משאבת חום מחיר

לעתים קרובות אנשים שואלים אותי מה זה לעזאזל משאבת חום והאם הם מעולם לא שמעו על זה או לא בטוחים איך זה עובד. מדריך זה לבעלי בתים מכסה את כל מה שצריך לדעת, כולל משאבות חום והתקנה. העלות בפועל של משאבת חום בסיאטל תהיה תלויה בסוג משאבת החום שאתה מעדיף וביעילות המשוערת של משאבת החום שלך. בעוד שרוב העלות של משאבת החום שלך מוטלת על ידי המשאבה ועלויות העבודה, ישנם כמה גורמים אחרים שעליך לקחת בחשבון. קחו בחשבון שהחורף הוא הזמן היקר ביותר בשנה לחימום הבית, ואתם מוכנים לשלם תוספת עבור זה.

לפני שנעמיק במחיר משאבות חום, חשוב להבין כמה מהגורמים המשפיעים על עלויות ההתקנה שלהם. לפני שנדבר על עלויות ההתקנה של משאבות חום, עלינו לקחת שנייה כדי לברר מהי "משאבת חום".

אם אתה יודע למדוד גודל משאבת חום, תדע שאתה לא יכול לבחור את גודל משאבות החום שלך. איך זה משפיע על המחיר ומה המשמעות של עלויות ההתקנה?

עלות משאבות חום אוויר ומים מתחילה בסביבות 7,000 כ"ס ויכולה להגיע עד 18,000 כ"ס 7,000 כ"ס לפני שעלות משאבות חום גיאותרמיות מגיעה ל 45,500 כ"ס 45,500

אם מחיר משאבות החום הוא מעל PS40.00, עלות האוויר או המים מתחילה בסביבות PS6.600 ומעלה ל- PS15.200.

אם תפנה לקבלן חימום מכובד המחשב את מחירי משאבות החום

הם יבצעו הערכה מלאה של המערכת הנוכחית בביתך. בסופו של דבר, הדרך הטובה ביותר לגלות כמה יעלו משאבות החום החדשות שלך היא לקבל הערכה ממומחה מקומי למשאבות חום. עלויות אלה לא עשויות להיגרם בעת החלפת משאבת חום ישנה מאוד או התקנת משאבת חום בבניין חדש. תוכלו לקנות בביטחון את המידע הנ"ל כמדריך מחירים עבור משאבות חום ולחפש משאבת חום ומים טובה, אמינה, משתלמת ואיכותית כדי לבצע את העבודה עבורכם.

ישנם כמה יתרונות וחסרונות שעליך לקחת בחשבון בעת רכישת משאבת חום

אשר בהחלט ישפיעו על מחיר ההתקנה. כעת השאלה הראשונה, אותה יש לשאול את עצמך, לא צריכה להיות "האם זו השאלה הנכונה עבורי", אלא "האם זה הוגן במחירי התקנת משאבת החום שלי." עלות התקנת משאבת מחליף חום אוויר חדשה יכולה לנוע בין 4,500 $ ל -8,300 $, תלוי בגודל, בסוג ובציוד. עלויות ההתקנה של משאבות החום יופחתו במידה רבה למחיר משאבות החום החדשות, כמו גם עלויות ההתקנה והתחזוקה. מחירי משאבות החום יכולים להשתנות במידה רבה, ממאות דולרים לעשרות אלפים, תלוי בסוג מערכת משאבות החום ותכונותיה, כגון משאבות אוויר לאוויר ומשאבות חום. עלות התקנת משאבת חום תלויה גם בשאלה אם היחידה ממוקמת בחדר יחיד או במערכת ביתית שלמה. בהנחה שאתה מחפש מערכת מפוצלת טיפוסית, ישנם מספר גורמים מכריעים לגבי כמה משאבות חום יכולות לעלות. אם אין לכם חדר עם חדר כזה, תוכלו לבחור במשאבת חום מפוצלת אם תתקינו את משאבת החום של מקור האוויר באזור פחות קונבנציונאלי כמו עליית הגג. זה תלוי איזה סוג של משאבת מחליף חום אוויר-אוויר אתה מתקין, האם המערכת שלך חסרת צינורות או חסרת צינורות והאם היא צינורית או לא.

נתון זה הוא אומדן גס של כמה יעלה להתקין משאבת חום גיאותרמית בביתכם. נדרשת זהירות אם העלויות של משאבת חום גיאותרמית נמוכות מדי או בבירור מעלות ממוצעת.

אם יש לך שאלות לגבי מחיר מדויק עבור משאבות חום

אתה יכול לסמוך על לקוחותינו ומבקרי האתר שישמרו עלינו כנים, יספקו משוב ויעלו את חששותיהם. אם אתם שואבים חום ואתם חוששים שזה לא יעבור את החורף, אנא צרו איתנו קשר למידע נוסף. עלות היא אמנם גורם חשוב שכן רוב בעלי בתים שוקלים לקנות בית, אך איננו כוללים תמחור מלא. עיין במדריך הרכישה של משאבות חום כדי למצוא רשימה מלאה של מערכות החימום והקירור הגיאותרמיות הפופולריות ביותר.

אם אתם מחפשים פירוט של עלויות ההתקנה, זה המקום להיות בו. להלן תמצאו את פירוט עלויות התקנת המשאבה וכן מידע על עלויות התקנה ותחזוקה.

אנו מחלקים את עלויות משאבת החום לפי מותג ודנים בגורמים המשפיעים על עלויות העבודה

המסירה וההתקנה. בתים בארה"ב משמשים בדרך כלל כמקור העיקרי לחימום וקירור עבור מספר רב של משקי בית. זה כולל עלויות התקנה, התקנה ותחזוקה וכן עלויות התקנה עבור המשאבה עצמה.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן