לבריכה

עברו חודשיים מאז ששחיינים ברחבי העולם הצליחו להיות בסביבת האימונים שלהם ולגשת לבריכת שחייה עקב מגיפת ה- COVID-19. הטריאתלטה המקצועית שרה מקלארטי קיבלה את ההזדמנות להתנסות באימון שחייה יבשה כשלא נכנסים לבריכה המקומית. בדוק את רשת הכדורעף וחישוק הכדורסל המיועד לשימוש כבריכת שחייה במרכז Aquatics באוניברסיטת קליפורניה, סן דייגו (UCSD).

בריכות אלו יכולות לנוע בין בריכות גדולות בהן תוכלו לשכב, לאטריות בריכה לילדות קלאסיות, לכדורי בריכה גדולים, קטנים ואפילו קטנים. אתה יכול לבחור את הסוג הרצוי כל עוד הוא גדול מספיק כדי לשבת עליו, אך לא גדול מדי או קטן מדי.

למרות שה- CDC אינו מציע למבקרים להתקלח לפני כניסתם לבריכה, סביר להניח שבריכות שכבר קיימות כלל זה יאכפו אותה באופן פעיל בקיץ.

כשאתה שוחה בבריכה

עשה סנסציה לפני שתגיע לבריכה הבאה ותראה אם אתה יכול לשחות עם החברים, המשפחה או הקולגות שלך – עובדים – במסיבת הבריכה הבאה שלך. בין אם על החוף, בפארק מים, באגם או בבריכה, ביום חם זה תענוג אמיתי. אמור "sayonara" לבריכה על ידי שחייה בה, עם משחק מים קלאסי לילדים הכולל אביזרים – בחינם ומבטיח שעות של שלמות ליד הבריכה לאמא ואבא.

צמרמורת על שפת הבריכה

היא דבר אחד, אבל זה יכול לשחרר רמה חדשה של הרפיה, וזו אחת הדרכים הטובות ביותר להפחית את כמות הזיעה וכימיקלים אחרים שמכניסים לבריכה שלך. לאחר השחייה יש להתקלח במהירות ולהגיע לפחות שעה-שעתיים לפני שחייה בבריכה כדי למזער את הזמן בחדר ההלבשה. הבריכה פועלת לפי אותם כללים כמו בשאר שעות היום, כמו מקלחת חמה, קירור ומקלחת.

השימוש באלכוהול, סמים, טבק, אלכוהול וחומרים מזיקים אחרים, כמו גם עישון ואביזרי סמים, אסור באזור הבריכה.

ילדים בגילאי 9 עד 11 שיכולים לעבור מבחן שחייה על ידי מנהל הבריכה רשאים להשתמש בבריכה ללא ליווי

אך מטעמי בטיחות השימוש בבריכה מוגבל לילדים מתחת לגיל 12. משתמשי בריכות שחייה שיש להם כרטיס גישה למתקנים יכולים להיכנס לבית המועדון לצורך שחייה, צלילה ופעילויות פנאי אחרות. בגדי ים רטובים אינם מורשים בבתי המועדונים, וגם מגבות רטובות או פריטי היגיינה שאינם אישיים אחרים.

בשעות הפעילות הרגילות הכניסה לבריכת השחייה אפשרית רק דרך השער שלה ולא דרך המועדון

השער ממוקם בסמוך לבריכות כדי להרחיק ילדים מהמים כאשר הם לא נצפים על ידי מצילים או מבוגרים. עם זאת, התוכן הכימי והסיכונים הנלווים לרוב בריכות השחייה פירושן שעל תינוקות להיות בני 6 חודשים לפחות לפני שהם מתרחצים. אם יש לך ילד מתחת לגיל 12 או תינוק מתחת לגיל 5, בילוי של יום או יומיים בבריכה יכול להיות בעיה.

בנוסף, בריכות, בייחוד ציבוריות, מכילות משטחים שנגעה בהם לעתים קרובות, כמו דלת הכניסה לבריכה, הדלתות שנכנסות לשטח והמים.

לכלבים ציפורניים חזקות שיכולות לקרוע בקלות דרך ספינות בריכה

ולכן עדיף להרחיק אותן מבריכות עם ספינות פלסטיק או ויניל. אם אתה מגלה מכסה ניקוז פגום או חסר, שאל את מפעיל הבריכה אם הבריכה או הניקוז תואמים לחוק בטיחות הרחצה והספא. זה מאפשר למנהלי הבריכות לתעד את השימוש בבריכה כדי שתוכלו לחזות את הסיכון לפגיעה בביוב, כיסויי ניקוז וציוד בריכה אחר. כדי להדריך אותך במחקר תכנון הבריכות שלך ולעזור לך להעביר את השיחה, ריכזנו עבורכם רשימה של מילים וביטויים שאתה צפוי להיתקל בהם כשאוספים רעיונות לעיצוב בריכות ופוגשים בונים ומעצבים לבריכות.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן