מערכות ספא

אין ספקי בריאות אחרים בעלי ידע זה, מכיוון שאנו רק מדברים על שיווק, אך סיפקנו כוח ליותר מ -1.3 מיליון ג'קוזי בעשר השנים האחרונות, המונעים על ידי האנשים שמכינים אותם. ידע זה אינו מונע רק על ידי יכולתנו לעצב את הג'קוזי ומרכיביו, אם כי זהו כוחנו הגדול ביותר; זה גם מקור נהדר להשראה ולהשראה.

משרד מרקהאם של חברת PAR שפרינגר מילר

שכבר הוקם כמפקדה של מערכת ניהול הספא SpaSoft, הפך לאבן שואבת שמושכת עובדים מכל רחבי העולם להרחיב את תחום טכנולוגיות הבריאות. עם המוצר החדש שלנו, ATRIO Spa, שהוצב ב- MarkHAM, יש לנו מצב ייחודי באמת לבנות עליו. הקמנו את הפיתוח והפעילות שלנו במארקאם ושומרים על מכוני ספא.

שימוש נכון במערכת תוכנת בריאות אמור לעזור לך לעשות יותר עסקים

להימנע מטעויות תכנון יקרות, למשוך לקוחות חדשים ולשמור על הבנה לגבי הביצועים העסקיים שלך. בחירה במערכת ניהול הבריאות המתאימה למרכז הבריאות שלך וניהולה יכולה להיות משימה מפחידה. לכן ריכזנו עבורכם את המידע הבא לתכנון הספא ולבחירת מערכת חדשה. בנוסף לבריכה ולספא החינמי שלנו לקוראים שלנו, אנו יכולים להרוויח עמלה אם תבצע רכישה באמצעות קישור בדף זה.

מבצעים או הצעת כרטיסי מתנה פיזיים או דיגיטליים הם דרך נהדרת למשוך לקוחות קבועים ולהחזירם למרכז הבריאות שלכם.

ספא יכול להתאושש בכל מקום עם חבילת בריאות חדשה

ללא קשר למותג או למיקום הספא. הוא פותח ומיוצר בארה"ב ונמכר ישירות לציבור במחיר סביר. אנו יכולים למכור ליצרנים אחרים של ציוד ג'קוזי, אך גם להיות מיוצרים ונמכרים ישירות וללקוחותינו.

כל חבילת תוכנה מציעה מגוון תכונות וישנם חלקים נעים רבים

כדי להקל על עסק הבריאות שלך. קריאת ביקורות על תוכנות בריאות מבעלי עסקים באותו חדר היא דרך נהדרת להגביל את הרשימה למספר ספקים ספציפיים. לאחר שזיהיתם שלוש עד חמש מערכות ניהול בריאות המתאימות לכם, צרו קשר עם הספקים לקבלת הדגמה כדי להבין מה הפיתרון באמת מציע. צור רשימה של כל תוכנות ניהול הספא החדשות שאתה צריך להשיג. אם אתה בוחר בתוכנת הבריאות החדשה שמפעילה את העסק שלך, פעל לפי הטיפים הבאים. ספא ATRIO ייהנה מאוד מעשרות שנות הניסיון שיש לנו במארקאם ואין לי ספק שנצא מזה ", הגיב לארי מילר, מנכ"ל מרכז טכנולוגיית הבריאות בספרינגר מילר. ב- PAR אנו יוצרים מרכז טכנולוגי בריאות. מצוינות עבור SpringerMiller. בנוסף, PAR מציעה את יישומי הניהול המובילים בענף האמבטיה שתוכננו במיוחד עבור מגזר המלונות הצומח במהירות.

אם ברצונך להזמין ציוד בריכת שחייה

חלקים וכימיקלים באופן מקוון, תוכל לבחור לרכוש ממומחים העוסקים אך ורק במוצרי בריכות שחייה ובריאות. יצרני אמבטיות תרמיות יכולים לקנות את הפקדים ישירות מיצרן האמבט התרמי, בתמיכת LEN, ואילו הצרכנים יכולים לקנות את הפקדים ישירות מאיתנו.

יצרני אמבטיות תרמיות יכול גם לקנות משאבות ישירות מאיתנו, כל עוד הן נבדקו על ידי ETL ו- UL בתמיכת LEN.

מערכות טיהור מים מלוחים מייצרות חומר חיטוי טהור שמקבלים ממלחים טבעיים לטיהור המים

מערכת מלח הינה אלטרנטיבה טובה יותר לברום וכלור ארוז ומציעה פתרון נקי יותר, חסכוני יותר ופחות רעיל לחדר הרחצה שלך. הספא שלך בבית הוא המקום המושלם לשלב את היתרונות של מינרלים מים המלח עם מערכות מלח מודרניות. קל לשלוט על תכולת המלח ותכולת הכלור, כמו גם כמות המלח במים ומי המלח באמבטיה.

בריכה משותפת / מערכת בריאות

היא פשרה, אך תלוי בסדר העדיפויות שלכם, זוהי דרך נהדרת להשיג בריכה או מרכז בריאות תוך שימוש בציוד שתצטרכו לקנות לבריכה בכל מקרה. זה נהדר גם אם המגבלות הספציפיות של המתקן אינן משפיעות על סדרי העדיפויות של המשתמשים בחדר האמבטיה.

אם אתה יודע כיצד פועלת בריכת שחייה / מערכת בריאות משותפת והמשאבות

המסננים והמחממים שלך מחולקים בין שני גופי מים שונים, ודא שזה משהו שאתה אוהב. עלות הציוד וההתקנה יוכפלו או ישולשו אם תשתף את מתקני הבריכה והבריאות שלך. יש לך גם שליטה רבה יותר על המים שלך אם המשאבה, המסנן או החימום שלך אינם משותפים לבריכה או לספא.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן