כמה עולה לבנות בריכה

בכל הקשור לבניית בריכה בפלורידה, ישנם שני גורמים עיקריים המעלים את העלות הכוללת שעל בעל הבית לשלם. אם בחנתם פעם את עלות בניית הבריכה שלכם, או אפילו את מחיר הבריכה עצמה, תדעו שיש מידע רב סותר לגבי עלות הבריכה.

תלוי בגודל הבריכה

תוכלו לצפות לשלם סכום קבוע כמחיר בסיס, אך התמחור תלוי במספר גורמים, כגון החומרים המשמשים והאם קיימים מי מלח או לא. העלות הממוצעת של בריכה תת קרקעית מושפעת במידה רבה מהחומר המשמש וכמות מי המלח הנמצאים במים.

העלויות הממוצעות שהוזכרו לעיל מכסות את העלויות הכוללות של התקנת בריכת שחייה

אך אסור להתעלם מהעלויות הנוספות הקשורות להקמת בריכת השחייה. כמובן שתצטרך להזמין קבלן שיקבל את העלות המדויקת של בניית בריכה עבורך, והעלות הכוללת עשויה להשתנות בהתאם לגודל הבריכה שלך ואביזרים אחרים שיתווספו לסט הבריכה. הקפד להשתמש במחשבון עלויות הבריכה שלנו המוצג לעיל כדי לתת לך מושג לגבי העלויות הכרוכות בהתקנה ו / או בהתקנת בריכות בנכס שלך. בעזרת הכלי הפשוט הזה תוכלו לפחות לדעת כמה אתם צריכים בכדי לקבל אומדן לסוג הבריכה שאתם מסתכלים עליה, כמו גם העלות בפועל.

בממוצע

בריכת בטון ירוקה עולה 80,000 $, והעלות הנמוכה ביותר היא כ 200 $ לבריכה מעל הקרקע. למען האמת, אין יותר מדי אפשרויות לבריכה תת קרקעית אם אתם באמת מחפשים חיפויים, מתקנים חשמליים או גדרות. בריכות עגולות קטנות יותר יכולות להתחיל בסביבות 20 $, אך בריכה גדולה יותר, כמו בריכה של 1,500 מ"ר, תעלה ככל הנראה בין 45,000 $ ל 50,000 $.

בריכה הגונה

גדולה ובנויה היטב – אינה עולה יותר מדי בהשוואה לבריכה חיצונית רגילה, אך יש לזכור שרוב בעלי הבית מוציאים כמחצית מעלות השלמת פרויקט הבריכה שלהם. אם אתה עובד בתקציב של 40,000 $, תתקשה למצוא בונה בריכות טוב שיישאר בטווח מחירים זה. מסיבה זו, ImproveNet רוצה לאפשר לך לצפות לעלות התקנת בריכה תת רצפתית בביתך. זה אמור לתת לך הבנה טובה יותר מדוע בניית בריכה עולה כל כך הרבה יותר ממה שהיא עושה כיום.

עלות הציוד הבסיסי משתנה בהתאם לגודל, צורה וסוג הבריכה שתבחרו. העלות תלויה בעיקר בגודל ובצורה ובמספר הצריפים להתקנה.

העלות של בריכת שחייה חיצונית נקבעת בסופו של דבר על ידי מגוון גורמים, כולל הגודל והציוד שתבחרו, כולל מספר הצריפים, גודל הבריכה, סוג הבריכה וגודלה.

גודל האגן קובע כמה להכניס לאגן התת קרקעי

כמו גם את מספר הצריפים. העלות הממוצעת של התקנת בריכה בקוטר 30 'בקומת הקרקע נעה בין 3500 $ ל 6,000 $, ואילו עלות הקמת בריכה עגולה בגודל 16 על 32' היא 46 $, 500 $ ל 66,400 $. עלויות העבודה לבניית בריכה עולות, כך שתצטרכו להפגיז צריפים בממוצע כ- 7,300 דולר לצריפים, 5,200 דולר לצריף בגודל 12 מ"ר, ועוד 4,700 דולר לצריף עגול 8 '- בעלות ממוצעת צריך להפגיז כ -6,300 דולר.

לדוגמא, זה יכול לעלות רק $ 100 פשוט לקנות בריכת פיצוץ זמנית הגונה לגינה שלך. בריכה בגודל מלא שגודלה 12 על 16 מ"ר עולה 20,000 דולר, ובריכה עגולה 16 על 32 מטר שקוטרה 8 על 8 מטר עולה כ -30,500 דולר.

בריכה מעל הקרקע קלה בהרבה להתקנה

ולכן אין זה מפתיע שהעלות תהיה נמוכה יותר. אם אתם מחפשים פירוט מפורט יותר של העלות בפועל של התקנת בריכת שטח מעל ומתחת, הנה פירוט מחירים בסיסי בממפיס. ככלל אצבע, בדרך כלל אתה חוסך יותר ממה שהוא יעלה אם הבריכה שלך תותקן על ידי קבלן בריכה מקומי ", הוא אומר. אתה יכול לבנות בריכה הרבה יותר גדולה מאשר בריכה מפוצצת בהרבה פחות מזה, אבל אתה יכול לבנות אותה בפחות הרבה.

תלוי בסוג ובגודל הבריכה

העלות יכולה לנוע בין $ 1,000 ל -2,500 $ לבריכה בקומת הקרקע ו- 3,200 $ לבריכה במתנפחים. לכיסוי החומרים הנוספים, עלויות יכול להתחיל בכ -5,400 $, שהם פחות מ -50,000 $. העלות של בריכה קרקעית עשויה לנוע בין 4,300 $ לקצת יותר מ -6,800 $ בשנה הראשונה, ועד 7,600 $ לכל שנה נוספת.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן