משאבות לבריכה

כשמדובר במשאבות בריכות שחייה, יש כל כך הרבה אפשרויות שהן יכולות להיות מוחצות מאוד, במיוחד עבור מי שחדש בבריכות שחייה או שיש לו בריכות קטנות.

ברכישת משאבת בריכה חדשה

חשוב לקחת בחשבון כמה גורמים, כולל גודל הבריכה, חוזק ה- PS ותאימות המסננים. יש לקחת בחשבון שיקולים אלה בעת קביעת תאריך ההפעלה של משאבות בריכת השחייה וגודל המשאבה הנכון להחלפה. עליך גם לוודא שהמשאבה פועלת כראוי בכל פעם שאתה מחיל את הטיפול בהלם כימי על הבריכה. במובן זה, חשוב שתקנה משאבה המאפשרת למים לזרום ולצאת מהאגנים שלך פעמיים באותה תקופה.

אם משאבת הבריכה שלך מגרגרת, סביר להניח שאוויר ייכנס למשאבה, כנראה מצד היניקה. כאשר האוויר נכנס למשאבה, הוא מאבד יניקה ומונע ממנו לשאוב את המים מהמשאבה.

יצרני משאבות בריכות שחייה טיפלו בבעיה זו ופיתחו מגוון עיצובים שונים של משאבות לסוגים שונים של בריכות שחייה ומשאבות בריכה

למרות שהם בדרך כלל ניתנים להחלפה, עדיף להשיג משאבת בריכה המיועדת לסוג הבריכה. בסופו של דבר, הבחירה שלך תלויה בתכנון הבריכה שלך ובגודל הבריכה ובעיצוב המשאבה. המשאבה שתבחר תושפע מהמאפיינים שיש לך ובאיזו תדירות שאתה רוצה להפעיל את המשאבה שלך.

כדי לקבוע עד כמה המשאבה חזקה, אתה יכול לעשות כמה חישובים ולהשתמש במחשבון משאבות בריכה כמו זה ממשרד האנרגיה האמריקני. אם אתה רוצה לגרום למשאבה לעבוד בזמן שאתה שוחה ושוכח להפעיל אותה לאחר שעשית זאת, שאל את מפיץ הבריכה המקומי שלך או שאל את היצרן של משאבות הבריכה שלך.

העלויות של משאבת מהירות משתנה מראש הן גבוהות יותר

אך בטווח הארוך, רוב בעלי הבריכות יבזבזו פחות כסף על תחזוקת הבריכה, יחסכו סכום משמעותי של כסף בחשבונות חשמל, וישכחו מאגודה בשביל יותר כיף, ולחסוך לבריכה שלהם יותר כסף. כאשר הגיע הזמן להחליף את המשאבה שלך, אנו ממליצים לך לבצע את ההשקעה ולקנות את משאבת הבריכה הטובה ביותר שיש לך. אם אתה מעוניין לדבר איתנו על הצרכים הספציפיים שלך למשאבת הבריכה, אנא התקשר אלינו בטלפון 832 – 473 – 5715. אם אתה ממהר לחשוב על שדרוג משאבת הבריכה שלך, התקשר לבריכת הבנים בטלפון (842) 843-5555 או שלח בקשה להתקשרות שירות והתקשר אליהם.

ישנם כמה סוגים שונים של משאבות לבריכה

חלקן יכולות לעבוד טוב יותר עבור סוג הבריכה הספציפי שלך, ואחרות שיכולות לחסוך לך כסף בעלויות האנרגיה שלך כאשר אתה מפעיל את המשאבה שלך. עם זאת, חשוב לדעת על מה באמת צריך להעריך את משאבת הבריכה שלך. אין שום דרך להשיג את מירב הגלונים לדקה מבריכה שנשאבת עם סוס אחד או מנוע חשמלי לפחות.

איזו משאבת בריכה המתאימה ביותר עבורך תלויה במספר גורמים

כולל התקציב, המסנן וגודל הבריכה שלך. נפח המים שמסתובב בבריכה שלך ויכולת השאיבה שלהם ייכללו בגודל משאבות הבריכה שאתה צריך. הגודל שלך וצרכי השאיבה שלך תלויים במספר גורמים, כולל צורת הבריכה, צורתה (בצורת כליה, מעגלית, מלבנית או מלבנית) וגורמים אחרים כגון סוג הפילטר.

הבחירה במנוע משאבת הבריכה המתאימה לבריכה תלויה בגודל הבריכה ובמספר הפונקציות הנדרשות. אתה יכול להמשיך הכל ולווסת אותו על ידי מערכת אוטומציה לבריכה, בהתאם לצרכים שלך ומאפיינים עבור בריכות בודדות.

משאבת בריכה טובה אמורה להיות מסוגלת לנקות את כל נפח הבריכה בשניות, ולא רק כמה שניות או אפילו דקות.

למרות שזה עשוי להיות מפתה לקנות משאבה של 1.5 כוחות סוס החורגת הרבה ממה שהבריכה שלך דורשת

אתה צריך לשלם על זה. אם אתה רוצה לכבות את המים בבריכה פעמיים, תצטרך לפחות משאבה של 2 כ"ס עם עמידות של 1,000 psi. משאבה של 1 דונם עם אותה התנגדות תפעל באותה מידה, אם לא טוב יותר, מאשר משאבה של 3 או 4 כ"ס או אפילו משאבה של 5 כ"ס. משאבות בריכה סולאריות מתחילות ב -500 דולר ויכולות להגיע ל -2,500 דולר, תלוי במאפיינים הרצויים למשאבה.

לדגם הפנטייר SuperFlo יש משאבה של 1.5 כ"ס ועמידות של 1,000 psi

בנוסף, יש לו מכשיר לאבחון עצמי כדי להגן על המשאבה מפני בלאי מוגזם. בהשוואה למשאבות בריכה קונבנציונליות, ה- Super Flo יכול להזיז מים מהר יותר, מה שהופך אותו לאידיאלי לבריכות הדורשות משאבה הפועלת עם 1-5 כ"ס. ל- Sta – Rite IntelliPro יש משאבת בריכה מהירה במיוחד עם ה- IntlliPro שלה.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן