כרטיס ביקור דיגיטלי דוגמאות

חשוב לכלול רק את הפרטים החשובים ביותר בכרטיס הביקור הדיגיטלי, כמו שמך, מספר איש הקשר ומיקומך. הצגנו כמה מהתבניות הטובות ביותר לכרטיסי ביקור והסברנו כיצד לבנות כרטיסי ביקור אלקטרוניים, אך היום אנו מראים לכם 9 תבניות חובה – תבניות לכרטיסים דיגיטליים הנחוצים לכם כדי להפיק את המרב מחוויית כרטיס הביקור שלכם. ל- Therebe יש הרבה עיצובים ותבניות מהודרים ברשימה זו, אז נסה את כולם!
למידע נוסף אודות כרטיס ביקור דיגיטלי דוגמאות נא להעיף מבט ב- digitalbcard.co.il

רוב הכלים לכרטיסי ביקור וירטואליים יעזרו לך ליצור כרטיס שתוסיף לדוא"ל שלך עם החתימה שלך

לאחר מכן תוכל להדפיס את כרטיס הקשר שלך כמו כרטיס ביקור רגיל ולהשתמש בו דיגיטלית או להדפיס אותו באמצעות תוכנת כרטיסי ביקור. ניתן לייצר כרטיסי ביקור בהמונים – במדפסות או עם מכונת הדפוס הנכונה. בעת הזמנת המנה הבאה של כרטיסי הביקור שלכם, כדאי לשקול אם להדפיס אותם באמצעות מכונה דיגיטלית או אופסט, מכיוון שתוכלו לחסוך הרבה כסף על ידי הדפסתם על מכונות דיגיטליות וקיזוז.

ישנן מספר אפליקציות לכרטיסי ביקור דיגיטליים, ועליך למצוא את כל אלה שמתאימים לך ביותר. חלק מהאפליקציות הללו ייצרו גרסה סלולרית קטנה ונוחה לשימוש של כרטיסי הביקור שלכם וישלחו אותן בקלות לאדם עם מכשיר נייד.

בעידן הדיגיטלי

חיוני להשתמש בכרטיסי ביקור דיגיטליים כמוצר קצה יחיד ונוח שניתן לשתף עם הנמענים. אתה יכול לכלול את הנתונים החברתיים של אנשי הקשר שלך יחד עם פרטי יצירת הקשר שלך בתצוגה נוחה. בעוד שהחברתי תמיד יישאר כלי נהדר להגיע לקהל שלך ולקבל משוב מהיר וישיר, אתר האינטרנט שלך יכול גם להוות נקודת כניסה לאנשי קשר כיוון שהוא עובד כסוג של כרטיס ביקור דיגיטלי.

אם יש לך את המשאבים, אתה יכול ליצור ולקודד את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלך על ידי הדבקתו בדומיין שלך ואז קידודו באתר שלך.

A דרך טובה ליצור כרטיס ביקור של קוד QR

היא להשתמש בקוד QR vCard Plus, המהווה גרסה דיגיטלית של כרטיסי הביקור שלך. אתה יכול להטמיע את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלך בכרטיס נייר על ידי הצבת קוד QR קטן ותמונה בפינה כאשר מישהו סורק את הקוד, כרטיס הביקור הדיגיטלי שלך מופיע בכרטיס וניתן לשמור אותו משם .vcf. כל מי שמתקשר אליך יכול לראות אותו ולסרוק את קודי ה- QR בטלפון שלך.

כשאתה יוצר. הרקע הווירטואלי, קשר אותו לכרטיס הביקור הדיגיטלי שלך והראה את קוד ה- QR ב את הרקע של הכרטיס.

כרטיסי ביקור דיגיטליים הם אמנם נכס עסקי שימושי

אך ישנם שימושים אחרים בקודי QR, וקודי QR vCard Plus מציעים לך אפשרות ללכת צעד אחד קדימה. מומלץ להחזיק את הלוגו שלך בכרטיס הביקור שלך, אך כרטיס ה- V בתוספת קוד ה- QR פועל עם כל סוג של כרטיס דיגיטלי. להלן כמה אלמנטים שתוכל לכלול בעת יצירת כרטיסי ביקור של קוד QR. ראינו מספר כרטיסי ביקור דיגיטליים שניתן ליצור בעזרת חבילת המתנע המקוונת.

כל כרטיסי הביקור הדיגיטליים שראינו במדריך המבוא נבנו על פלטפורמת הייסטאק וכולם עובדים עם חבילה למתחילים מקוונים.

כרטיסי ביקור דיגיטליים זהים כמעט לכרטיסי ביקור

אך הם נוצרים ומוחלפים דרך האינטרנט, ולא באמצעות נייר והדפסה כבעבר. שלא כמו כרטיסי ביקור מסורתיים, כרטיסים דיגיטליים משמשים לחלוקת פרטי קשר עם שותפים ולקוחות. ה- – שנבנה מהיסוד – עם רשת מובנית, כך שהם מאוד קלים לשימוש.

זה אומר שככל שאנשים רבים יותר משתמשים ב- Haystack

נוכל לזהות אנשי קשר לפי כתובת דוא"ל וליצור באופן אוטומטי את כרטיסי הביקור הדיגיטליים שלנו. בעולם הדיגיטלי יותר ויותר של ימינו, אין דבר נוח יותר מלהחזיק את כרטיס הביקור שלך בפורמט דיגיטלי. כרטיסי ביקור דיגיטליים יכולים להיות דרך נהדרת להבטיח שאנשי הקשר שלך הופכים לקלים ונוחים יותר עבורך.

ניתן ליצור כרטיסי ביקור דיגיטליים במחשב iPhone

iPad או Android ולעתים קרובות הם זמינים במגוון פורמטים כולל נייר, דיו, ללא נייר או דיגיטלי. ניתן להפיק כרטיס ביקור מודפס דיגיטלית באמצעות דפוס אופסט או באמצעות לייזר, אך האיכות זהה. יש הבדל באיכות בין כרטיס ביקור דיגיטלי המיועד להדפסת לייזר לכרטיס ביקור מסורתי המעוצב עם דפוס אופסט, מכיוון שהוא יקר יותר.

גרסה מקוונת של כרטיס ביקור וידאו זה זמינה באמזון, גוגל פליי, iTunes, אמזון וידיאו וחנויות מקוונות אחרות.

פתרון זה יכול לסרוק ולקרוא את כרטיס הביקור שלך תוך כדי פריסה אינטואיטיבית וממשק גרור ושחרר קל לשימוש לכרטיסי ביקור ומסמכים עסקיים דיגיטליים אחרים.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן