כל כלי הבניין, גינון והאינסטלציה במקום אחד

אם יש דבר אחד בטוח, הוא שבכל מקום יצטרכו הנדימן לעבודה מזדמנת, תיקון קטן או פרויקט אישי. לכן עלייך להיות מוכן עם הכלים הבסיסיים לכל עבודה, זאת המלצתנו לכלים שעל כל הנדימן לכלול בארגז הכלים הפרטי שלו!

פטיש

פטיש הוא אחד הכלים הבסיסיים בארגז הכלים, אפשר לקנות אותו בכל חנות כלי עבודה והוא ישמש אותך למשימות פשוטות של דפיקת מסמרים ושליפתם, הרס ותיקון. למי מכם שמתעסק עם חומרים יותר רציניים, נוכל להמליץ על פטישון, שמתופעל כמו מברגה פלוס פונקציה של פטיש.

מברג או מברגה

עוד כלי בסיסי שחשוב שיהיה בכל ארגז כלים, מומלץ להחזיק בכמה סוגים וכמה גדלים, או לקנות סט למברגה, על מנת להיות מוכן לכל מצב. שדרוג מומלץ הוא השקעה במברג מגנטי, כך שתוכל להשתמש ביתר קלות ומבלי שהברגים יפלו מן המברג.

כלי עבודה אלחוטיים

עבור רב עבודות התיקון שתעשו, תצטרכו לפחות כלי עבודה אחד. בגלל הנוחות והניידות של כלי עבודה אלחוטיים הם הפכו לאופציה המועדפת ע"י הנדימנים בעשור האחרון. לכן כשאר אתם הולכים לחנות כלי עבודה, תשדלו לרכוש כלים מאותה חברה ובמידת האפשר גם מאותו הסט. לא רק בגלל שבמידה ואתם מרוצים מאיכות הכלי, כנראה שהחברה היא טובה, אלא גם בגלל שאז תוכלו להחליף את הסוללה בין המכשירים במידה ותצטרכו במהלך העבודה להטעין את הסוללה שוב. חלק מכלי העבודה הבסיסיים שצריכים היות בכל ערכה הם

  • מקדחה
  • מברגה
  • מסור אנכי
  • פנס
  • עמדת הטענה

כמובן ועוד כלים יעזרו למשימות יותר ספציפיות, וישנו גם המולטי קיט שמכיל כלים רבים, אך אנחנו ממיצים להשקיע קודם כל בבסיס.

פלס

פלס הוא כלי עתיק יומין ששימש את בני האדם לבנייה זה מכבר, הפלס שאתם מכירים לרב יכיל צינורית עם נוזל, אך דעו שהיום ישנו פלס לייזר מדויק בהרבה בכל חנות כלי עבודה.

סרט מדידה

כמעט כל עבודה תדרוש ממך למדוד דבר מה, ולכן, כדאי תמיד שיהיה עלייך סרט מדידה. סרט מדידה איכותי ישמר אצלך זמן רב יותר וישמור על תוצאות יותר מדויקות, ואילו סרט מדידה זול עלול להימתח ואף להיקרע.

שואב

אף על פי שהרבה מן הכלים כיום יש שואב מובנה על מנת לצמצם את הלכלוך. עדיין עבודות כפיים הם עסק מבלגן, ךכן שואב יוכל לעזור לשמור על סדר. במיוחד כשמדובר בעבודות בבית הלקוח, שמירת הסדר הוא חלק מהותי מחווית הלקוח

בגדי עבודה

הנדימן, לפי שמו ניתן כבר לשער, משתמש בידיו בעיקר במשך העבודה, לכן עליו להגן עליהן מפני שבבים, כלי עבודה חשמליים וסכנת התחשמלות באמעות כפפות מגן. בנוסף לכך עליו ללבוש בגדים מתאימים על מנת להגן על בגדיו שלו וגם כדי למנוע תאונות שמקורן בלבוש לא תואם לסוג העבודה

והדבר הכי חשוב

מקצועיות, הנדימן העובד לפי תוכנית מסודרת, שומר על סביבה נקייה ובעל תודעת שירות, יקבל ביקורות חיוביות יותר ובתורן אלה יהפכו להמלצות. שימור לקוחות ומציעת לקוחות פוטנציאליים הם כמה מהעקרונות החשובים ביותר לכל עסק, ועלייך להתייחס אל עבודתך בהתאם.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן