עיסוי רפואי

פלמיגנו ספא בחיפה מזמין אתכם להנות ממגון השירותים שלנו הכוללים ספא מפנק מכל סוג 

אבל היום נדבר על עיסו רפואי 

בסמינרים בכל רחבי העולם שואלים אותי לרוב מה ההבדל בין עיסוי אורתופדי לרפואה. יש לי הרבה שאלות לגבי ההבדלים בין שני סוגי העיסויים, ואני מעוניין להסביר לכם לעומק.

אם אתה מעוניין בקריירה בטיפול בעיסוי רפואי

אנא עיין בעמוד הקריירה של עיסוי רפואי באתר שלי. קבעו או הומלצו על ידי הרופא טיפולי עיסוי והאם תרצו שקופת החולים שלכם תכסה אותו? בהתחשב בעובדה שכל כך הרבה אנשים פונים למעסים שיעזרו להם בטיפול רפואי, יהיה זה הגיוני שהעיסוי מכוסה בביטוח בריאות, אך לא כל הפוליסות עושות זאת. אם ברצונך שמומלץ למטפל בעיסוי ואתה ממשיך בעיסוי הטיפולי, עליך להתייעץ עם הרופא ו / או הרופא שלך.

תלוי בתכנית וברמה הנוכחית שלך כמעסה, הכשרה למעסה רפואית אורכת בדרך כלל 12-18 חודשים, שלרוב לוקח 12-18 שנים להשלים, עם מינימום 2-3 שנות ניסיון.

אם אתם מתכננים עיסוי גוף למשך 60 דקות

המעסה שלכם יקדיש יותר זמן לאזורים שמעסיקים אתכם, ורובו לאזורים שמעסיקים אתכם. אם תכננת עיסוי של 60 דקות וזה מפגש ארוך יותר, קבוצות שרירים אחרות יהיו מעורבות כדי להשיג תוצאה מקיפה יותר. מכיוון שאינך צריך לדאוג לשיווק השירות שלך או לתזמון הלקוחות שלך, אתה יכול לעבוד עם מגוון רחב של מטפלים בעיסוי וסוגים שונים של לקוחות.

מועיל להיות מעט היסטוריה ולהבין מדוע עיסוי טיפולי הוא מונח כה חשוב בתחום הטיפול בעיסוי. חשוב גם לתפקידך לדאוג ליסודות ולמושגים העסקיים, כדי להבין אותם, כדי לעזור לך לבנות את תרגול העיסוי הרפואי שלך.

עיסוי רפואי אינו מתייחס לשיטת טיפול מסוימת, אלא מיישם טכניקות בתנאים ספציפיים להשגת תוצאות מסוימות. הוא יכול להכיל פרוטוקולים ואופני עיסוי שונים והוא מאמץ את סגנון העיסוי שהמתרגלים מכירים.

במהלך העיסוי

המעסה ישתמש בידיו (כף היד או האגודל) לעסות אזורים ספציפיים בגוף ולהפעיל לחץ עדין או חזק על השרירים והמפרקים בגופך כדי להקל על הכאב והמתח. בהתאם לאזור, המטפל יכול לבקש מאנשים לשכב על צדיהם במהלך העיסוי. ניתן להשתמש בטכניקות דומות אצל מטפלים בעיסוי רפואי ותוכלו אפילו להקל על הכאב.

עיסויים רפואיים וטיפוליים יכולים לעזור גם בבעיות רפואיות חמורות יותר, אומר המעסה המורשה, ד"ר ג'ון ד'אמיקו מאוניברסיטת קליפורניה, סן פרנסיסקו.

יש להתייחס לטיפולי עיסוי רפואי כהשלמה לעבודת הרופא ולהשלמה למקצוע הרופא

לדוגמא, בעיסוי רפואי, הרופא יכול להפנות אותך לבקשות טיפול מסוימות או אפילו לקבל אותן, והמטפל יכול לעזור לך לגלות איזה טיפול עיסוי מתאים לך ביותר, גם אם אתה מטופל על בסיס אבחון ספציפי. . מעסים רפואיים עובדים עם מגוון רחב של חולים, לא רק עם מחלות מסוימות. לפני שתשתמש בטיפולי עיסוי, עליך תמיד לקבל אבחנות רפואיות לבעיות הבריאות שלך ולבצע טיפולים רפואיים לבעיות רפואיות לפני שתשתמש בהם.

רופא

כירופרקטור או פיזיותרפיסט עשוי להמליץ לך לקבל עיסוי טיפולי המשלים טיפולים אחרים שכבר קיבלת לטיפול באזור ספציפי בגופך. אחת הדרכים בהן ניתן לבצע עיסוי רפואי היא אם מומלץ לטפל בעיסוי כחלק מורחב של טיפול טיפולי במרפאה כירופרקטיקה או מרפאה בפיזיותרפיה.

זכור כי טיפול בעיסוי רפואי יכול להועיל, אך הוא אינו מיועד כתחליף לטיפול רפואי רגיל, ולא כתחליף לטיפול רפואי רגיל.

מעסה מורשה חייב לעשות זאת בהתאם לכל החוקים והכללים של טיפול במעסים

כולל דרישות להתייעצות ותיעוד. על מנת לבצע עיסוי הכרחי מבחינה רפואית, על עיסוי מורשה לעשות זאת בפיקוחו של רופא ועמד בכל תקני ההכשרה הנדרשים לאותה מדינה מסוימת. מטפל בעיסוי שמבצע עיסוי רפואי בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד או בכל מדינה אחרת, חייב להיות מורשה ומוסמך כדין לבצע טיפולי עיסוי כמטפל בעיסוי רפואי. כל עוד אינך מוסמך בעיסוי עצבי-שרירי, אינך יכול לעבוד במתקן עיסוי רפואי.

רופאים העובדים בעיסוי מקבלים פיצוי על עבודתם במסגרת תכניות ביטוח המאפשרות החזר מקסימאלי של תגמולים. ניתן לפצות את רופא העיסוי הרפואי בהתאם לתנאי תוכנית הביטוח לפיה הוא עובד.

 

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן