מה השלבים בשיפוץ חדר אמבטיה?

במהלך השיפוץ ניתן להתקין אריחים, אמבטיות וקירות מקלחת באזורים אחרים בחדר האמבטיה שלכם. אם אתה בטוח שאתה יכול לחסוך כסף באמצעות גישה DIY, אחד השלבים הצפויים ביותר בתהליך שיפוץ חדר אמבטיה הוא התקנת אסלה.

עדיף לרצף את קירות המקלחת ואת האמבטיה לפני שתתחיל לרצף אזורי אמבטיה אחרים

בהתאם לאופן בו מרוהט חדר האמבטיה שלך, תוכל להניח את כל אריחי הקיר והרצפה שלך בו זמנית. לאחר שהתקנת אריחי אמבטיה לשיפוץ חדר האמבטיה שלך, תוכל להמשיך להניח וילונות מקלחת, מוטות ודלתות על תא המקלחת שלך.

מחדר הכביסה

כגון אריחים, רצפות ומתקנים סניטריים, תוכל להגיע לחלק האחרון של תהליך שיפוץ חדר האמבטיה: תוספת אביזרים. לאחר שטיפלת בקירות וסיימת להתקין גופי תאורה חדשים, הגיע הזמן להתקין ארונות איפור הנמצאים ברשימת שיפוץ חדרי האמבטיה שלך. לאחר מכן נעבור לאחד השלבים המיוחלים בתהליך ההסבה: התקנת אסלה.

אם הסרת את המקלחת הישנה שלך במהלך שיפוץ חדר האמבטיה

סביר להניח שתצטרך מתישהו חדש. בשל העלות הקיצונית של התקנות סניטריות, יתכן שלא יהיה מעשי להתקין אביזרי ריהוט כגון שירותים, אמבטיות ואביזרי אמבטיה, אך שדרוג לאמבטיה, אריחי מקלחת בהתאמה אישית או דלתות זכוכית יכולים לתת לחדר מראה רענן.

חדרי אמבטיה רבים אינם זקוקים לשינוי מלא

אך החלפת אריחים ואביזרים יכולים להעניק לחדר את מתיחת הפנים הדרושה לו. מהפך חדר אמבטיה יכול לכלול החלפת אריחים, התקנת איפור או שירותים חדשים וצביעת חדר האמבטיה. זכור כי עלות שיפוץ חדרי אמבטיה תלויה בחומרים שאתה מחליף ומתקין – שיכול לעלות עד אלפי דולרים עבור חדרי אמבטיה קטנים יותר.

עלות שיפוץ חדר אמבטיה

בין אם אתה עושה את זה לבד או עם מישהו אחר, תלוי בכלים ובחומרים שאתה צריך לקנות. הדרך הקלה ביותר ליצור תקציב היא לשכור מעצב או שיפוצניק מקצועי שיעצב חדר אמבטיה חדש שיתאים לתקציב שלכם וידריך אתכם את שלבי השיפוץ.

תלוי אם תחליף אביזרים ואריחים או תכנן מחדש את כל החדר

שיפוץ חדר האמבטיה עשוי לעלות בין $ 10,000 ל $ 30,000 AUD. שאל את קבלן שיפוץ חדר האמבטיה שלך אם הם יצליחו להוריד את המחיר של אבזור, אריחים, צבע ותאורה. שיפוץ חדרי אמבטיה יכול להיות קוסמטי בלבד, אך מעצב אמבטיה יכול לסייע בבחירת חומרי רצפה, חומרי קיר, גופי תאורה, אביזרי סניטריים, ארונות, שרטוטים ועוד.

העיצוב שאתה בוחר לשיפוץ חדר האמבטיה שלך צריך להתבסס על ההעדפות האישיות שלך לאלמנטים עיצוביים אסתטיים שלדעתך ייראו טוב בחדר ותקציב.

לפני שאתה עושה מדידות ופותח את דלת המקלחת

עליך להקדיש את הזמן לתכנן צעד אחר צעד את שיפוץ חדר האמבטיה שלך כך שתדע במה אתה נמצא. קרא היטב ותכנן לשפץ את פריסת חדר האמבטיה שלך כך שהבל המודרני שתבחר תואם את הכמות הנכונה של האריחים שנרכשו. וודא שכל מרכיבי העיצוב שלך תואמים בצבע – לדוגמה, אם ברצונך לצבוע את הקירות בכחול רך, מומלץ להימנע מהתנגשויות צבע עם כחול באזורים אחרים בחדר האמבטיה.

שיפוץ חדר אמבטיה הינו פרויקט מורכב ויקר הדורש תכנון קפדני

לוחות זמנים ארוכים ותיאום קפדני עם מקצועות שונים כגון אינסטלטורים, נגרים, חשמלאים וריצופים. המרת חדר אמבטיה בעצמך אינה מתאימה לכולם, אך ישנם מספר צעדים שתוכל לנקוט בכדי להימנע מטעויות יקרות בשלב ההריסה. בצע את 10 השלבים הבאים לשיפוץ חדר אמבטיה והשלמת שיפוץ אמבטיה בזמן ובעלות.

המדריך הבא יעזור לך לברר כיצד לשפץ את חדר האמבטיה שלך צעד אחר צעד. 10 השלבים להסבת חדר אמבטיה מספקים לוח זמנים של החלקים הנעים ולוח הזמנים של פרויקט שיפוץ. מדריך זה מנחה אתכם בששת השלבים של שיפוץ חדר האמבטיה שלכם.

אם אתה מתכנן לשפץ את חדר אמבטיה DIY שלך

מדריך זה ינחה אותך בתהליך צעד אחר צעד, ויקל עליך להפיח חיים חדשים בחדר האמבטיה שלך. המאמר של היום מציע מבט על המוצר המוגמר, קישורים לאנשי מקצוע קשורים והנחיות בנושא אריחי חדר האמבטיה והתקנת דלתות מקלחת. הצרכים הספציפיים של הפרויקט שלך קובעים את השלבים של תהליך ההמרה של חדר האמבטיה והרצף שלו.

שים לב שככל שאתה עובר את 10 השלבים של שיפוץ חדר אמבטיה

תצטרך לעשות הרבה בחירות. אתה יכול להתקין רעיונות מודרניים להמרת חדר אמבטיה כגון התקנת אורות קוסמטיים חדשים בעצמך או בעזרת עזרה מקצועית. עלינו לחבר מנורות וגופי חשמל אחרים לחדר הרחצה החדש שהוסב.

אם הקירות גלויים אך הרצפה עדיין לא הסתיימה, בצע את השלבים לשיפוץ אמבטיה על ידי התקנת וחיבור צינורות סניטריים. יש חדר אמבטיה חדש, כך שההתקנה יכולה להיות גסה – בעת התקנת ביוב וחיבורי מים לכיור, למקלחת ולשירותים.

במהלך ההריסה מסירים אריחים

רצפות ואביזרים ישנים ומכבים את אספקת החשמל והמים לחדרי הרחצה. תכנון מראש הוא קריטי, במיוחד עבור אלה שיש להם רק חדר אמבטיה אחד בבית, כך שיוכלו לעשות סידורים להתקלח ולהשתמש בשירותים בעת פירוק חדר האמבטיה. כמה חבר'ה השחיתו חדרי אמבטיה על ידי הסרת יהירות, שירותים, אמבטיה, מסכי מקלחת ורצפה.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן