פילטר לבריכה

פילטר בריכה אמין יכול להוות שינוי עצום עבור בריכת שחייה מעל הקרקע. המשאבה נמצאת בליבה של כל מערכת מסנני בריכות, אך כדי למצוא את פילטר הבריכה המושלם, עליכם למצוא את האיזון הנכון בין זרימת מים, בהירות מים ואיכות המים. איך משנים את חול המסנן לבריכה? כיצד מטהרים את מי הבריכה ושומרים על מחלות בריכה מחוץ לבריכה על ידי החלפה מהירה וקלה של מסנני בריכה וחול? שחקו במגוון גדלי פילטר לבריכת השחייה שלכם ושחקו עם סוגי פילטרים שונים כדי להגדיל אותה.

אם אתם מחפשים פילטר מחסניות לבריכה שלכם

עליכם להשתמש במונה רגיל ולבדוק את זרימת המים, טוהר המים ואיכות המים בבריכה. ברגע שיש לך את המספר, אתה יכול לבחור פילטר בריכה שעומד או עולה על היכולת לשמור על ניקיון הבריכה. לאחר שבחרתם את סוג המסנן המתאים לבריכה שלכם, חשוב למד אותו נכון.

בבריכת מים מתוקים, עלות המסנן תלויה בסוג הסינון שתבחרו. אם אתה תוהה כיצד לנקות את פילטר הבריכה שלך, הכל תלוי בסוג שתבחר. השיטה בה אתה משתמש לניקוי מסנני הבריכה תלויה בסוג מערכת סינון הבריכות שיש לך.

רוב מסנני המצע משתמשים בכ -300 פאונד של חול פילטר

אך כמה מסנני חול מומלצים גדולים יותר יכולים להכיל 500 פאונד, וזה עדיין סכום נמוך יותר כל עוד לא משלמים כדי למסור אותם אליך. החלפת פילטר החול לבריכה שלך יכולה לעלות עד 290 $ ויכולה לעלות עד 1,000 $ ומעלה, תלוי בגודל הבריכה ובסוג החול בו משתמשים. פילטרים שתבחרו. מסנן חול מסנן את כל מי הבריכה, כך שתוכל להתקין פילטר חדש במחיר של 290 $ ל -1,440 $ אם תחליף אותו בבריכה.

משאבת הבריכה מפיצה את המים דרך מסנן החול כדי להסיר לכלוך וזיהומים. המים עוברים דרך חלקיקים קטנים שנלכדים במי הכלור לפני שהם מוחזרים לבריכה.

לכל מסנן בריכות יש קצב זרימה שאמור להתאים למספר ה- GPM שנוצר על ידי משאבת הבריכה. חשוב שמסנן החול יתאים לטמפרטורת המים ולתכולת הכלור של מי הבריכה בזמן ניקוז המשאבה.

במילים אחרות

המסנן הגדול ביותר שאתה יכול להרשות לעצמך הוא כמעט תמיד המסנן הטוב ביותר לבריכה שלך. מבין 3 סוגי המסננים, מסנני חול הם מסנני הבריכה הזולים ביותר שיש. מסנני חול יכולים להיות מסנני הבריכה הזולים ביותר מכיוון שהם קלים לייצור. מספר הפילטרים עם ערך מיקרומטר טוב יותר לניקוי מי הבריכה, אך לא בגודל המסנן.

פילטר מחסניות לבריכה עובד בלחץ גבוה יותר ממה שמשאבת הבריכה מייצרת

ולכן הם מספקים סינון טוב יותר מסנני חול. הגדלת גודל צינור המסנן לבריכה שלך מפחיתה את התנגדות הראש ומפצה עליו בטווח הארוך, שכן המסננים מותקנים בצורה הכי נוחה מחוץ לבריכה.

אחת הדרכים הטובות ביותר להאריך את חיי מסנן המחסניות

היא לשחות ולשטוף אותם לפני הכניסה לבריכה. כשמוסיפים כימיקלים לבריכה, השתמש במסנן עם תוכן גבוה של כלור חופשי (FCL) כדי להבטיח שהכימיקלים מתמוססים ביסודיות לפני שהם עוברים דרך המסנן. על ידי התעלמות מהצורך לשטוף את מסנן החול לאחור במידת הצורך, מי הבריכה שלך מתנקים ומעוננים על ידי לכלוך, בעוד שתרכובות הכלור החופשיות בריכוזי F CL בסדר, כולל כימיקלים אחרים במים שלך. בחר את המחוקק שלך למסנני הבריכה הבאים שלך ומצא מבחר טוב של מסנני מחסניות בריכה איכותיים וחסכוניים.

כאשר לכלוך מצטבר בחול פילטר הבריכה שלך

קשה יותר לעבור את מי הבריכה, וברגע שהוא עשה את עבודתו, לכלוך ולכלוך יכולים להיתקע במיטת הסינון ולהתחיל להצטבר. בעוד שמדיום מסנן חול איכותי אינו יכול לסנן לכלוך קטן מ -20 מיקרומטר, יש לנקות בריכות שחייה המשתמשות במסנני חול כדי למנוע לכלוך וחיידקים מתים שיוצרים מים עכורים בהתמדה. לקבלת התוצאות הטובות ביותר בסוג מסנן זה, השתמש במנקה מסנני בריכה מדי שנה כדי להסיר מינרלים ומשקעים.

תלוי בסוג המסנן ובשימוש בבריכה

מרבית בעלי הבריכות מריצים את המסנן פעם בשבוע. אם אתה משתמש בבריכה שלך לעתים קרובות יותר, ייתכן שתרצה לנקות את המסנן במקום זאת, כל שלושה עד ארבעה שבועות. אתה צריך גם לנקות את המסננים כל שבועיים-שלושה עבור מסנני חול באיכות גבוהה וכל ארבעה עד שישה חודשים עבור אמצעי סינון חול.

מסנני בריכה חזקים יותר ממסנני חול ויכולים להתמודד בקלות עם פריחת אצות קשות ובריכות מלוכלכות

מסנני בריכות D & E הם אידיאליים לשמירה על ניקיון הבריכה מכיוון שהם יכולים לסנן חלקיקים קטנים בכל הגדלים. למרות שהבריכות שלך נקיות מאוד, מסנני הבריכה D & E אינם טובים כל כך באיסוף לכלוך כמו סוגים אחרים של פילטרים, כגון חומרי הדפסה לסינון חול, ולכן יש לשטוף אותם בחזרה באופן קבוע. בנוסף לטוהר מי הבריכה, מסנן D + E עדיף גם על סוגי פילטר אחרים מבחינת איכות המים.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן