משאבת חום לבריכה

כשמדובר במציאת משאבת החום הטובה ביותר לבריכת השחייה שלך, זה יכול להיות קל ללכת לאיבוד ומבולבל. שום מדריך לרכישת משאבות חום לבריכה לא יהיה שלם ללא רשימה של משאבות החום הבריכות הפופולריות ביותר ומשאבות הבריכה הטובות ביותר שלהן.

אם אתם מחפשים את משאבת החום הבריכה הטובה ביותר בשוק

הכול מכוסה. אם תהיתם פעם אם החלפת משאבות חום זה רעיון טוב או לא, מאמר זה יסביר את כל מה שאתם צריכים לדעת, כולל סוגי הבריכות השונות, העלות ושיטות העבודה המומלצות להזלת חום לבריכה שלכם. מאמר זה מתאר את הדגמים הפופולאריים ביותר לחימום בריכה, את השיטות הטובות ביותר להתקנת משאבת חום לבריכה וכמה טיפים וטריקים להפקת המיטב מחום הבריכה.

אם משאבת החום לבריכת השחייה שלך אינה פועלת

אנא השאר אותה דולקת או שברצונך לסגור את המשאבה לפני שתכבה אותה. בדוק אם נפח המים של משאבת הבריכה שלך מספיק גבוה כדי לשאוב אותה. כאשר מי הבריכה מסתובבים דרך משאבות החום, המים שומרים על טמפרטורה אחידה יותר, מה שאומר שפחות חום יכול להימלט. בחורף, לחלקנו יש טמפרטורות מקפיאות, אז כנראה שתצטרכו לבדוק שוב באביב אם זרימת המים ומשאבות הבריכות שלכם מספיק גבוהות כדי להריץ בריכה עם משאבות חום.

עלויות התחזוקה של משאבת החום שלך דומות לאלה של מערכת חימום חשמלית או גז

לכן אנו ממליצים לחשמלאי שלך להפעיל חיבור חשמל. דף זה אודות משאבות חום לבריכה ניתן למצוא במדור הדרכה ופתרון בעיות לבריכה שלך. בעלי בתים מעשיים יכולים לקנות משאבת חום, למקם אותה ברמתם ולסנן אותה. אנו מקווים שתמצאו את העמוד שלנו אודות poolHeatPump לבריכה חינוכית ותיהנו משנים רבות של חום משתלם!

מערכת חימום בריכה המופעלת על ידי שמש דורשת מאוורר או מדחס למשאבת החום

אך לא לחימום המים. בואו נסתכל על עלות הבעלות על משאבת חום חשמלית מסורתית עבור משאבות חום לבריכה. העלויות ועלויות התחזוקה של מערכת חימום בריכה חשמלית או גז דומות למדי לדוד שמש או סולארית עם משאבת מים. שקול את שתי האפשרויות והשתמש במשאבת חום לקירור הבריכה שלך ובמשאבת חום סולארית לחימום הבריכה כדי להתקרר.

משאבת חום לבריכה חוסכת לך טון בהשוואה לתנור גז ומגינה על הבריכה שלך גם בחורף ושומרת על שחייה ארוכה יותר בעונה

עלות הפעלת משאבת חום לבריכה זהה להפעלת מערכת חימום גז, אך היא מחממת את הבריכה הרבה יותר מהר מאשר חימום גז. משאבת חום לבריכה עולה כ -1,000 עד 2,500 דולר למערכת חימום בריכה חשמלית ו -3,400 דולר ליותר מ -4,200 דולר למחמם מים סולארי או סולארי בהשוואה למערכות חימום גז.

אם ברצונכם להוזיל עוד יותר את עלות הפעלת משאבת חום לבריכה

השקיעו בכיסוי נוזלים סולאריים או בבריכות שמש כדי לחמם את מי הבריכה בצורה יעילה יותר ולהפחית את האידוי. אם אתה מאריך את העונה ואת חיי הבריכה, מה שהופך אותה להשקעה נכונה יותר בנכס, כדאי לשקול משאבות חום. איך מחממים מים בבריכת שחייה ואיך זה עובד? אנו מקבלים יותר בריכות מאי פעם פשוט על ידי חיבור ביניהן ואנו מקצרים את זמן סגירת הבריכות.

ההבדל

הוא שמשאבת חום לבריכה אינה מייצרת חום מגוף החימום (כמו רדיאטור חשמלי), אלא מוציאה חום מהאוויר ומעבירה אותו למי הבריכה. אתה יכול לחסוך כסף על ידי מעבר למשאבה הדוחפת מים דרך מערכת המחזור כולה, כולל משאבות החום. משאבות חום משתנות בגודל ובביצועים, אך משאבת החום שתבחר דורשת יותר אנרגיה מאשר משאבת חום רגילה לחימום המים בבריכה שלך.

משאבת חום שואבת אוויר מבחוץ ומחממת את האוויר עצמו

ואז מחמם את מי הבריכה הזורמים למשאבה. המים שמסתובבים דרך משאבת החום מוחזרים לבריכה שלך. משאבת בריכה מפיצה את מי הבריכה הקרירים דרך משאבת חום, שם מחממים אותה על ידי מעבה גז חם ואז חוזרת לבריכות. כמו בכל משאבת בריכה, המיקוד של משאבת חום לבריכה הוא על זמן הריצה, ולא על גודלה או הביצועים שלה.

השעה ביום בה אתה מפעיל את ה- HPPH שלך היא גם שיקול חשוב, מכיוון שמשאבת החום חייבת לשאוב את החום שלה מהאוויר ולא להפך.

באקלים קל

משאבות חום יכולות להיות דרך חסכונית לחמם את הבריכה וליהנות ממנה הרבה יותר זמן. הוספת משאבת חום לבריכה יכולה להוסיף ערך מוסף לביתכם ולהאריך את עונת הבריכות גם לחורף. אם אתה זקוק לאנרגיה רבה, אתה יכול להשתמש במשאבת החום בבריכת השחייה שלך למספר שעות בכל פעם, אבל אתה יכול לעשות טוב יותר בלעדיה. קבל משאבת חום לבריכת השחייה וחווה את החוויה מבלי לגבות את חשבון החשמל שלך.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן