מסנן לבריכה

ניקוי עונתי של מסנני בריכה הוא היישום הנפוץ ביותר עבור בעלי בריכות, אך חשוב שמערכת סינון הבריכות שלכם תפעל בצורה אופטימלית. בהתאם לסוג המסנן ולשימוש בבריכה, מרבית בעלי הבריכות יפעילו את המסנן פעם או פעמיים בשנה. מסנני בריכה עונתיים וניקיון הם חיוניים בכדי לשמור על מי הבריכה נקיים מספיק בכדי לשמור עליהם במקרה הטוב וכיצד להחליף את חול המסננים לבריכה. כיצד לנקות את מי הבריכה ולמנוע מחלות הנישאות על ידי מים על ידי החלפת החול בבריכה במהירות ובקלות.

אם אתה משתמש בבריכה שלך לעתים קרובות יותר

כדאי לך לנקות את מערכת סינון הבריכות שלך בתחילת הקיץ או יותר. אם אין לך ניקוי יחידת הסינון כל שלושה או ארבעה שבועות במקום זאת, תכנן את ניקוי מסנן הבריכה הבא שלך עוד היום. גם אם אינך זקוק להחלפה מלאה, אתה עדיין יכול לנקות את מסנני הבריכה.

כמו בכל הדברים הקשורים להתקנת מסנני בריכה

עדיף להתייעץ עם טכנאי בריכות כדי לבחור את הדגם המותג האידיאלי לצרכים שלך. לכל אפשרות עשויות להיות יתרונות וחסרונות, אם כי מסנני הבריכה הטובים ביותר יהיו בסופו של דבר האופציה היעילה ביותר עבורך – יעילה, אמינה וידידותית לסביבה.

מסנן הבריכות שתבחר

זכור שתשיג יותר ממחצית הניקוי של הבריכה שלך אם תשמור על כימיה במים באיזון. פילטר טוב מצמצם את הזמן שאתה מבלה בניקיון באמצעות שואב אבק לבריכה ואיזון המים מדי יום. בשילוב עם מנקה בריכה טוב ומסנן בריכה איכותי, תוכלו להאריך את חיי הבריכה ולשמור על ניקיונה עוד יותר.

היתרון הגדול ביותר של פילטר איכותי

הוא פשוט: בחודשי הקיץ החמים, אתה רוצה ליהנות ממלוא מתקני המים של הבריכה שלך. אם אין לכם משאבת בריכה ומסנן טוב, זה יכול להיות אתגר אמיתי לשמור על ניקיון הבריכה. כי בשלב מסוים עדיף להחליף את הפילטר מאשר לנקות אותו. שמרו על ניקיון הבריכה כך שתוכלו להשקיע יותר זמן בהנאה ממנה במקום לנקות אותה. למרבה המזל, למסנני הבריכה של DE יש מד לחץ קל לשימוש שנותן לך ראש בכל פעם שניקיון נדרש. כאשר אתה קורא את מד לחץ המסנן, הגיע הזמן לנקות את פילטר הניקוי שלך! אם לחץ המסנן של הבריכה שלך עולה על 8 – 12 psi, זה סימן טוב לכך שמסנן הבריכה אמור לנקות.

גם כאשר פילטר הבריכה שלך מבצע את עבודתו, לכלוך ולכלוך יכולים להיתפס במיטת הסינון ולהתחיל להצטבר.

החול במסנן הבריכה שלך משמש כמדיום לסינון לכלוך ולכלוך ממי הבריכה

הפילטר משתמש בחול טבעי כמדיום סינון, שאוסף את הלכלוך עד שהוא עובר ורק המים הנקיים ביותר נשאבים לבריכות. ככל שהלכלוך מצטבר בחול של פילטר הבריכה שלך, זה הופך להיות קשה יותר למשקעים ולכלוך לעבור דרך מצע הסינון לבריכה שלך. המים עוברים דרך חלקיק קטן שנלכד עד שהמים מוחלחים ומוחזרים לבריכה.

פילטר הבריכה, הקטן מדי לבריכה שלך ולא מנוקה באופן קבוע, יכול לגרום להצטברות חיידקים, מה שמוביל לזיהום של מי הבריכה וחיידקים במים עצמם.

אם תקבל פילטר קטן מדי, יתכן שהוא לא יצליח לנקות את הבריכה שלך ביעילות. לאחר ניקוי מערכת המסננים לבריכה, המסנן אמור לעבוד כמו שצריך כך שאפשר יהיה לשאוב את הנוזל החוצה.

הדרך החשובה ביותר לאתר פילטר בריכה מלוכלך

היא לבדוק את מד המונטר המסנן שנמצא על גבי המסנן שלך. אם אתה מגלה שמי הבריכה שלך מעוננים או שיש משקעים בבריכה, אתה יכול לבדוק ולנקות את המסננים. הלחץ האידיאלי עבור מסנני בריכה נקרא לחץ הפעלה נקי ומשתנה בהתאם לסוג מערכת המסננים לבריכה שיש לכם.

מספר המסננים ודירוג המיקרומטר טובים יותר לניקוי מי הבריכה, אך לא בהכרח לאיכות המים.

עבור מסנני בריכה

עדיף לטעות בצד הזהירות כאשר בוחנים גדלים גדולים יותר שיכולים להתמודד עם ביצועי המשאבה. אם אתה תוהה כיצד לנקות את פילטר הבריכה שלך, זה תלוי בסוג המסנן שאתה בוחר. השיטה בה אתה משתמש לניקוי תלויה בסוג האגנים ומערכות הסינון שיש לך. לפני שתחליט אילו מסננים להשיג, עליך לקבוע את גודל האגן שלך כדי לבחור מסנן בגודל הנכון.

אם מערכת המסננים שלך לא מעודכנת, תתקשה ליהנות מהבריכה שלך. מסנני אוויר אינם ניתנים להחלפה, ואם מערכות סינון הבריכה שלך יש לשמור אותן בנפח העומד בדרישות המינימום בלבד.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

סגנון ציור פוטוריאליזם

ההיסטוריה של הפוטוריאליזם בפורטרטים הפעם הראשונה שבה השתמשו במילה "פוטוריאליזם" לתיאור ציור הייתה בשנת 1941. המונח נגזר מהמילים היווניות "תמונות" ו"אמיתי". פוטוריאליזם הוא ז'אנר של

להמשך קריאה »

כיסוי פלסטיק לתו נכה

מבוא: מהי שילוב נכים? שילוב של נכה הוא סט ייחודי של מיומנויות ויכולות שקובעות מה הוא יכול לעשות.למידע נוסף בנושא של כיסוי פלסטיק לתו נכה

להמשך קריאה »

קבלן בנייה ושיפוצים

מבוא: מהו קבלן בניה ושיפוצים? קבלנים מומלצים קבלני בנייה ושיפוצים הם אנשי מקצוע מיומנים העוסקים בענף הבנייה. קבלני בנייה ושיפוצים אחראים על בנייה, שיפוץ, תיקון

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן