עולם הילד

בעזרת רעיונות מעשיים ורשימת קריאה נפלאה, תוכלו להעניק לילדכם את העולם שהוא חובה – לקרוא להורים שרוצים להרחיב את תפיסת עולמם והבנת ילדיהם את העולם סביבם. זהו משאב נהדר למשפחות שרוצות שילדם יעסוק בעולם הזה ויעצב את עתיד עתידם. מתן לילדיכם עולם הוא המדריך המושלם לחינוך ילדים בעלי חמלה, בעלי אופי גלובלי, שאוהבים את כל העולם, עם רעיונות מעשיים וקריאות נפלאות ברשימה.

ג'יימי יודע שסיפורים הם אחת הדרכים החזקות ביותר להגיע לליבם של ילדים

ואוסף ספרים זה שנבחר בקפידה יהווה בן לוויה ראוי להורים קשובים בכל מקום. כל ההורים רוצים שילדם יתאהב בעולם שמחוץ לנוחות הבית. סיפורים הם הדרך הטובה ביותר לפתח אמפתיה וחמלה ולזכות בפרספקטיבה של אחר. המלצות ספר אלה מעניקות לילדכם את הביטחון לטייל בעולם עם סיפור. הגדר קו התחלה כדי שמיליוני ילדים ברחבי העולם יוכלו לרשום את # הילדים שנותרו מאחור.

עליהם גם להקל על ילדים צעירים ללמוד דברים חדשים ובלתי ידועים

ולהראות שילדים באמת יכולים ללמוד מתוכן הטלוויזיה. באופן דומה, מחקר שנערך לאחרונה על ידי המכון הלאומי לבריאות הילד והתפתחות האדם מציע כי לטלוויזיה תפקיד חזק ונרחב בחיי הילדים. העובדה שהטלוויזיה קיימת כיום בחייהם של רוב הילדים ברחבי העולם מעידה על כך שהיא יכולה להיות מורה חזקה. אירועים עולמיים הדורשים אזרחות עם מודעות בינלאומית, כמו מלחמת העולם השנייה והמלחמה הקרה, מעידים על ערך הטלוויזיה למחנכים בינלאומיים.

הסדרה מסייעת לילדים להכיר הבדלים תרבותיים

דתיים וגיאוגרפיים על ידי צפייה בצעירים מרקע שונה מחליפים מקומות למספר ימים. מדינות מדורגות גם על סמך מדיניות המקדמת את רווחת הילדים – רווחתם וגורמים אחרים, כולל הכלכלה, החברה והסביבה. פרויקטים שכבר נהנו מתוכנית עולם הילדים של WBG במזרח התיכון ובצפון אפריקה כוללים תוכנית ביתית חדשנית המכוונת להורים נודדים, מלמדת אותם לעסוק בילדיהם מספר שעות בשבוע ולמלא את התפקיד של -מורים בבית הספר. בנוסף, ה- WBG תומך במדינות ברחבי העולם להבטיח שלילדים צעירים תהיה גישה לחינוך ולבריאות ללא הלחץ הפוגע בהתפתחותם.

מנת משכל H2, למשל, היא שמנת המשכל של ילד שאומץ בלידה מתואמת עם מנת המשכל של הורים ביולוגיים אך לא מאומצים. זה הביא את הגנטיקאים ההתנהגותיים למסקנה שגורמים ביולוגיים כמו גיל האם ומגדר האב משפיעים על מנת המשכל של הילד.

לבסוף

אם גנים לא היו משמעותיים, ילדים שאומצו בלידה היו הופכים לחכמים כמו הוריהם הביולוגיים והוריהם המאמצים, אך זה לא המקרה. כמובן, אף אחד לא טוען ברצינות שאיכות גידול הילדים אינה רלוונטית לילדים, מה שלדעתי עולה בקנה אחד עם הרעיון שההורות מעצבת את האיכויות המתמשכות של ילד שהוא גדל. האריס מציין כי חוקרים התרחקו מילדים שיש להם אחים שאין להם אחים או שאין להם אחים מכיוון שהמשפחות בהן הם גרים עם שני הילדים שונים כל כך. הנקודה החיובית של דודג 'היא שלוקחים ילדים כדי לטבול את עצמם בהוריהם "חינוך הוא סימן ש"הם יכולים לסמוך על מבוגרים, יכולים לסמוך זה על זה, האם העולם בטוח?

בהתאם ליכולת הקריאה של הילדים, יש לקרוא את בחירת חומר הקריאה או לקרוא אותם יחד. … "אבל זה לא זהה לקריאה לילד בכיתה.

רמה 1 שימשה לעיתים קרובות כבסיס למספר ספרי ילדים, כמו" עולמו של הילד "ו-" הרפתקאות ילדות. "רמה 1 וקיימת במהדורה קשה בכריכה קשה, זמינה בחנות הספרים לילדים ובקמעונאים מקוונים אחרים.

על פי טימותי תומאס" המוניטין של אחריות חברתית

השימוש במונח "ילד" הגדיר כמישהו מתחת לגיל 14 מגיל בית הספר, אסור בספר. יוניסף הוא היחיד שמופנה במודע לילדים מתחת לגיל 14, לא רק למבוגרים צעירים אלא לילדים בכל הגילאים. עשרת התורמים הבינלאומיים המשפיעים ביותר, על פי נתוני משרד האו"ם לתיאום עניינים הומניטריים (OCHA), עם סך של 1.5 מיליארד דולר בשנה, מוציאים הכי הרבה על פיתוח כולל לגיל הרך. הם תומכים בילדים שאין להם גישה לחינוך, שירותי בריאות, דיור, אוכל וצרכים בסיסיים אחרים.

לא נובע מכך שהורים מאמצים לילדים בסיכון גבוה נוטים להיות שליליים כלפי ילדיהם

אלא שהתנהגות שלילית מצד ילדים נגרמת על ידי חומרת ההורים ומופעלת על ידי התנהגות הורית שלילית. זאת גם אם להורה המאמץ אין שום ידיעה על רמת הסיכון של 30%. ישנן השפעות כלכליות, כולל אובדן מקומות עבודה, חינוך, שירותי בריאות, דיור, מזון וצרכים בסיסיים אחרים לילדים.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן