עצי נוי למרפסת

באקלים חם יותר, עץ ההדרים האיקוני הזה הוא צמח עציץ אידיאלי. ישנם סוגים רבים של עצי הדר שניתן לגדל במיכלים אך תפוז קלמונדין נחשב לאחד מעצי הפירות הטרסה הטובים ביותר למתחילים. עבור אלה החיים באקלים קר מדי עבורם גידול עץ בעציצים ומגדלים החיים באקלים קר יותר יכולים לגדל עצים כגון תאנים ועלי דפנה באקלים חם יותר.

גם אם נראה שאי אפשר לשים עצים על המרפסת

הם מתאימים היטב לגידול מיכלים בחללים סגורים. גידול עצים במיכלים היא דרך קלה להוסיף מגוון צבעים, מרקמים וגדלים לגינה או למרפסת שלכם ויכולה להוות פתרון יעיל לחללים קטנים או גינות שבהן אין מקום לעצים בוגרים לגמרי.

קניית עצי נוי למרפסת בעפולה
עבור פרטים מורחבים בנושא של עצי נוי למרפסת עפולה ועצי נוי למרפסת יש לבקר ב- rootshopping.com

רכישת עצי נוי למרפסת

העצים הקטנים הטובים ביותר לחצר הם אלה שנותנים לך את מירב התענוג

שלא כמו עציצים פשוטים, עצים מספקים צל על המרפסת ויוצרים ציון דרך. עבור גינות עירוניות עם מעט שטח חיצוני, עצי עציץ יכולים לגרום למרפסת קטנה להיראות כמו גינה, ותוכל לשתול תאנים ולימונים כדי לספק לך פירות.

למרפסות, מרפסות ומרפסות, השתמש במיכל אחד לפחות לגידול עץ מרפסת קטן. אלה יכולים להיות בגובה של בין 3 ל 8 רגל וקלים לתנועה בעת הצורך.

עצי מיכל מתאימים היטב לאזורים קטנים בנוף, כגון טרסות וחפיסות, וניתן להשתמש בהם עם מטעי מכולות אחרים. עצים בעציצים מביאים את הגובה לאזור קטן, אפילו בחללים צרים כגון מרפסות.

אם יש לך מרפסת, מרפסת או מרפסת, אתה יכול לגדל את העץ במיכל גדול. ניתן לשתול עצי דובדבן נוי במיכלים, עם אפשרות לשימוש במיטה מוגבהת. ניתן לשתול את העץ במיכלים ניידים רגילים או באדניות קבע גדולות.

הלבישו את עציץ העץ הקטן המושלם בסיר טרקוטה אטרקטיבי או באדניות דקורטיביות

כדי ליצור את עץ העציץ המושלם לפטיו, הסיפון או המרפסת שלכם. שתלו אותם במיכלים וקשטו את המרפסת או הסיפון שלכם תוך כדי הכנת הגינה שלכם ומתכננים את המיקום הסופי של העץ שלכם במיכלים. שלב מכלים קטנים עם עצי מרפסת, ערוגות פרחים ואדניות ליצירת עיצוב גינה שמשתמש במיכלים כמרכז הגן.

נמכר כשיחים במרכז גינות, צמחים אלה יכולים לצמוח לצמחים גדולים יותר וליצור עצי טרסה קטנים וצבעוניים במיכלים. ניתן לגדל צמחים ישנים ובוגרים יותר לעצי טרסה קטנים יותר כגון עצי ורדים ופוסקיה.

כמו רוב רעיונות לגינת מכולות

זכור כי עצים בעציצים יבשים יותר מאשר צמחים באדמה, ולכן יש להשקותם בתדירות גבוהה יותר בחודשים חמים יותר. שתלו את העץ באותו עומק בו הוא גדל באדנית שלו והשתמשו בתערובת אדמה טובה ועשירה בחומרים מזינים. זכרו שאם אתם שותלים את העץ בעציץ כבדה, כלומר, שותלים אותו באדמה כך שהעץ לא יסבול מכאבים, יהיה עליכם להזיז את המיכל שלכם.

בעת גידול העץ באדנית

וודא שהאדנית גדולה וכבדה מספיק כדי שהעץ לא ייפול ולא יהיה כבד מדי למרפסת שלך. לשתילת מכולות לטווח ארוך, בחר עץ הגדל לאט וגודלו קטן. הוא יחיה במיכל או באדנית שנים רבות וייתן לכם ערך רב בצל ופרחים מעונה לעונה.

לעצים במיכלים יש פחות אדמה סביב השורשים מאשר לעצים הנטועים באדמה. גידול עצי פרי במכולות אינו קשה כמו גידולו באתר.

אחת הטעויות הגדולות ביותר בגינון מכולות היא שמירת העצים בעציצים קטנים מדי בשבילם. עצים הנטועים בכלי פלסטיק עלולים להיות כבדים מדי ולהתהפך. עצים ישנים יותר נופלים בצד הקטן יותר ולכן הם מתאימים יותר לגידול מיכלים.

מומלץ לבחור סיר גדול יותר אם אתה רוצה לשמור את העץ במרפסת. מקום נעים על המרפסת הוא מקום טוב לכלי עץ קטן של קרוטון.

עצי בוגנווילאה אוהבים אקלים חמים ושטוף שמש ומושלמים כעציצים קטנים למרפסות ומרפסות הפונות דרומה

אחד היתרונות הגדולים של גידול אפרסקים ומשמשים כעצי טרסה בעציצים הוא שניתן להכניס אותם לבית במקרה של כפור מאוחר שחזה. במרפסות מוגנות גדלים צמחים רכים שניתן לגדל בגינה ואם בחורף יש לכם מקום פנימי, נטיעות מכולות מאפשרות לנו לגדל עצים רכים מאוד שאינם שורדים את כל השנה בחוץ.

עצי פרי, שהם קטנים יותר מגמדים, פופולריים יותר ויותר למרפסות ומכולות. עצי שזיף קטנים ודובדבני נוי מספקים מראה מרהיב על הטרסות.

פרחים בצורת כוכב לבן ועלווה בצבע נחושת הם אחד העצים הטובים ביותר לצמוח בעציצים אם ברצונך לקבל מראה ראוותני באביב

מעוצב כמו דרמה, עם עלים שחורים גזורים, צמרות שטוחות ופרחים ורודים שמנת, שיח גדול זה או עץ קטן הוא חובה בין העצים הטובים ביותר הגדלים בעציצים. אכר, המכונה גם מייפל יפני, מוכתר ברשימת העצים הטובים ביותר לגידול בעציץ עם עלים מעוצבים להפליא, צורות אלגנטיות ועלי סתיו מהממים בגווני אדום, כתום, צהוב ושזיף.