משאבות לבריכות שחייה

מאמר זה מתאר את משאבות החום הבריכות הטובות ביותר לבריכות שחייה ואת השיטות הטובות ביותר להתקנתן. ריכזנו מדריך זה שיעזור לכם למצוא משאבת בריכה טובה לבריכה שלכם, תוך זיהוי מיתוסים ושגיאות נפוצים שכדאי להימנע מהם בתהליך הרכישה.

אם אתה מבלה זמן רב בבריכה שלך, המשאבה שלך צריכה לפעול ברציפות כדי להבטיח סינון ומחזור אחיד. בחר משאבת בריכה חזקה כדי להפיץ את מי הבריכה דרך הבריכה על ידי העברתם דרך פילטר בריכה כדי להסיר לכלוך.

בדוק שנפח המים של משאבת הבריכה שלך מספיק גבוה

כדי לחמם את המשאבה. עליך גם לוודא שהמשאבה פועלת ברציפות בכל פעם שאתה מבצע טיפול כימי או זעזוע בבריכה. כדי לקבל מושג על קצב הזרימה לשעה שמספיקים לבריכה שלך, חישב את גודל כל ליטר של בריכה וחלק ב 8, שהם השעות הסטנדרטיות של משאבת בריכה, ואז חלק עם 60, או עגול ל הגודל הבא כדי למצוא את הגודל המתאים לבריכה. במקרה שלי, הבריכה שלי תזדקק ל -1 כ"ס לסינון, אך אל תשכח שמדובר רק ב -1.5 ליטר לליטר, ולא ב -1 ליטר ליום.

גודל משאבת הבריכה לה אתה זקוק תלוי במספר גורמים, כולל גודל וצורת הבריכה שלך, כגון צורתה (בצורת כליה, עגולה, מרובעת, מלבנית או מלבנית).

בסופו של דבר, הבחירה שלך תלויה בגודל הבריכה שלך, בצורת הבריכה ובסוג משאבת הבריכה שאתה מחפש.

ישנם כמה סוגים שונים של משאבות לבריכה

חלקן עובדות טוב יותר עבור סוג בריכה מסוים ואחרות שיכולות לחסוך לך כסף בחשבון האנרגיה שלך אם נגמרו לך המשאבות. זכור, מכיוון שרוב משאבות הבריכה מתחלפות בין בריכות תת קרקעיות לבריכות תת קרקעיות, עדיף להשיג אחת לסוג הבריכה הספציפי שלך. כשמדובר בבחירת המשאבה הטובה ביותר לבריכה שלך, הבחירה נקבעת על פי גודל וצורת הבריכה שלך, כמו גם סוג וגודל הבריכה עצמה. השאיבה הטובה ביותר של הבריכה תלויה במספר גורמים, כולל התקציב, המסנן והגודל של כל בריכה.

בקש ממומחה לבריכת שחייה את סוג המשאבה שתעניק לך את הערך הכללי הטוב ביותר

ממשאבות בריאות ועד משאבות תת רצפתיות לבריכות שחייה, תוכלו למצוא מגוון נרחב של משאבות באתר שלנו. אם ברצונך לקבל מידע נוסף אודות הסוגים השונים של משאבות לבריכות, לחץ כאן לרשימה מלאה.

זה אולי מפתה לקנות משאבה של 1.5 כוחות סוס שתעלה הרבה מעבר למה שהבריכה שלך דורשת

אבל בטווח הארוך זה ישתלם. הזמן שלוקח למצוא את המשאבה והמנוע המתאימים מאריך את חיי משאבת הבריכה וחוסך לך זמן וכסף. כאשר הגיע הזמן להחליף את המשאבות שלך, אנו ממליצים לך לבצע את ההשקעה ולקנות את משאבות הבריכה הטובות ביותר שאתה יכול. על ידי בחירת הסוג הנכון של משאבות בריכה למסננים ולנפח הבריכה, הגודל הנכון ותחזוקה ותיקון ישמרו על המשאבה שלך ארוכה.

משתנים אלה חשובים לבריאות לטווח הארוך של משאבת הבריכה והמסננים שלך, אך הם יכולים להיות חזקים מדי עבור חלק מהבריכות. למעשה, חלקם פוגעים במסנני בריכה ישנים וגורמים נזק למשאבה עצמה.

יצרני משאבות בריכות שחייה התייחסו לבעיות אלו ופיתחו משאבות לבריכת שחייה עם מגוון רחב של פילטרים ומסננים לסוגים שונים של בריכות

בשיטה זו המופעלת במכונה, יש לך פחות מעורבות מכיוון שהמשאבה, המסנן והרחפן שלך מתחילים לקחת ולסנן את המים מהבריכה בעזרת מתג פשוט. משאבות בבריכה מזרמות את המים דרך הבריכה כדי להסיר לכלוך וזיהומים.

כאשר הגיע הזמן לנקות את הבריכה או להפעיל את פונקציית המים

ניתן להחליף את המשאבה להגדרה גבוהה יותר. המשמעות היא שתוכל להתאים את המשאבה לכל מהירות או למהירות נמוכה יותר אם הבריכה שלך אינה זקוקה למהירות גבוהה יותר, ולחסוך באנרגיה אם הבריכות נמצאות בשימוש או שאינן בשימוש. כאשר אוויר נכנס למשאבת הבריכה, הוא מאבד יניקה ומונע ממנו ליניקת מים מהמשאבות.

עם זאת, חשוב לדעת כי משאבת הבריכה שלך אמורה להיות מיועדת לפחות לכונן סוס אחד לשאיבת הבריכה. כשאתם קונים משאבות לבריכת שחייה לאגני מי תהום, עליכם לוודא שמוציאים מהמשאבה הכי הרבה גלונים לדקה מכל הבחינות.

באופן אידיאלי

משאבת הבריכה שלך אמורה להיות מסוגלת להפיץ את המים בקצב המחזור הנדרש מבלי לבזבז אנרגיה. עליכם לוודא שיש לכם כוחות סוס לשאיבת הבריכה בביצועים העומדים בדרישותיכם לגודל הבריכה. למרות שהם בדרך כלל ניתנים להחלפה, עדיף להשיג משאבת בריכה המיועדת לכל סוג של בריכה.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן