מרפסת גג

טרסות גג וגינות גג היו במקור טרנד בחוץ, ונראה שהם יישארו. גורדי שחקים צצים בכל רחבי מנהטן, ומעצבי גינות כמו רבקה קול עושים בדיוק את זה, ומעצבים בעצמם עיצובי גינה עבור לקוחותיהם.

כדי שצמחים ישגשגו על מרפסת הגג, הם זקוקים ליותר מקום מאשר גג ירוק טיפוסי או אפילו גינת גג. נטיעת עצים יכולה להיות אתגר מעניין, מכיוון שהם דורשים שטח שורשים רב יותר, המסופק על ידי "מערכות גגות ירוקות" טיפוסיות.

ואל תשכחו את ההגנה מפני השמש

מרפסת גג יכולה לספוג הרבה שמש, גם אם היא מכוסה בפרגולה או במבנה צל אחר. מכיוון שמרפסות גג לעיתים קרובות חשופות לחלוטין לשמש ולגשם, עליהן לעבד את שני האלמנטים. סוכך או שמשיה לא רק מספקים צל, אלא גם גורמים למרפסת הגג שלכם להראות יותר מסודרת.

עם נגישות מוגבלת, חשוב גם שמרפסת הגג שלכם תזדקק לשיפוץ ועדכון מינימלי. העובדה שטראסות גג דורשות שיפוץ מינימלי או שדרוגים, אך עדיין מהוות תוספת נהדרת לביתכם.

עם שיפוץ זה הצלחנו להציע למבקרי קונצרטים

שחקנים, מורים וצוותים שטח ירוק בו הם יכולים להתכנס ולתמוך בתוכניות האולם הרבות. המתקנים כוללים טרסת גג, שטחים ירוקים, מקומות ישיבה בחוץ, אמפיתאטרון חיצוני, במה חיצונית גדולה ועוד ועוד.

טיפ אחרון

אם יש לכם רק שטח קטן על מרפסת הגג, תוכלו לשתול עליו ולשתף את החלל. בהתאם ליחידה, זה יכול להיות גם שטח פרטי, אבל גם משהו שכל הבניין חייב להיות נגיש אליו. אמנם שטח פתוח הוא בעל ערך רב, אך טרסות פרטיות ומרפסות עולות משמעותית יותר ממרפסות פרטיות או שטחים משותפים.

השתמש בקירות התוחמים את מרפסת הגג שלך על ידי הגבהת הגפנים ומספקים תפאורה לאמנות קיר חיצונית. הוספת עקומות יכולה לעזור לרכך את תחושת המוקף במבנים קשים – זוויתיים, מעשה ידי אדם ולגרום לו להרגיש יותר כמו גן.

הקוד פשוט מכניס שיקול דעת לידי הצוות האדריכלי ותמשיך לראות אלמנטים אדריכליים המיועדים לפרויקט שלך עם ההנחיות לעיל

אנחנו אוהדים גדולים של טרסות גג ומשלבים מספיק מהן בפרויקטים שלנו כדי ללמוד שיעורים ולשתף איתכם תמונות ששוות תיק עבודות. למרות כל החירויות הללו, סולם על גג הטרסה שלך חייב להיות בטוח לחלוטין.

אנו מצפים לביקורך בבלוג שלנו

בו תוכלו למצוא רעיונות והשראות רבות ולהירגע בבית. בואו נסתכל על כמה מגני הגג בערים כמו סן פרנסיסקו ופריז המציעות רעיונות לעיצוב כדי להפיק את המרב מטרסות עירוניות מוגבהות. חלל הגג המזמין הזה בלונדון כולל ספסלים צפים, מיטות מוגבהות ומגוון טרסות בגבהים משתנים. במקום להיצמד לגג, מבנה של מרפסת גג יכול לצוף עליו ולשמור על משקלו בפני עצמו. זה מבטל את החורים בקרום הגג ושומר על מבנה הטרסה עצמאי וישר קדימה.

מסיבה זו, מרפסות גג טבעיות עם גג Ipe אינן משמשות ליופיין הטבעי, אלא משום שהן דורשות שטח רב או מערכת קירוי הייטקית. עציצים כמו עציצים, שיחים, עשבים, פרחים וצמחים אחרים יכולים ליצור אווירה נעימה על מרפסת הגג.

הם לא רק משפרים את מרפסת הגג ומספקים צלילים נעימים, אלא יכולים גם להעניק לחלל הפנים של הבית שלך קסם שאין לחקות אותו.

אדניות אידיאליות לעצי זית שאוהבים להיות ממוקמים בחום של מרפסת הגג

כמה טרסות בשיקגו משתמשות בזרקורים כהים כדי ליצור פינת ישיבה מוארת. החזקת אדנית או עץ מול הבית או אפילו עץ זית יכולה להעניק למרפסת הגג שלכם קסם ייחודי. על ידי התקנת תאורת נוף חיצונית או פשוט תליית כמה קווצות של אורות בית קפה, תוכלו להאריך את שעות ההנאה שלכם על מרפסת הגג. אם אתה בר מזל שיש לך מרפסת גג, יש לקחת בחשבון כמה דברים. טרסות גג ומרפסות גג הן בעיקר אזורים משותפים ולעתים קרובות לא מקושטים, ללא סלסולים המספקים גישה ותו לא. בבנייני יוקרה, ניתן לשתול טרסות גג למגע ולהטעות אותן במגוון דרכים, כמו בירוק, שתילת עציצים ואפילו תאורת חוץ.

עם מרפסת גג

בהחלט יש להימנע מכך, אך עבור לקוחות מסוימים זו לא בעיה גדולה. על ידי הארכת השתילה, מיגון מבנים סמוכים ומקסום שטח מגורים חיצוני, מרפסת הגג יכולה להרגיש גדולה ומבודדת מכפי שהיא באמת. מכיוון שמרפסות גג לרוב הן עונתיות, השימוש בהן מוגבל ורק מעטים האנשים רשאים להשתמש בהן באופן קבוע. יש לך הרבה יותר שקט נפשי כאשר אתה יודע שאתה יכול להירגע כשהמוצר שלך הוא מהיפים והמעוצבים ביותר בעסק.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן