כמה עולה לבנות בריכה

כשמדובר בבניית בריכה בפלורידה, שני גורמים עיקריים מביאים את העלות הכוללת שעל בעל הבית לשלם. כל מי שעבד אי פעם על בניית בריכה יודע למה הוא נכנס, אבל יש הרבה מידע סותר לגבי עלות בניית בריכה במדינת פלורידה.

העלות הממוצעת של בריכה מעל הקרקע מושפעת במידה רבה מגודל הבריכה ומהחומרים המשמשים

כמו גם מכמות מי המלח במים. המחירים תלויים בסוג המים, בחומר המשמש והאם מדובר במי מלח או מים מאגם סמוך או מאגן האגם. תלוי בגודל הבריכה שלכם, תוכלו לצפות לשלם סכום קבוע כמחיר בסיס.

העלויות הממוצעות שהוזכרו לעיל מכסות את העלויות הכוללות של התקנת בריכת שחייה

אך אסור להתעלם מהעלויות הנוספות הקשורות להקמת בריכת השחייה. כמובן שתצטרך להזמין קבלן שיקבל את העלות המדויקת של בניית בריכה עבורך, והעלות הכוללת תשתנה בהתאם לגודל הבריכה שלך ואביזרים אחרים שתוסיף לערכת הבריכה שלך. הקפד להשתמש במחשבון עלויות הבריכה שלנו המוצג לעיל כדי לתת לך מושג לגבי העלויות הכרוכות בהתקנה ו / או בהתקנת בריכות בנכס שלך. בעזרת הכלי הפשוט הזה נוכל לדעת לפחות כמה אתה צריך להוציא לפני שתגיע לסוג הבריכה שאתה מדמיין.

למען האמת

אין יותר מדי אפשרויות לבריכה תת קרקעית אם אתם באמת מחפשים חיפויים, מתקנים חשמליים וגדרות. בממוצע, בריכת בטון רגילה עולה 80,000 דולר, והעלות הנמוכה ביותר היא כ 200 דולר לבריכה מעל הקרקע. בריכות עגולות קטנות יותר יכולות להתחיל בסביבות 20,000 דולר, אך בריכה גדולה יותר עם סיפון ואביזרים אחרים, כגון סיפון בריכה, תעלה ככל הנראה בין 45,000 $ ל -50,00,000 $.

בריכה הגונה

גדולה ובנויה היטב – לא עולה יותר מדי בהשוואה לסוגים אחרים של בניית בריכות, כמו עבודות רצפה בתקציב של 40,000 דולר. קחו בחשבון שרוב בעלי הבית מוציאים כמחצית מעלות השלמת פרויקט בריכת השחייה שלהם. יש לכם סיכוי טוב למצוא ספינות ויניל טובות ובוני בריכות שיכולים להישאר בטווח מחירים זה.

לברר את עלות בניית בריכת השחייה חשוב לא פחות מההחלטה איזה סוג בריכה אתם זקוקים

גודל הבריכה שלך יקבע אם תתקין בריכה תת קרקעית או לא. לכן, ImproveNet רוצה לאפשר לך לצפות לעלות התקנת בריכה תת קרקעית בביתך. זה תלוי בעיקר בגודל הבריכה ובצורה, כמו גם הזמן והמאמץ הנדרש להתקנת מעגלי האינפרא אדום.

אם תחליט להוסיף סיפון לבריכה בקומת הקרקע, זה יוסיף ערך רב יותר לנכס שלך, אך יגדיל את עלויות ההתקנה. העלות של בריכת בטון עשויה להיות גבוהה יותר, אך הערך המוסף לבית עולה עם גודל הבריכה וכמות המים הזמינה.

אם יש לך בריכת סיבים אופטיים או מי ים

העלות נמוכה עוד יותר, אך יש לה עלויות נמוכות יותר. העלות נעה בין 1,000 ל -2,500 דולר, תלוי בסוג ובגודל הבריכה ובכמות המים הזמינה. מחיר טיפוסי לבריכת בטון בארה"ב עבור בית ממוצע הוא כ- 50,000 $, על פי איגוד הבריכות הלאומי.

לדוגמא

קניית פיצוץ זמני הגון לגינה שלך עולה רק 100 $, אבל עד 20,000 $. עלויות העבודה בבניית בריכה עולות, לכן יתכן שתצטרכו לשלם 6,300 דולר תמורת העלות הממוצעת. עלות הקמת בריכה בגודל 16 על 32 מטר נעה בין 46,500 דולר ל -66,500 דולר, עלות התקנת בריכה של 30 על 30 ס"מ בקומת הקרקע נעה בין 3,400 דולר ל -6,800 דולר, בעוד שעלות העבודה של 20 בריכה של עד 30 סנטימטרים באותו גודל וקוטר יכולה לנוע בין 1,200 דולר ל -2,700 דולר.

בריכה מעל הקרקע קלה בהרבה להתקנה

ולכן אין זה מפתיע שהעלות תהיה נמוכה יותר. אם אתם מחפשים מושג כמה באמת עולה התקנת בריכה מעל הקרקע או מתחת לפני הקרקע, הנה פירוט מחירים בסיסי בממפיס. ככלל אצבע, "בדרך כלל אתה חוסך יותר ממה שיעלה התקנת הבריכה שלך על ידי קבלן בריכה מקומי", הוא אומר, "אבל אתה יכול לבנות אותה בפחות הרבה.

עלות בניית הבריכה בחצר האחורית שלך יכולה להיות גבוהה בשל השלבים הרבים שנכנסים לבנייה

העלות של מערכת בריכות בסיסית משתנה בהתאם לגודל, צורה וסוג הבריכה שתבחר. ממגוון גורמים, כולל: הגודל הרצוי, המאפיינים והאביזרים שתבחרו ללכת איתם, כמו גם מיקום הבריכה יקבעו בסופו של דבר את עלותה. בחירת חומרי הבריכה והטרסה שלכם עשויה להשפיע או לפוצץ את תקציב הבריכה שלכם, אך הם עשויים להשפיע משמעותית על עלויות הבריכה הכוללות שלכם. ואיכות הבריכה הכוללת.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן