נזילות מבריכות שחיה

במאמר זה אסביר את עקרונות הנזילות של בריכות שחייה ואדון בדיוק כיצד הן עובדות ומדוע ריצ'רד א. קורהמר צריך להבין אותן. נזילות אפלה בבריכה היא תוצאה של בורסות פרטיות, שאמורות לסחור בבלוקים ענקיים של ניירות ערך מהציבור. במקרה של נזילות, המכונה בדרך כלל בריכה כהה, שם הבורסה משמש לעתים קרובות כאינדיקציה לחוסר השקיפות המוחלט שלה. במקרה של בריכות חשוכות, המכונות לרוב "נזילות" או "נזילות בריכה", זיהוי חילופי יכול להצביע על חוסר השקיפות המוחלט שלה ולהיפך.

משקיעים מוסדיים יכולים לנהל ולדווח על עסקאות בבריכות חשוכות באופן שאינו נגיש לציבור המשקיעים

הם מהווים מעין פלטפורמת מסחר למגזר הפרטי, כמו קרנות גידור וחברות השקעה פרטיות, שאינן זמינות או נגישות לציבור המושקע, אך נגישות רק לקבוצת נבחרים של משקיעים עם מידה מסוימת של נזילות.

חילופי מבוזרים רבים מסתמכים בדרך כלל על נזילות בריכה

כדי לעודד השתתפות פרט, ורבים מהם בדרך כלל סומכים עליהם להגדיל את השתתפות הפרט. ישנן מספר בורסות מבוזרות שלקחו את זה והופכות מאגרי נזילות לחלק חשוב במודל העסקי שלהן. ה- FIX – API מבוסס פרוטוקול מהיר אוסף נזילות כהה ועסקאות רווחיות. אחד היתרונות של ראיית יציבות במאגר נזילות הוא שעסקאות יכולות להיות רווחיות גם ללא כמויות גדולות של נזילות, כמו למשל בבריכות חשוכות.
למידע נוסף בנושא של נזילות מבריכות שחיה ואיתור נזילות מבריכות שחיה מומלץ לבקר באתר no-leak.co.il

לעקרונות אלה אכן יש יכולת לבזז את DeFi

ונזילות בריכת שחייה ממלאת תפקיד חשוב בקהילת ה- de-fi. העיקרון הבסיסי של נזילות – מתוך – מאגר – מספק למעשה שירות עד לריכוז, שהוא למעשה אחד ההיבטים החשובים ביותר בפלטפורמת מסחר מבוזרת ורכיב מרכזי בעסק שלנו.

Uniswap משתמשת ב- AMM

כדי לאזן את האסימונים בבריכה, ונזילותם של בעלי האסימונים בבריכה עשויה לקבל עמלה מבוזרת של 0.3%, תלוי בכמות האסימונים המשמשים. בהתאם ל- SushiSwap ו- Tokenomic, הלקוחות משלמים עבור ההזדמנות להחליף קריפטו בבריכת נזילות – אאוט – שתופץ בהמשך. מחיר ה- ETH תמיד גבוה יותר אם ה- ETH נקנה כל הזמן בבריכות. בריכה פותרת את הבעיה על ידי שליחת אות מחיר לכך שצמתים יוצאים מהאפילה שיופיעו כאשר השוק דורש נזילות.

כדי לקבל את תגמול ה- AMM, עליך לספק נזילות למאגר ה- ETH – AMP של Uniswap. בכל פעם שנזילות זורמת לבריכת שחייה, נותן השירות מקבל את הסמל שלו, סמל מאגר הנזילות. זה נקרא "שאל" על ידי נותן השירות, המחזיר סמל נסתר למחיר המושג על ידי השתתפות בבריכות וממיס את סמל הנזילות. לקוחות יכולים להוסיף נזילות על ידי הימור בבריכה וזכייה בפרס על כך.

בסופו של דבר, ספק שירותי הנזילות שרוצה להיכלל בבריכה שומר על הפרופורציות הזמניות שנקבעו לאספקת בריכת שחייה עם הסמל.

חלק מהמקומות סופרים את שני הצדדים המסחריים ואף מסתמכים על נזילות שמזמינה אך לא ממולאת

לכן, כאשר משווים מאגרים, חשוב לבחון היטב כיצד מחשבים נתוני נזילות. מאגרי נזילות אפלים נמנעים מסיכון זה בכך שהם מציינים רק את מחיר המניה של החברה שנמכרה ולא את מחיר המסחר. בריכה חשוכה לא מציגה את שם המניה שתרצו לקנות או כמה מהמחיר של אותה מניה נובע מכך שהיא הופכת כהה. סוחרים בתדירות גבוהה יכולים לקבל מידע ממקומות בבריכה חשוכה אותם הם יכולים לחלוק עם מרכזיות אחרות, ולהיפך.

מאגרי נזילות מוכרים רבים משתמשים בנוסחאות רציפות להשגת פריטים

אסימונים, סכומים וסמלים. בריכות שחייה משמשות לפיתוח שוק לסמלים של בריכות שחייה. סמלים כלולים בנזילות של בריכת שחייה, אך לא את מחיר הסמל או את מספר הפעלות המסחריות.

עם Pool Lightning

חברות ומפעילי צומת יכולים לייעל את ניהול הערוצים שלהם ולהתמקד בבניית שירות לקוחותיהם במקום לדאוג לנזילות. ספקי נזילות יכולים לגשת למגוון רחב של מוצרי ושירותי נזילות כמו אסימונים, אסימונים וסמלים על ידי הצטרפות למאגר נזילות. כתוצאה מכך, סביר להניח כי השתתפות פרטנית לא תידון אי פעם, ולכן פחות נושא לספקי נזילות.

זה נחמד ופשוט וזו גישה שיטתית להזמנת פרסום המשמש למימון רגיל. הנזילות מבריכות השחייה היא שדרוג לגרסה שהוזמנה אך מבוזרת לחלוטין.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן