מצעי כותנה מצרית 500 חוט לאינטש

בעוד שמערכות סדין יוקרתיות רבות משתמשות בשילוב של כותנה ממצרים וממדינות אחרות, ערכת המצעים Pure Parima Yalda עשויה 100% כותנה מצרית שאושרה על ידי התאחדות כותנה של מצרים.

כאשר עובדים עם בד איכותי כמו כותנה מצרית הכלל חל

ככל שמספר החוטים גבוה יותר, העלה טוב יותר. ספירת החוטים של כותנה סטנדרטית היא כ -150, אך איכות טובה מתחילה בכ -180, שם היא נחשבת לקאלית. רבים מהמומחים שראיינו סבורים כי ליריעות הטובות ביותר, שהן מרגישות מספיק רכות ללבוש שנים ללא כביסה, יש בין 200 ל -600 חוטים, תלוי אם הן פרקליות או סאטן.

לוחות Percale משתמשים בבד פשוט עם שזירה אופקית וחוטי עיוות אנכיים המתחלפים בתבנית לוח שחמט. עלי סאטן משתמשים בבד סאטן עם חוט סריגה השוכב בו זמנית בארבעה חוטי עיוות. שלא כמו כותנה, בד סאטן רך יותר מבד פרקל.

ספירת החוטים של 500 אינה נותנת למערך גיליון הכותנה המצרי של טווס אמילי משקל כלשהו בולט והוא ישן טוב אפילו באקלים הקריר ביותר הודות להרכב הכותנה הנושם והערום

AmeriSleeps Cotton Topset Cotton (Combed Cotton Percale) עם מארג מסרק 100% כותנה הוא עיצוב קמטים נמוך ונופל היישר למקום המתוק לספירת חוטים עם TC של 310. עם המספר הנכון של חוטים, מצעי כותנה מצרית יכולים להפוך ל מצעים לכל השנה, כלומר אין ניקיון ותוכלו להשתמש בהם כל השנה אם תרצו.

אנו מייצרים מצעי כותנה מצרית באיכות גבוהה ומוצרי מיטה ואמבטיה אחרים במחיר סביר. סדיני משי שלג מכותנה מצרית מציעים את אותו איכות יוקרתית ומבנה עמיד כמו ערכות יריעות יריעה רבות במחיר של המחיר הממוצע.

בילינו מאות שעות בלימוד ושינה של עשרות ערכות מיטת כותנה ואנו יודעים מניסיון שיצרנים מכפילים את מספר החוטים

כדי שהמצעים שלהם יראו יוקרתיים. עבור נרקומנים לישון, אנו ממליצים על ערכות מתכת בעלות חוטים שבין 300 ל -400, אך אם אתה מעדיף יריעות נעימות ועבות יותר, תמצא איכות גבוהה יותר סביב סימן 400-500 TC.

גופינת אומר לנו שמספר החוטים של 400-500 פרקאל משקף דף צפוף יותר של חוט דק ואיכותי

במדריך עלי הכותנה ערכת הפרקל האהובה עלינו היא ערכת גיליונות Percale כותנה של Pima עם 280 חוטים. המלצת הסאטן העליונה שלנו היא ערכת גיליון הקמטים של JCPenney Home 400 TC (JCPenney Cuddledown 400 מיטת כותנה, ספירת חוטים 400, ספירת חוטים) אותה מאהר מתאר כמספרו האידיאלי עבור שבתנים.

סדינים עשויים כותנה חד שכבתית איכותית עם מספר חוטים יהיה הרבה יותר נוח מאשר יריעות פוליאסטר עם מספר חוטים גבוה

במקום לספור בטווח 600, 800 או 1000, כמה מותגי מיטה משתמשים בחוטי דו שכבתית או רב שכבתית ושוזרים אותם לתוך גיליון תיאורטי 300-400 TC (שהוא, אגב, מספר חוטי החוט שנמכרים ב הסדינים שלהם). בעת בחירת הלוחות, הקפד להשחיל שכבה אחת או שתיים של בד איכותי.

האורך הנוסף מאפשר לסובב את צמר הכותנה הארוך במיוחד (סיבי כותנה באורך 1 /3 עד 8 אינץ ') לחוט חד שכבתי עמיד יותר

שזורם בבד רך ודק יותר. ככל שהחוט עדין יותר, בדומה לכותנה מצרית טהורה, כך נחוגים יותר חוטים לאינץ 'מרובע, וזה בתורו חומר עדין, רך וגמיש יותר. חוט השכבה האחת בה אנו משתמשים הוא חוט מעוות, ושכבות כפולות מאפשרות לא רק להגדיל את מספר החוטים לאינץ ', אלא גם לשפר את איכות הסדין.

סיבים אלה מסובבים לחוט חזק שניתן להשתמש בו ליצירת סדינים עמידים

נושמים, סופגים ורכים שנותרים רכים גם לאחר הכביסה. בעלים אלה יש שזירת סאטן עם 400 חוטים, המעניקה להם ברק קל וניתן לרענן אותם על ידי גיהוץ לאחר הגדרת הכותנה. Percale הוא אחד החוטים האופקיים והאנכיים השזורים זה בזה, וכתוצאה מכך פאנלים נושמים שיכולים לעמוד בכביסה חוזרת ונשנית. סיבי הכותנה הדקים יותר נושמים לתוך סדיני הכותנה ומרגישים קרירים על העור.
למידע מורחב בתחום של מצעי כותנה מצרית 500 חוט לאינטש עליך לגשת לאתר kingofpuh.co.il

480 גיליונות ספירת החוטים עשויים כותנה סיכה ארוכה ממצרים והודו

וחוסכים כסף ללקוחות ועמידים. יוקרה, נשימה ועמידות חסכוניים עם שניהם. כותנה נחשבת לבד הטוב ביותר למצעים מכיוון שהיא נושמת ועמידה. ישנן חברות אחרות שטוענות כי המוצרים שלהן מיוצרים בארה"ב על סמך המקום שבו מגדלים את הכותנה שלהם וכיצד תפורים את המצעים שלהם, אך Authenticity 50 מבוססת Redondo Beach מציעה סדינים המיוצרים מזרע לתפר.

מקור הכותנה היה נושא לוהט מאז שהוולמארט וטארגט הורידו את מוצרי וולספון הודו בע"מ על רקע האשמות שהחברה תייגה את מצעי הכותנה המצרית באיכות גבוהה.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן