכה בחורף.

כיסוי בסגנון בריכת בטיחות עם רשת מבטל את הסיכון שילדים קטנים או חיות מחמד יבואו במגע במים רדודים באופן בלתי צפוי

המים שנאספו עלולים לשקוע מהתקרה ולהוות סכנה לילדים קטנים ולחיות מחמד שמסתובבות בבריכות ללא השגחה. שיקול נוסף בבחירת כיסוי רשת הוא כי שלוליות אינן יכולות להצטבר על פני השטח.

כיסוי הבריכה שלך בחורף מונע נפילת פסולת וחיות לא רצויות להתיישב בבריכה שלך. לאחר התקנת כיסוי רשת Loop Loc חדש, לא תרצה להסיר את המים מבריכות השחייה כאשר יורד גשם, שלג או שלג, מכיוון שאחרת זה יגרום נזק לרשת.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן