מותר לטוס עם קמגרה

הדבר האחרון שאתה רוצה הוא להגיע לבדיקת הביטחון בשדה התעופה רק כדי להחרים את מזוודת הוויאגרה שלך. אבל כשמדובר בנשיאת ויאגארה במזוודת היד שלך, ישנם כמה קשיים שאתה עלול להיתקל בהם.

עדיף תמיד לשחק את זה בבטחה ולהביא את פרטי המרשם שאתה צריך להביא איתך בדלפק הצ'ק-אין בשדה התעופה, כמו גם עותק מהתיקים הרפואיים.

באופן כללי

אתה צריך לקבל מרשם תקף או מכתב מרופא באנגלית, רשימה של כל התרופות שאתה מביא לארה"ב, כולל תיעוד המראה ששלחת את התרופה לשימושך במהלך ביקורך אצל ארצות הברית. אם אתה טס ויש לך את התרופות המרשמות שלך במזוודות שלך, עליך לאחסן אותן במיכל בטוח, מאובטח ומאובטח לגישה נוחה במהלך הטיסה.
למידע נוסף על מותר לטוס עם קמגרה ניתן לבקר ב-

קמגרה ללא מרשם לרכישה אונליין

אם אתה נוסע לארצות הברית או למדינה אחרת ואתה צריך למלא מרשם

אנא התייעץ עם הרופא שלך. אם נקבעו לך תרופות לשימוש אישי, יש סיכוי טוב שאסור לך לקחת את זה. אין ליטול תרופות מרשם לטיפול ב- ED או במצבים אחרים אלא אם כן הרופא שלך יעץ לך לעשות זאת.

אם אתר או ארגון מוכנים למכור את קמגרה ללא מרשם

אין זה סביר שיהיו כל נקיפות מצפון למכור תרופות מזויפות. אתרים אלה עשויים למכור תרופות מזויפות, שעלולות להיות מסוכנות, אשר למעשה אינן דומות מעט לוויאגרה. קמגרה ג'לי אוראלי הוא מוצר כזה, שאינו מאושר בארצות הברית, ובעל סיכון גבוה למנת יתר ולתופעות לוואי שעלולות להיות קטלניות כמו בחילות, הקאות ושלשולים.

הוא משווק גם בשם Revatio, אך שם המותג מאושר רק על ידי ה- FDA לטיפול במצב הנקרא יתר לחץ דם ריאתי. לכן הוא אינו חומר מבוקר ואינו מורשה לשימוש בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, דרום אפריקה או בכל מדינה אחרת.

קמגרה אינה מורשית כעת למכירה בבריטניה ולכן אין זה חוקי לקנות או למכור אותה במדינה זו

קיימות תרופות בטוחות ויעילות רבות במדינות אחרות אשר לא הוערכו או אושרו על ידי ה- FDA לשימוש או למכירה בארה"ב. לכן, איננו יכולים להבטיח את בטיחותם ויעילותם של קמגרה להפרעות בזיקפה באף אחת מהמדינות הללו. אמנם לא מומלץ לקחת תרופה אחרת שנרכשה באופן מקוון מבית מרקחת ללא רישיון, אך קיימות מספר תרופות אחרות, שרבות מהן בטוחות ויעילות לטיפול בתפקוד לקוי של זיקפה.

חובת מרשם

רק תרופות ללא מרשם רפואי טומנות בחובן פוטנציאל סכנה רב. התרופה לא מתאימה לך ועלולה להכיל כל דבר אם היא לא מבית מרקחת מקוון מוסדר כהלכה. אם התרופה נשלחת בדואר, ניתן לעכב אותה על ידי המכס עד שפקחי ה- FDA יוכלו לבדוק אותה.

אם קיבלת ויאגרה שלא כדין

היא כנראה תאסוף על ידי מאבטח ותוחרם עבורך. אם קיבלת את הגלולות ללא מרשם מהרופא שלך, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לקחת את המרשם איתך כך שניתן יהיה להציג אותו לקצין התורן כשהוא שואל אותך על כך.

התרופה חייבת להיות בטוחה וחוקית

אך יחד עם זאת, ניתן לרכוש ויאגרה ללא מרשם מבלי לדרוש מיומנויות לחימה צמודות מספיק או שיקול דעת. סטן משנה במהירות את הנושא: "משפחת גלולות המין של קמגרה של שארמה תהיה גם גלולות מין של קמגרה מהבירה המקורית. יש סיכוי טוב שיהיו השפעות מופלאות וכוחו של כוח נשמה מסוג זה יהפוך לכוח תגרה. יחד עם הגמישות של רוחניות ותגרה, הגלולה הזולה ביותר לשיפור הגברים היא מסוכנת.

הנחיות הייבוא האישי של ה- FDA כוללות הוראות על תרופות שעשויות להיות בלתי חוקיות בארצות הברית. אם אתה נכנס לארצות הברית עם התרופה, אתה מכוסה על ידי מינהל אבטחת התחבורה (TSA), הפועל בשדות תעופה בארצנו.

מספר המרשמים הזרים שניתן למלא על ידי מעט מאוד בתי מרקחת נקבע על ידי המדינה על ידי ארה"ב. משרד הבריאות ושירותי האנוש (HHS).

זה אולי מפתה לקנות מקורות מקוונים זולים ללא מרשם

אך זה לא שווה את זה. זה לא אומר שכל אתר שמוכר תרופות ED עושה זאת באופן לא חוקי. ללא מרשם. קנייה באתר לא מוסדר או מזויף טומנת בחובה סיכונים עצומים מכיוון שאתה פשוט לא יודע מהי התרופה שאתה קונה. אין טעם לקנות קמגרה, ג'לי דרך הפה או תרופות אחרות ללא מרשם דרך האינטרנט אם אתה פשוט לא יודע מה זה יכול להיות. זכור כי אין זה חוקי לקנות מרשם – רק תרופות אלא אם כן הרופא שלך כתב מרשם במיוחד עבורך. אם אתה מקבל ויאגרה באמצעות בקרת שדה תעופה במזוודות הידיים שלך או בתיק השירותים שלך, עליך להיות בטוח שאתה יכול להוכיח בבירור שנרשמת לך לשימוש אישי.

 

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן