ציוד לבריכות שחיה ביתיות

כאשר אתה חושב על היצע בריכת השחייה, ישנם כמה דברים שחייבים או לא. ריכזנו עבורכם רשימה של דברים שיעזרו לכם לדעת מתי הגיע הזמן לאגור את אזור הבריכה שלכם. רשימה זו מסווגת לפי סוג הבריכה, גודל הבריכה ומספר הבריכות באזור, כמו גם המחיר לכל אחת מהבריכות הללו.

משאבת הבריכה וכיסוי הפילטר הם גם אביזרים חיוניים שאתה צריך

כדי לשמור על הבריכה שלך בסדר. בשילוב עם אחת ממשאבות / סינון אלו, ערכת תחזוקת בריכה מכילה את כל מה שאתה צריך בכדי לשמור על הבריכה במצב טוב. אנו נושאים גם את כל האביזרים, הצינורות והצינורות הדרושים לחיבור המשאבה.

הצטיידות בבריכת הגינה שלכם בציוד המתאים לשימוש תבטיח שלכולם תהיה חווית בריכה מהנה ובטוחה בחצר האחורית. זה מקטין את הסיכון והסכנה הטמונים בבריכות שחייה והופך אותן לבטוחות ונעימות יותר עבור כולם, לא רק לילדים.

חומרי חיטוי

כלור, ברום ומלח הם הכרח לשמור על התנאים ההיגייניים בבריכה שלך. חשוב לבדוק ולאזן באופן קבוע את הכימיקלים בבריכה בכדי לשמור על היגיינה. בנוסף לציוד הבריכה שהוזכר לעיל, שמרו על בריכת הגן שלכם נקייה ובטוחה עבור משפחתכם, חבריכם ושכניכם.

אם נתקלת במקרה בבריכת שחייה שכבר קיימת

נקט בצעדים הנכונים כדי להגן על ההשקעה שלך. התבונן בבטיחות הבריכה שלך כדי שתוכל לקנות את הציוד המתאים למניעת טרגדיה. שקול גם לקנות חיישן תנועה שמזהה פעילות גל ומזהיר אותך כשמישהו קופץ או נופל לבריכה. לפני שתבצע עסקאות אמון כלשהן, עליך לדעת את עלות הציוד המדויקת ואת סכומי הכסף העומדים לרשותך.

במהלך ההתקנה וההקמה של בריכת שחייה

על המכשול הזמני של בריכת השחייה להיות מוקף גדר או מחסום אחר מכל סוג שהוא, כגון קיר, גדר או קו גדר. אזעקת דלת מיועדת לבריכות שחייה המכסות חלק מההיקף או כולו, כולל הבית בכל גבולו. נדרשות תכניות בריכות שחייה לזיהוי הבריכות הנדרשות – מחסומי בריכות שחייה וגדרות לכל בריכה.

אם יש הקלה המשפיעת על מיקום ציוד הבריכה

יש להחיל נסיגה בגובה 2 מטר על משאבות וציוד משאבות. עם זאת, כל הפסקות האוורור של תנורי הבריכה חייבות להתאים לייצור ולרישום ה- IRC. אם ישנם מתקנים המשפיעים על הנכס, יתכן שההתקנים לא יופרעו או יופרו בשום צורה שהיא.

חוקים מקומיים על גדרות והצבת גדרות סביב בריכות עשויים להיות שונים מהדרישות לבריכות שחייה בקוד המאוחד

יש להקפיד על שמונה כללי בטיחות לבריכות שחייה כדי להגן על ילדים צעירים שגרים שם או יכולים לבקר בהם מפני שחייה. דוגמאות לשכבות אלו כוללות התקנת מחסומים פיזיים ואזעקות בריכה, מעקב צמוד של ילדים, הבטחה שכל בני ביתך יוכלו או יוכלו לשחות וידעו את יסודות בטיחות בריכת השחייה, עמידה בחוקים ובהנחיות לבריכות בחצר האחורית, הכנסת וסקירת כללי הבריכה ומוכנות לחירום.

אם יש לכם בריכה פרטית

כדאי לכם לשקול התקנת מכשירי אבטחה כדי לשמור על בטיחות הילדים באזור הבריכה. גם אם אינכם בבריכות, מומלץ להתקין שער ליד ציוד הבריכה שלכם אם לא ניתן להתקין ציוד המותקן על הגדר סביב השטח. בריכות השכנים כוללות בריכות עם ילדים מתחת לגיל 12, ילדים עם צרכים מיוחדים וילדים שנעלמו.

רשתות בריכה מהוות אלטרנטיבה בטוחה יותר לכיסויים לבריכות, שמותקנים לרוב סביב בריכות. הרשתות יכולות לשמור על האזור נקי מעלים ופסולת אחרת ועלולות למנוע ממישהו להיכנס לבריכות ולגרום נזק לציוד הבריכה.

רכישת מדחום לבריכת שחייה שימושית ביותר ואחד הציוד החשוב ביותר לכל ציוד לבריכת שחייה

זה כלי שימושי מאוד לבריכות שחייה, כמו גם לבריכות אחרות באזור שלך. זכור לוודא שיש לך את ציוד הבריכה המועיל ביותר בארסנל תחזוקת הבריכה שלך. משאבת כלור עושה עבודה מצוינת במדידה ובפיזור הכימיקל במים שמקווים להיות מיושם נכון. הוא מחטא את מי הבריכה באופן אוטומטי לתנאי שחייה בריאים וברורים באמצעות כלורטור בריכה צף המספק בדיוק את כמות הכלור הדרושה לבטיחות. כשאתה שוחה בבריכה, אתה צריך לקבל מושג טוב כמה כלור ואיזה סוג של ניקוי בריכה אתה צריך כדי לשמור על מים נקיים ובריאים.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן