מלטשת לקירות גבס

אני משתמש במלטשת מוטות כדי להסיר עודף לדיס, למשל עקבות שנותרו על ידי כלי קלטת באזור הכתר או כאשר הוחל יותר מדי לדיס על מפרק מצטלב ויש צורך לערוב מחדש. השחזה הגסה במלטשת מוט יכולה להיות מצוידת בנייר דק 150 גרגירים לעיבוד מהיר של חיבורי שחיקה, תפרים ופינות. הם יכולים גם להיות מצוידים ב -150 נייר מסך שוחק, שמחליק 95 אחוז משטח החגורה בצורה מצוינת.

כשאתם טוחנים את המחברים, לחצו את מלטשת הבר בעדינות לתפרים ולפינות החיצוניות. עבדו את הספוג בצד השחזה בתנועה מעגלית גדולה כדי לטחון את המפרקים, הפינות, הברגים ותיבות ההפעלה.
למידע נוסף אודות מלטשת קירות גבס כדאי להעיף מבט ב- streetmarket.co.il

חפש חריצים ונקבים חלולים ומלא אותם בדיס טרי בעזרת הפנס שלך וייבש אותם עם הספוג הרטוב שלך

כשהקירות יבשים, תוכלו לצפות את הפריימר בחול ולמרוח את הטפט או המרקם לבחירתכם. המשך ונקה את הספוג השוחק בעזרת פיסת נייר קיר גבס מקופלת.

לאחר המריחה הראשונה של הבוץ

אחז במנורה והפנה אותה מהקיר כדי לקבל תצוגה טובה של קצוות, רכסים או פגמים אחרים. צרף סדרה של אורות חנות בזמן שאתה טוחן ובחן את האזור לאחר כל מעבר עד שתמצא אזור חלק מספיק כדי לענות על צרכיך. ככל שהריאות והעיניים עדינים יותר, כך האבק שנוצר בעת שיוף קיר הגבס מרגיז יותר.

שחיקה יבשה

היא השיטה האופיינית לגימור חיבורי קיר גבס מכיוון שהיא יוצרת משטח חלק, וזה אידיאלי אם אתם מתכננים לצבוע קיר גבס. בעת שיוף קיר גבס ומשטחי ריווח יש להרחיק מגודל גרגרים של 100-150, מכיוון שזה הנפוץ ביותר, אך ניתן להשיג נייר שיוף מתאים. אתה יכול להשתמש בנייר זכוכית מסחרי כדי לטחון פערים, אך עשה זאת בזהירות.
עבור עוד פרטים נוספים אודות מלטשת לקירות גבס עליך לבקר ב- deko-israel.com

הימנע משחיקה בקו ישר

אך הסתובב באותו אזור באותו כיוון והשאיר חריצים ושקעים. לחיצה על נייר השיוף על האצבעות יוצרת נקודות לחץ וכתמי חול זה על זה. השתמש בספוגים שוחקים בפינות קופסאות החשמל והפעל לחץ קל כדי למנוע נזק לקיר הגבס או הנייר.

אם לוואקום שלך יש פילטר מקדים, השתמש באחד שנועד להפריד בין אבק גבס וחלקיקים עדינים אחרים. נסה לטחון חללים וקוצים גדולים ולמרוח שכבת לדיס עם כף.

עם שיוף מוגזם בקצוות המפרקים

קל לפגוע במשטח קיר הגבס מהנייר. יש לכסות סדקים משותפים בחומר מרוכב, ואזורים המשייפים ברמה לא אחידה יעשו את העבודה. השחזה דורשת התייחסות מיוחדת סביב שקעים, שקשה יותר להחליק אותם מאשר משטחים שרוטים.

השיטה האופיינית האחרת

היא שימוש במלטשת כדי להחליק אי סדרים הנגרמים על ידי מריחת דיס על קיר גבס. הערך האמיתי של טשטוש קצוות המפרקים הוא בכך שהוא הופך תפרים לעין שיהיו בלתי נראים בצבע. השיוף עוסק יותר בבלאי מפרקים מאשר בשיוף בפועל, כחלק גדול של סרט ההדבקה והתרכובת נשארת על הקיר אחרי הספוג.

זה יכול להיות מפתה לקנות 80 נייר גרגירים לטחינה מהירה

אך המפרקים המודרניים כה רכים שאינך זקוק לנייר גרגר כבד כדי לטחון אותם. מסכי שחיקה מנייר גרגרי גס עלולים להשאיר סימני השחזה לא רצויים המקשים על עבודתך כאשר אתה טוחן מחדש למשטח חלק. זכור כי שיוף אוטומטי, בין אם אתה משתמש במלטשת אוטומטית, במלטשת ואקום או במלטשת ידנית, הוא הטוב ביותר לשיוף גס ולא לשיוף סופי.

שיוף יבש נוטה להיות בעל משטח חלק יותר

ואילו שיוף רטוב הוא מעט מחוספס יותר. כשאתם טוחנים זה לצד זה, אתם מקבלים את התוצאות הטובות ביותר עם שריטות מינימליות. החדשות הטובות הן שספוג רטוב יסתיר פגמים קלים, אך שריטות וגזיות גדולות ידרשו מריחה מחודשת של בוצה משותפת, וכתוצאה מכך יותר שחיקה … אה.

ליטוש קיר גבס אינו תהליך מסובך

אך הוא יכול להיות מעייף ומאובק, וזה בהחלט לא עובד עבור מכונה. אם אתה מתכונן לטפט את הקיר לאחר הצביעה, אתה לא צריך לשייף את קיר הגבס עצמו, אלא את הדיס ששימש לקלטת. יש לשייף את התערובת לפני שהקלטת מגיעה לתפרים ואז נעלמת מתחת לשכבת צבע, הדורשת מיומנות וזהירות מסוימת.

קלטת רשת היא דבק שהשתמשנו בו בעבר והוכיח כי קשה להסירו כאשר חול משייף ומרקמי רשת עוברים בקלות, ולכן בחרנו בסרט נייר למשך הזמן שלוקח להדבקת מיטת בוץ לקיר.

שמעתי שאנשים משתמשים בספוגים או חולצות טריקו לשיוף רטוב

אבל לקחתי ספוג חול שנמכר עם חומרי מלטש אחרים של קיר גבס, אך הוא נמצא בצד המחוספס לקרצוף. במקום ספוג, השתמש בגוש חול עם 120 גרגרים, מכיוון שהוא מחזיק מים טוב יותר ויש לו כוח שוחק יותר מספוג רגיל. אני לא רוצה שהוא ישפשף על נייר הקיר הגבס, הלח והלח בלבוץ ואבק יבש, והחול יידבק אל פני הגוש, מה שלא קורה כשהוא יבש בעצמות.

השתמשתי בספוג שיוף יבש וקיפלתי פיסת נייר זכוכית לסיום העבודה

ואז הדבקתי עם מלטשת את פני מלט השיוף ועברתי למלטשת ידנית כדי לסיים את השיוף. בעזרת מלטשת היד הנחתי 150 נייר זכוכית גרגירים עדינים על המסננת ואז הלכתי לתפרים ולפינות המחברים.

שחיקה ביד עם מלטשת חשמלית היא מכרעת בכדי לבצע את מרבית העבודות ולתת לך גימור נהדר. אם אתה רוצה שהגימור יהיה קצת יותר טוב, פספס את השיוף הכוחי, כי שיוף ידיים עובד רק על קיר גבס מטופל.

קיר גבס בוולטהם

מסצ'וסטס, הראה לנו כיצד לבזז גבס עם לדיס מעורב מראש (המכונה גם טיט יבש). תליית קיר גבס דורש מעט כוח שרירים, אך גימורו או טפטו דורש קצת עדינות. נדרשים כמה כלים, מסכיני גבס קטנים ועד גדולים, ראש מסתובב וקצת שחיקה כדי לסיים את גבס.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן