ציודים

אם אתם בשוק אחר מפוח שלג חדש, הום דיפו מתכוננים לרדת השלג הראשון של העונה. אם אתה מתקשה למצוא את הסוג הנכון של פינוי שלג לפינוי השלג שלך – מדריך קניות זה נותן לך טיפים ותובנות אילו מפוחים לקנות ולמה. לאחר שמצאת את מפוח השלג הטוב ביותר שיעמוד בכל דרישות פינוי השלג שלך, עליך לחפש תכונות שיקלו על עבודתך.

תלוי במספר המארחים שיש לך, עיין בערכת המתחילים שלנו בחינם לפודקאסטים. # Ve הדגשנו כמה ממקליטי האודיו שאתה צריך, כמו גם כמה דברים שאתה רוצה לקבל בהמשך כשאתה נהיה יותר רציני ובאמת לבנות אולפן פודקאסט מלא.

מקליט כף יד מיוחד מעניק לך הרבה יותר גמישות ואף יכול לשמש כממשק USB

אך תמיד תוכל להתחיל עם מיקרופון חיצוני באייפון שלך. אם אתה מקליט מספר אנשים בו זמנית, ייתכן שתרצה להימנע ממיקרופוני USB, מכיוון שהם אומרים שאתה זקוק למיקסר עם ממשק שמע כדי לחבר מספר מיקרופוני XLR. שקול גם איזה סוג של מיקרופון אתה רוצה: מיקרופון דינמי עדיף כאשר מספר אנשים מקליטים יחד, ומיקרופון דינמי עובד הכי טוב בסביבת אולפן. עם זאת, אם יש לך מספר אנשים ואתה רוצה יותר חופש וגמישות, אתה כנראה צריך מיקרופון אחד או יותר עם פלט XLL.

מעמד מיקרופון נכון עם זרוע בום מאפשר לך להזיז את המיקרופון שלך בקלות למצב נוח

ותושבת פגוש מונעת או ממזערת רעידות קטנות, כגון הקשה על שולחן העבודה שלך או הזזת זרועות הבום שאולי אפילו לא הודעה. חשוב גם לפנות את מקום השולחן שלך ולהשאיר את המיקרופון מחוץ להישג יד כאשר אינך משתמש בו. קרני אוויר יכולות בקלות לשלוח את המיקרופון לאזורים האדומים, לכן עליכם להגן עליו עם כיסוי מגן כמו רצועת גומי או כרית קצף או אפילו שקית ניילון.

אם אתה גר באזור שרק מקבל שלג קליל ורך כמה פעמים בשנה

מפוח שלג חד-שלבי הוא מושלם. סוג המונע על ידי גז יכול להתמודד עם עד 10 מטר שלג בשעה ומעלה, ומפוח שלג דו שלבי זורק שלג פעמיים. אם האזור שלך מקבל שלג לעתים קרובות ויכול לזרוק אותו 50 מטר ומעלה, מפוח שלג בשלושה שלבים עשוי להיות משהו בשבילך.

יש הרבה ציוד פודקאסט שאתה יכול להשיג

אבל זה לא אומר שאתה צריך להשיג את כל זה. רוב האנשים יסתדרו טוב עם מה שיש להם, ואם אתה מחפש שדרוג, הייתי משקיע במשהו שיימשך לך כמה שנים. זהו פוסט נפרד עם מאמרים בודדים רבים, אז אל תהססו לבקר בפוסט זה למידע מפורט יותר. אתה יכול להרחיב את רשימת הפודקאסטים והמכשירים שלך בכל עת, יהיו קישורים לאזורים המתאימים.

זוהי תבנית להגשת EEA שתעזור לך להכין את ההגשה שלך לאישור ("EEA")

כולל מידע אודות ציוד הפודקאסט שלך, מכשיר ומידע רלוונטי אחר. אתה יכול להשתמש בזה כדי לספק ל- FDA את המידע שאתה מבקש באיחוד האירופי, הרשות האירופית לבטיחות מזון (FDA) או ה- FDA האמריקני.

כפי שצוין ב- EEA

מכשירי הנשמה המורשים מאושרים לשימוש על ידי אנשי מקצוע בתחום הבריאות במתקני בריאות בהתאם להמלצות CDC. בנוסף, ה- FDA פרסם המלצות והנחיות שניתן למצוא כאן. דגמי הנשמה שאושרו על ידי EEA מפורטים בנספח A ומאושרים בשילוב עם המלצות ה- CDC והרשות לבטיחות המזון האירופית (EEA).

ה- FDA נשאר ערני ונקוט בפעולה מיידית כאשר מייבאים מכשירי הנשמה שאינם מאושרים על ידי NIOSH כדי להבטיח כי עובדי שירותי הבריאות יקבלו הגנה מספקת.

מכונת הנשמה מסין, שמגיעה לארצות הברית, אמורה לקבוע אם המכשירים עומדים בתקן המסנן החלקיקים הצפוי.

הטבלה שלהלן מכילה את כל הנשמות שאושרו לשימוש במקרי חירום לבריאות הציבור ולשימוש אישי במצבי חירום לבריאות הציבור

זה כולל מכשירי הנשמה לשעת חירום שאושרו על ידי האיחוד האירופי לפי CO VID-19 חירום לבריאות הציבור. נספח א 'למסכות כירורגיות מורשות שהוסמכו על ידי ה- FDA כמי שעומדות בקריטריונים של ה- EUEEUR "בשימוש בהתאם להמלצות CDC. הטבלה שלעיל מכילה את רשימת כל המסכות הניתוחיות שאושרו על ידי ה- EEA של המטריה למקרי חירום במהלך חירום בריאות הציבור COID-18 וטבלה של כל המסננים, המסננים והפילטרים החד-פעמיים לקרמי פנים חד-פעמיים לאותה מטרה כמו אלו שאושרו במסננים החד-פעמיים – פילטרים – Fac Epi – פילטרים – ל – נשימות מסיכות פנים.

ה- EEA כולל שלוש קריטריונים לזכאות

כולל שימוש במכונת הנשמה במקרה חירום בריאותי ולשימוש רפואי אישי, כלומר ה- FDA לא יבדוק עוד את הבקשות ויכלול מכשירי הנשמה והמודלים החדשים המבוססים על קריטריונים אלה בנספח A. כאשר הנשמה מופיעה בנספח א '. של מכשיר הנשימה המאושר, הוא עומד בקריטריוני האישור לעמידה בקריטריון האישור ולכן אינו מאושר יותר לשימוש בארצות הברית, Ca נאדה, אוסטרליה, ניו זילנד או האיחוד האירופי (האיחוד האירופי). עם זאת, אם מכשיר הנשימה יאושר וה- FDA אישר כי מתקיימות כל הדרישות לאישור, הוא יתווסף כנספח מורשה A. מודל ההנשמה, למרות שאינו עומד עוד בקריטריונים לאישור EUEur, אינו מאושר מכיוון שה- ה- FDA לא העניק אישור או משום שהוא אינו עומד בכל הקריטריונים שנקבעו בהמלצות CDC.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן