פרטית

בכוחות הצבא הקנדיים (CAF), איש פרטי הוא חבר לבוש מדי צבא, ובחיל הנחתים של ארצות הברית, איש פרטי (Pvt.) הוא דרגת קצין, סמל, סגן אלוף או סמל.

המילה משמשת גם באופן לא פורמלי לתיאור קצין כ"הונבדטיסט "(קצין מתנדב)

אך בכוחות מיוחדים רבים אף פעם לא משתמשים במונח זה. יש מונח דומה, סולדאדו ראסו, שפירושו "חייל דרגה" או פשוט "סולדאדו", אך עדיפות על מונחים הקשורים לחיל, כמו סמל, סגן אלוף וסמל רב סמל. בכל פעם שההערה המסוימת לפרטיות אינה רלוונטית, משתמשים בקיצור "Pvt" וההסמכה בסוגריים משמשת ברשומה הרשמית. אדם רשאי להחזיק בדרגת פרטי רק אם הוא או היא מחזיקים בו זמנית ומוגדרים כדרגה כזו. בדרך כלל מתייחסים ל"פרטי "כ"פרטי", אם כי מתגייס יכול להתייחס לעצמו כפרטי כשמשודרג.

אין דירוג שווה ערך לפרטיים בצבא צפון או דרום קוריאה, אך יש הבדל בדרגה. פרטי מקוצר ל- Pte ותואם OR 1/2 בסולם נאט"ו, וכך גם הדרגה המקבילה בצפון קוריאה ובדרום קוריאה.

התג לדרגה זו הוא חזה יחיד בצד שמאל של החזה ומספר דו ספרתי לידו. Private Basic הוא הפיתוח הראשון שחבש את טי הדירוג הרגיל (סקוטש). הכשרה פרטית ניתנת רק לפרטי העונד את סמל הדרגה על כיתתו (שברונים בודדים) ועל מדיו.

יש להם שברון יחיד (הידוע בכינויו כנפי יתוש) על השד השמאלי ולצידו מספר דו ספרתי. ל- Private יש שלוש רמות של תגים על מדיו, שכל אחד מהם מצויד במספר שונה של שברונים בודדים ומספר זהה לכל רמה.

הקידום לאימונים הפרטיים מתבצע מרגע שחבר השלים את ה- OYT או את ה- QL3B שלו (תלוי בסיבות המסחריות או השירות)

ויוצר OL4, שהוא דרישת MOSID לקידום לדירוג. פרייבט בייסיק מגיע ל- Ql3 (30 חודשי שירות מוסמך), הוא / ה מאומן כפרטי לאחר שהוא / היא מגיעים לדרגה הבאה של פרטיים הקשורים לרמת ההסמכה הקודמת שלו (Ql3). פרטי בצבא ומגיע לדרגה גבוהה יותר, כמו סמל רב סמל, אלוף משנה או אלוף משנה.

זה לא נדיר שמונה איש פרטי למשימה מסוימת

משמרת, אירוע או פעילות גופנית, כולל קציני משנה המופעלים או נעדרים. במקרה זה, שרשרת הערעור של רב"ט תהפוך לממשל, כאשר הפרטי הוא ממלא מקום תפקידו. לפיכך, שחקן L שהוסמך לאחרונה ללא תאגידים יכול לעתים קרובות לטעון בטעות שפרטי אחר מאותו דרגה יציית בהחלט לפקודותיהם. תת-הסוג האחרון של הקידום הוא זה המוענק לאלו המועסקים כסגן אלוף, אלוף משנה או סגן אלוף.

בניגוד לקצינים בכירים, מקובל שבדרגות נמוכות יותר מבצעים פחות מעמיתיהם הגבוהים ביותר מבחינת הכשרה, ציוד, כוח אדם ודרישות הכשרה.

בצבא ארה"ב

הפרטי משמש דרגה, והיא הדרגה שכל החיילים מחזיקים בה. בהתאם למפרט החיל של חבר השירות, בדרגת הצבא האוסטרלי עשויים להיות גם תארים אחרים, כגון מחלקה ראשונה פרטית, מחלקה פרטית שנייה או מחלקה שלישית פרטית. בחיל הנחתים האמריקני לעיתים מכונה דרגה נמוכה יותר כמתגייס, בעוד שפרט בצבא ארה"ב יכול להיות סמל, סמל-אלוף, סגן אלוף או מחלקה ראשונה פרטית, תלוי בדרגה.

באינדונזיה הכוונה היא לפג'וריט, שפירושו "חייל", ואילו טמטמה (חייל) הוא מונח שאינו משמש לחיילים בצבאות זרים. חיילים זרים בדרגה זו מכונים לעתים קרובות "חיילים זרים" בארצות הברית ובמקומות אחרים בעולם.

הפרטי

הוא הדרגה הגבוהה ביותר בצבא ארה"ב והשני בגובהו בגרמניה אחרי המטכ"ל. ה- Ifo עם רצועת הפסים האדומה שלו נקבע אוטומטית בכל שנה לאחר השלמת מדד Ifo. מקום הולדתו של הכיתה נקבע באופן אוטומטי מדי שנה, וכך גם דרגת סגן אלוף (GFO) ופסי הסרטים האדומים שלו.

משתמשים בדרגת רב"ט כאשר נער מועבר מחטיבת הזוטרים לאגף

לאחר הכשרה בסיסית, חייל מקודם או הופך לאזרח פרטי (Pte 2 כוכבים 2) ממגויס. מתגייס שסיים שנתיים של שירות לאומי אך לא השלים את ה- BMT מקודם כפרטי. בסוף השנה השנייה, המתגייס מגיע לראשונה בקריירה שלו לדרגת פרטי (PTE).

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן