מנעולן רכב מוסמך

מפתחות משדר הפכו פופולריים יותר ויותר בקרב יצרני הרכב בשנים האחרונות מכיוון שהם מציעים אבטחה גדולה יותר ממפתחות רכב קונבנציונליים. ב- JROPS אנו מספקים לתושבים באילת שירותי תיקון ותכנות מפתחות משדר ומפתחות לשדר, ויש לנו את הכישורים והמומחיות לעשות זאת. מפתח המכונית המשדר שלך משתמש בקודי רול כדי לאותת על נעילת הרכב שלנו עם הכלים והמידע העדכניים ביותר של יצרן הרכב כדי לאפס את המפתח בהתאם למפרט.

ניתן גם להתקשר למנעולנים שלנו כדי לסייע בנעילה ובעיות מפתח במטוסים קלים. אם נעלתם את המפתחות ברכבכם, זה נקרא מנעול לרכב ועליכם להתקשר למנעולן רכב. מנעולי הרכב שלנו עוזרים לך לתקן מנעול או בעיית מפתח ברכב מסחרי.

ההבדל היחיד בין כלי רכב פרטיים ומסחריים

הוא שמנעולנים שלנו באיל זקוקים לאישור של בעל הרכב לפני שהם יכולים להתחיל לעבוד. אם אתה נתקע עם מנעול לרכב בזמן שאתה נוהג עם קרוואן על הכביש המהיר או אם המפתחות שלך תקועים במנעול של מכוניתך הנעה, אנו שמחים לעמוד לרשותך. אנו מומחים בעלי הכשרה גבוהה המאומנים בכל סוגי הרכבים הקיימים בארצות הברית כיום.

המנעולנים המקצועיים שאנו מדגישים כאן מציעים שירותים משתלמים לכל סוגי מנעולי הרכב ומספקים חירום נייד 24/7

בין אם יש לכם נעילת רכב חירום בחצות או לא תוכלו למצוא את המפתח שלכם במהלך החגים, אחד ממנעולי הרכב המוסמכים שלנו יגיע לעזרתכם עם שירות המנעולן באילת שלנו לרכב. מנעולני הרכב המוסמכים כאן ב- אילת

אם מסיבות שונות אין לך יותר גישה למפתחות הרכב שלך

תוכל ליצור איתנו קשר בטלפון. אנו מספקים שירות לרכב נייד לפתרון בעיית השירות העיקרית שלך. אם במקרה נעולתם עם מפתח פגום או שאיבדתם את מפתח הרכב שלכם, צרו איתנו קשר בכל שעה ביום או בלילה ואנו נשלח אליכם מכונאי רכב מוסמך לתקן את כל הבעיות שלכם בכל מקום בו אתם נמצאים.

התקשרו לשירות מנעולן באילת 24 שעות ביממה בטלפון 

כדי לקבל הצעת מחיר לתיקון נעילת מפתחות. כך או כך, מנעולני החירום הניידים שלנו מאומנים היטב ובעלי יכולת להחזיר אתכם ואת מכוניתכם בבטחה בזמן הנסיעה. רכבי החברה שלנו הם רכבי דיזל גדולים עם קסם ישן טיימר קלאסי, אבני חן ורכבים משפחתיים בעלי ערך.

לחברת המנעולנים יש שבע עשרה חנויות קמעונאיות והיא אחת מיצרניות הרכב המנוסות ביותר במדינה

ביל לוק אנד קי מפעיל את המנעולנים שלה לתושביי אילת מאז 1978. אנו דואגים שתדעו שכשאנחנו מגיעים בדואר או בוואן, שירות המנעולן שלנו ילבש חולצה רקומה עם שמנו כך שניתן יהיה לזהות אותה בקלות . קורס זה מכסה את כל דגמי הרכב המקומיים, אסיה ואירופה. אם אתה מאבד את השלט הרחוק ללא מפתח לרכב שלך, אנו מציעים החלפת OEM (ראה דף השלט הרחוק שלנו). אתה צריך להיות מוכן גם לפתוח עסק סלולרי משלך כמנעולן רכב.

קורס מנעולנות כללי בן חמישה ימים מכסה את רוב ההיבטים של ייצור מפתחות פרטיים ומסחריים וכיצד לפתוח עסק ולשווק אותו

לאחר סיום קורס זה הסטודנטים מוכנים להקים מנעולן נייד או נייח משלהם. לאחר שנרשמתם לקורס הסמכת שירות המנעולן שלנו, תוכלו להתחיל ללמוד ברגע שסיימתם את הקורס.
כדי לראות עוד פרטים מורחבים בתחום של מנעולן רכב מוסמך נא לגשת לאתר eyalock.co.il

לימוד כיצד לפתח ולחדד את כישוריך המקצועיים לא אמור למנוע ממך לעבור את קורס הסמכת שירות המפתח שלנו

רוב הסטודנטים שלנו מסיימים את הקורס תוך 4-8 שבועות מרגע ההרשמה והופכים למנעולן מוסמך המוכר על ידי איגוד המנעולנים הבינלאומי. הקורס כולל 60 שעות של שיעורים והדרכה מקוונים, כך שתוכל לקבוע את הקצב שלך, כמה מהר אתה לומד.

עם סיום קורס המנעולן המקוון ותעודתך או תעודתך

תוכל לעבור הכשרה נוספת לפיתוח מיומנויות ספציפיות כגון תחזוקה ותיקון של מערכות מפתח מאובטחות במגזר המסחרי, עד כמה שם בלבד. תוכל גם להשלים הכשרה למנעולן מוסמך באמצעות עמותות מקצועיות כגון האיגוד, המציעות קורסי הכשרה לשמירה ולשיפור כישוריך בזמן שמתפתחות תכונות הבטיחות ברכב. הבחירה בקורסים נוספים או הכשרה מעשית לפיתרון בעיות ספציפיות היא עצומה, כך שתוכל לנצל את מלוא היתרונות וההתקדמות בקריירה שלך.

למרות שישנן אפשרויות אימון רבות

הקורסים הספציפיים משתנים מבית ספר לבית ספר. בעוד שחלק מהקורסים הם קורסי מנעולנות כלליים, חלק מההדרכה מתמקדת במנעולי רכב. בנוסף, על התלמידים להשלים לפחות שני בחירות, כגון מנעולי אופנועים מקומיים וזרים. מנעולן הרכב הוא קורס מקיף בן 10 ימים שהוא האולטימטיבי להכשרת רכבים. מנעולן רשום משיג את ההסמכה על ידי השתתפות בקורס מנעולן בסיסי של העמותה למנעולנים בן חמישה או שישה ימים ונבחן בסוף הקורס. שיעורי CRL משלימים את ההכשרה באמצעות שני נושאי בחירה מיוחדים של המנעולנים באילת לבחירתם.

קורס המנעולנות האוטומטי המקיף בן 10 הימים כולל 5-8 ימי הכשרה עם ציוד תכנות מתקדם נוסף ו -2 ימי תרחישים אמיתיים לרכב

כדי לחדד את כישוריכם ולבנות את הביטחון שלכם בכישוריכם. כל קורס מעשי הוא 90% בכדי להבטיח שתדע ליישם תיאוריה בפועל. הקורס בן יום אחד מלמד את התלמידים כיצד להוסיף מקשים, מקשי תכנות אם הם הולכים לאיבוד, ולהתאים אישית חלקים שונים כגון ESL ו- ELV.

קורס חד-פעמי זה לוקח אותך ממנעולן מתחיל למוסמך בעל כישורי Eeprom

זוהי דרך פופולרית ומהירה להשתתף בקורס למתחילים בו תלמדו כיצד לחתוך מפתח, להקים מכונת מפתח, לפתוח ולהרכיב מנעול. קורס זה עוסק במנעולי SFIC שונים, שיטות ליבה לשימוש בסיכות, קודי ליבה וחיתוך מפתחות רגישים.

מנעולן חדש זקוק לכלים משלו

 

כדי לפתוח את עסק הרכב שלו. כדי להדגים את כישוריך כמנעולן רכב, תוכל לקבל את ייעוד המסגר לרכב מוסמך (CAL) על ידי בחינת הסמכה המוצעת על ידי איגוד המנעולנים של אמריקה, איגוד תעשייתי. אנו מציעים קורס למתחילים בו תלמדו כיצד לחתוך מפתחות, להקים מכונות מפתח, לפתוח ולהרכיב מנעולים. לחץ כאן כדי לראות מה תלמד בכל שבוע.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן