סאונות

במשך מאות שנים השתמשו הסקנדינבים בסאונות ליתרונותיהן כביכול לבריאות, הרפיה והרפיה. הסאונה המיושנת מספקת חום עקיף שמחמם את האוויר ל -180 מעלות צלזיוס ומעלה, בעוד סאונות אינפרא אדום מחממות את הגוף בטמפרטורה נמוכה בהרבה מטמפרטורת החדר. מאז סוף המאה ה -19 הומצאו סוגים שונים של סאונות יבשות ורטובות, כאשר סאונת האינפרא-אדום האחרונה מספקת לגוף חום ישיר ללא צורך בחימום האוויר או בטמפרטורת החדר. גם אם זה מבחינה טכנית לא כל כך חם, אתה יכול להרגיש את החום בסאונה, גם אם זה לא ממש חם כמו בעולם האמיתי.

מכוני שיזוף ואמבטיות אדים מציעים רבים מאותם יתרונות וסיכונים

ולכן עליכם למצוא את אחד המתאים לכם ביותר. כמה זמן אתה יכול להשתמש בבטחה בסאונה או באמבט אדים תלוי בכמה שהתרגלת אליו, כמה חם והאם חדרים חמים או יבשים טובים ללבך. אם אתה מודאג מכדי ללכת לסאונות של חדר הכושר, היצמד לסוג זה של התעמלות במשך כמה דקות רק כדי להירגע, ואז שקול להישאר זמן רב יותר.

אם אתם מחפשים אפשרות תקציב, שקול סאונות ניידות ואמבטיות סאונה, שיכולות לעלות בין 200 $ ל -500 $. אם אתם יכולים להרשות לעצמכם סאונה כיפה, אנו ממליצים עליה או סאונות אוהל ניידות אם אתם מחפשים אפשרות זולה יותר – יעילה יותר.

בניגוד לסאונות אדים מסורתיות

המחממות את החדר על ידי הוספת מים לאבני סאונה, או סאונות פיניות, ששורפות עץ, סאונות בבית מחממות את גופך בחום אינפרא אדום. בניגוד לסאונות יבשות או רטובות, המחממות את האוויר כדי להעלות את טמפרטורת החדר, סאונות אינפרא-אדום מספקות חום ישיר לגוף. כל שעליך לעשות הוא להציע פינת סאונה לביצוע טרומי של סאונה מעץ ניידת אם אתה שוכב במקום. במהלך הרחצה, אחסון החום בסאונה נהיה גדול כמו סאונה ניידת, אומר ד"ר פאריק. העובדה היא שלחום אינפרא אדום יתרונות בריאותיים טובים בהרבה מחום יבש או רטוב, וההשפעה על הגוף דומה לא משנה איך מחממים אותו. אומנם השפעות החום אינן תמיד זהות, בין אם מדובר בחום יבש או בחום לח, אך לכולם של חדרי האדים אין את היתרונות הבריאותיים כמו לסאונות, אולם העובדה שיש להם חום אינפרא אדום גורמת לכך שההשפעה שלהם על גופך דומה.

אדם ממוצע מאבד בערך ליטר זיעה בסאונה תוך זמן קצר

לכן, חשוב להקפיד על לחות טובה לפני, במהלך ואחרי מפגשי סאונה וסאונה. אתה תזיע הרבה, מה שעוזר להוצאת רעלים מהגוף שלך, דרך נהדרת. לכן דאגו לשתות הרבה מים לפני ובמהלך המריחה ובמהלך הפגישה.

כל אדם

הוא ייחודי ויכול להגיע לתוצאות אחרות לגמרי מאשר משתמשי סאונה. לכן, החלט על יעד להפעלות סאונה ופעל לפי אינדיקטורים מרכזיים כדי להבין בדיוק איך זה משפיע עליך. לפני שאתה צולל לתוך כל סוג של סאונה, אתה יכול לפקח על נתוני בריאות חשובים. ראשית, קח ניסיון בחינם למשך 30 יום של Heads Up, ואז תעקוב אחר מדדי מפתח למשך שארית חייך.

אם אתה לא מבלה יותר מ -20 דקות מזמנך בסאונה, אתה תבלה זמן מחוץ לסאונה. אנשים חולים לעיתים קרובות צריכים להמתין עד שיספיקו להשתמש בסאונות ולהימנע משימוש בהן במהלך המחלה.

תלוי בסוג התרופות שאתה נוטל

לא בטוח אם יש לך תופעות לוואי. ד"ר מילסטין אומר שללכת לסאונה יכול להוריד את לחץ הדם שלך, אך תלוי בתרופות ייתכן שלא תרצה ללכת לסאונה אם יש לך לחץ דם לא מבוקר. אם אתה משתמש בסאונות, טמפרטורת גופך תעלה וקצב הלב שלך יעלה.

כאחד האיברים החשובים ביותר בגוף

העור זקוק גם להתעמלות קבועה, וסאונות הן דרך נהדרת לאמן את העור שלך. השימוש בסאונה יכול גם להועיל לבריאות העור הכללית על ידי הבאת זרימת הדם למשטח העור להזעה. אמנם סוג הזיעה הטוב ביותר הוא (ותמיד יהיה) מהסוג המגיע לך במהלך ריצה קשה, כאשר ברצונך להפחית דלקת או להגביר דלקת או להתאושש מפציעות קשות, סאונות יכולות להציע הפעלת זיעה. פעילויות אחרות כמו קריאה או צפייה בטלוויזיה בזמן הזעה או סתם מנוחה לאחר האימון. כשמדובר בסאונות ובאמבטיות אדים, אף אחד לא טוב יותר מהשני מבחינת הרווחה הכללית. פיתוח הסאונה התרחש בפינלנד ובמדינות הבלטיות, אשר להן היסטוריה ארוכה של שיתוף תרבותן ומסורותיהן זו עם זו, המשותפת עד היום. בימינו תרבות סאונה קשורה פחות או יותר לתרבות פינית, ורוב המחקר על רחצה בסאונה נערך על ידי חוקרים מאוניברסיטת הלסינקי, המכון הלאומי לבריאות ומחקר רפואי בפינלנד (IHMR).

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן