פילטר לבריכה

פילטר בריכה אמין יכול להיות מחליף משחק ענק לבריכת השחייה העילית שלך. לא רק שהיא שומרת על ניקיון הבריכה בעת השימוש בה, היא גם מאריכה את חיי הבריכה ומרחיקה אותך ממחלות הנישאות במים על ידי החלפה מהירה ובקלות של המסננים והחול בבריכה. איך מחליפים את פילטר הבריכה והחול? כיצד מטהרים את מי הבריכה ושומרים על ניקיון וללא מחלות הקשורות למים?

תלוי בסוג המסנן ובשימוש בבריכה

מרבית בעלי הבריכות מריצים את המסנן פעם בשבוע. לקבלת התוצאות הטובות ביותר עם סוג זה של פילטר, השתמש במנקה פילטר לבריכה מדי שנה כדי להסיר מינרלים ומשקעים שמניים. אם אתה משתמש בבריכה לעתים קרובות יותר, עליך לנקות את מערכת הסינון כל שלושה עד ארבעה שבועות במקום זאת.

אם אתה לא שוטף את החול במסנן כשאתה זקוק לו

מי הבריכה יעוננו מלכלוך ולא יתבהרו, למרות שתכולת הכלור החופשית (FCL) חופשית, כולל כימיקלים אחרים שב מים. לפני הוספת כימיקלים לבריכה, השתמש במנקה מסנני בריכה עם תכולת כלור גבוהה כדי להבטיח כי הכימיקלים מומסים ביסודיות לפני שהם עוברים דרך המסננים.

ככל שמצטבר לכלוך על החול במסנן הבריכה שלך

קשה יותר לעבור את מי הבריכה. המים עוברים דרך חלקיקים קטנים שנלכדים במיטת הסינון לפני שהם כלורים ומוחזרים לבריכות. לאחר שזה עשה את עבודתו, לכלוך ופסולת יכולים להתיישב במיטת הסינון ולהתחיל להצטבר. משאבת הבריכה שלך מפיצה את המים דרך המיטה המסוננת כדי להסיר את הלכלוך והזיהומים.

חשוב שהחול במסנן יתאים לקצב זרימת המים של משאבת הבריכה ולקצב הזרימה של מי הבריכה. מסנן הבריכה שלך צריך להתנהג בצורה דומה למשאבת מים, כאשר קצב הזרימה עולה בקנה אחד עם מספר ה- GPM שנוצר על ידי משאבת הבריכה שלך.

במילים אחרות

המסנן הגדול ביותר שאתה יכול להרשות לעצמך הוא כמעט תמיד המסנן הטוב ביותר לבריכה שלך. מבין 3 סוגי המסננים, מסנני חול הם מסנני הבריכה הזולים ביותר שיש. מסנני חול יכולים להיות מסנני הבריכה הזולים ביותר מכיוון שהם עיצוב פשוט העשוי מחול, מים וכמות קטנה של חומרים אחרים כמו חול. מספר הפילטרים עם ערך מיקרומטר טוב יותר לניקוי מי הבריכה וככל שגודל המסנן קטן יותר, כך טוב יותר.

המסנן עובד בלחץ הגבוה שנוצר על ידי משאבת הבריכה ומציע סינון טוב יותר ממסנני חול. הגדלת גודל צינור המסנן לבריכה שלך מפחיתה את התנגדות הראש ומפצה עליו בטווח הארוך על ידי התקנת המסננים בצורה הכי נוחה מחוץ לבריכה.

הדרך הטובה ביותר להאריך את חיי פילטר המחסניות

היא לשחות ולשטוף אותם לפני הכניסה לבריכה. למרות שהבריכה שלך תהיה נקייה מאוד, מסנני הבריכה DE נוטים יותר לתפוס לכלוך מאשר מסנני חול, במיוחד אם הם נמצאים באזור זרימת מים גבוהה ונשטפים לאחור באופן קבוע. מסנני בריכה מנקים את המים על ידי הסרת לכלוך וחיידקים מתים שאולי נכנסו לבריכה ועשו אותם מלוכלכים או מעוננים. המחוקקים יבחרו את המאגר המסונן הבא שלכם, ולמידע נוסף על המסננים הטובים ביותר לבריכות בקרבתכם.

למרות שמדיום מסנן חול איכותי אינו יכול לסנן לכלוך קטן מ -20 מיקרומטר

יש לנקות בריכות שחייה המשתמשות במסנני חול על מנת למנוע היווצרות לכלוך וחיידקים מתים במים עכורים מתמשכת. לפרטים על החלפת חול, קרא את המדריך שלנו להחלפת חול המסנן לבריכה שלך לקבלת מידע נוסף.

החלפת מסנן חול לבריכה יכולה לעלות עד 290 $ ויכולה לעלות עד 1,000 $ ומעלה

תלוי בגודל הבריכה שלך ובסוג מסנן החול שתבחר. החלפת מסנן החול בבריכה עשויה לעלות בין $ 290 ל -1,440 $, אך עליכם לחפש מסנני בריכה, מכיוון שציוד בריכה אחר עשוי לדרוש אמצעי סינון שונה מזה של מערכת מסנני הבריכה הנוכחית שלכם.

במיכלי מים מתוקים, עלות המסנן תלויה בסוג הסינון שתבחרו, בגודל המכל ובכמות המים בו.

אם אתה תוהה כיצד לנקות את פילטר הבריכה שלך

זה תלוי בסוג שאתה בוחר, בגודל הבריכה ובכמות המים בה. השיטה בה אתה משתמש לניקוי תלויה בסוג מערכת סינון הבריכה שיש לך. כאשר מסתכלים על פילטר מחסניות לבריכת שחייה, אין גודל סטנדרטי, לכן חשוב לממד נכון את הבריכות לפני שבוחרים את סוג המסנן המתאים לבריכה.

בכל פילטר הבריכה שתבחר, זכור שתוכל להשיג יותר ממחצית בריכה נקייה אם תשמור על כימיה של מים באיזון. לא משנה איזה מספר יש לכם, עליכם לבחור במסנני בריכות העומדים או חורגים מהיכולת לשמור על ניקיון הבריכה.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן