מחמם מים לבריכה ביתית

עלות חימום הבריכה היא פרט גדול עבור מרבית המשפחות, אך בכדי למצוא את החימום המושלם לבריכה לאורח החיים בבריכה, עליכם לשקול כמה דברים לפני הקנייה. הצורך בתנורי בריכה והתקציב הם שיקולים חשובים כאשר מחליטים איזה סוג של הנ"ל – יש לקנות תנורי קרקע. העלויות מנותחות בצורה הטובה ביותר כאחוז מהעלות של דרך זולה לחמם את הבריכה ובמהירות התחממותה, ולא כהערכה של כמה היא עולה.

סוג זה של תנור בריכת שחייה פועל כמו כל תנורי החימום המופעלים על ידי פרופאן, למעט כשמדובר בחימום מי הבריכה.

מחממי בריכות גז מהירים הרבה יותר לחמם מי בריכה

אך הם נוטים להיות יקרים יותר ולעיתים רועשים, והם יעילים פחות ממקביליהם החשמליים. אם אינך בטוח מהו קומקום חשמלי לבריכה שלך, שקול מה עשויה לעלות משאבת החום עצמה. משאבות חום חשמליות מעלות את טמפרטורת הבריכה פחות מהר מאשר תנורי הבריכה לגז, כך שתוכלו להפעיל אותן זמן רב יותר ופחות כסף. אתה רוצה בריכה גדולה המכילה כמות גדולה של מים ואתה רוצה לחמם אותה במהירות, או אם אתה רוצה להשתמש בה במהלך היום ולחמם אותה ליום.

מצד שני

העלויות החודשיות להפעלת מערכת חימום גז תמיד עשויות להיות זולות יותר מאשר חימום בריכה חשמלי. אם כבר מדברים על זול יותר: גם אם יש לך עלויות יקרות מראש, אתה חוסך יותר אם אתה מתקין רדיאטור לבריכה סולארית ומרוויח את הכסף שלך לאורך זמן. עלויות חימום הבריכה שלך הן מינימליות בהשוואה לחימום גז והן נותרות כך למשך כל ימי מערכת השמש שלך. בין אם אתם רוצים חימום גז, חשמלי או סולארי לבריכה, חשוב לבחור את הגודל המתאים לבריכה שלכם. אתה צריך להיות זהיר מאוד לגבי גודל הבריכה, כי אתה צריך לעשות את זה כל כך גדול שהוא ממש בין התחתית לבריכה שלך. הסתכלו על 23 תנורי הבריכה הסולאריים הללו וראו איזה גודל וקיבולת הם יתאימו ביותר לבריכת שחייה! ייתכן שתרצה ללמוד עוד על הגודל והקיבולת של תנורי הבריכה הסולאריים שלך ומה הם, בקר בדף מחשבוני הסולארית שלנו.

הגודל המתאים לחימום הבריכה שלך תלוי בכמה שהוא חזק והאם

הוא יכול לחמם את הבריכה לטמפרטורה הרצויה. מערכת חימום הממוקמת מעל פני הקרקע לבריכת שחייה היא בעלת BTU נמוך יותר ממערכת חימום בריכה תת קרקעית, אך היא עדיין תהיה בגודל המתאים לה, לא משנה כמה היא חזקה או חזקה.

היבט נוסף של חימום סולארי הוא החשמל הדרוש לשאיבת מים מהבריכה הסולארית על הגג לבריכה.

אם אתה אוהב את הבריכה שלך ורוצה להשקיע יותר זמן בה

חימום הבריכה יכול לעזור. אם יש לכם בריכה קטנה, זה יכול להיות בסדר להשתמש במחמם מים ללא מים כדי לחמם את הבריכה. עם זאת, אם אתה מחמם את הבריכה שלך בתנור חסר ערוצים, מקור המים יהיה הבריכה, ולא מי התהום. חימום הבריכה יגביר את רווחתכם בבריכה וגם יאריך את זמן השימוש.

ללא אור שמש קבוע, לדודי הבריכה הסולאריים אין דרך להעביר את אנרגיית החום למי הבריכה. במקום זאת, הם צריכים לקרר את הבריכה בבוקר ולקרר אותה בשעות אחר הצהריים והערב.

הפיתרון הטוב ביותר הוא לרכוש תנור מיידי ללא מים, אשר תוכנן במיוחד לבריכת שחייה, כפי שמראה הדוגמה לעיל. זה עובד באמצעות חום הבריכה כדי לחמם אותו ומספק את מיכל המים ואספקת המים לבריכה שלך מי תהליכים.

אם הבריכה המקורה שלך נמוכה מ -10,000 ליטר

כדאי לך לשקול להשתמש בחימום בריכה חשמלי. אם אתם מחפשים דרך ידידותית לסביבה לחמם את הבריכה שלכם, תנורי גז לבריכה עשויים להיות התשובה עבורכם. משאבות חום לבריכה ומחממי גז עושים עבודה טובה בחימום בריכות שחייה של מים מלוחים. עם זאת, אם אינכם משתמשים בבריכה באופן קבוע, איננו ממליצים לחמם אותה אם היא מחוממת לפרק זמן קצר.

אם אתה מעוניין לחמם את הבריכה שלך אך אינך יכול להרשות לעצמו עוד לחמם אותה באמצעות דלקים מאובנים בלבד

עליך לשקול התקנת חימום בריכה סולארית. קל לבנות מערכת סולארית יעילה לבריכה והתקנתה היא פרויקט DIY, ואילו תנורי בריכה מסורתיים זקוקים לעזרת אינסטלטור בכדי להתקין אותם. דוד שמש לבריכה סולארית יכול לחמם את הבריכה שלכם לזמן קצר בזמן שהוא מחמם את המים בבריכה ועוזר להפעלת הבית שלכם.

בניגוד למחממי המים בביתך המחממים את המקלחת או את מי האמבטיה שלך, דוד בריכה מחמם את המים בבריכה, ומאפשר לך להתקרר בבוקר קריר ולשחות כמה חודשים נוספים.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן